Fotowoltaika i energia cieplna: podróż do Chin

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
nihaogrupa
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 14/10/08, 06:11
Lokalizacja: Szanghaj

Fotowoltaika i energia cieplna: podróż do Chin




przez nihaogrupa » 14/10/08, 06:17

Witam,
Od początku 2007 roku działamy w sektorze energii słonecznej w Chinach. Pracowaliśmy w sourcingu dla kilku europejskich firm i poznaliśmy wielu graczy w tym sektorze.

Dziś proponujemy wizytę: „PROGRAM SOLARNY BIZNESOWY”. Celem tej wizyty biznesowej w Chinach jest otwarcie naszej sieci dla naszych klientów i przedstawienie im chińskich producentów i ich zakładów produkcyjnych: światowych liderów i eksportujących MŚP.

Pierwsza sesja francuska odbędzie się w grudniu tego roku. Oferujemy niezwykle atrakcyjną stawkę 2000€/osobę all inclusive w Chinach.

Jeśli jesteś zainteresowany sektorem i chcesz poznać możliwości na rynku chińskim, skontaktuj się z nami mailowo na poniższe adresy:
- solarproject.ediliance@gmail.com (Lina)
- przewodnik.conseil@gmail.com (Goffrey)

Do zobaczenia wkrótce w Chinach!
0 x
nihaogrupa
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 14/10/08, 06:11
Lokalizacja: Szanghaj




przez nihaogrupa » 21/10/08, 04:52

Jesteśmy również dostępni, aby przeanalizować możliwości produktowe/cenowe z chińskimi producentami.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 229