Elektryka i hydraulika = podobieństwo?

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
gery_matane
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 17/04/10, 16:21

Elektryka i hydraulika = podobieństwo?




przez gery_matane » 19/04/10, 19:39

bonjour,

W układzie z przewodami hydraulicznymi ten sam olej można ponownie wykorzystać do reakcji mechanizmów za pomocą pompy.

W systemie ogrzewania domu wykorzystującym do ogrzewania wodę krążącą w rurach miedzianych, obieg realizowany jest za pomocą pomp wodnych i wykorzystuje się zawsze tę samą wodę.

Czy w przypadku linii elektrycznych moglibyśmy zrobić to samo? czemu nie. Może to tylko zmyślanie.

prąd (natężenie = natężenie) przepływa przez przewód elektryczny przy zalecanym napięciu i jest wykorzystywany w domu; przy wyjściu z domu; intensywność i napięcie nie są już takie same.

CZY JEST MATERIAŁ, KTÓRY MOŻEMY UŻYĆ DO ZWIĘKSZENIA NAPIĘCIA I INTENSYWNOŚCI (kondensator redystrybutora) i móc ponownie wykorzystać prąd wyjściowy domu. materiał stosowany w pompie elektrycznej, ???? pompa, która będzie pompować prąd z kondensatora i rozprowadzać go po całym domu.

W TYM SPOSÓB PŁACIMY TYLKO ZA Utraconą intensywność (natężenie).

A CO JEŚLI PEWNEGO DNIA CZŁOWIEK TO WYMYŚLI

Z GÓRY DZIĘKUJĘ
0 x
jeden mówi; Aby zrozumieć elektryczność, dobrze jest zrozumieć, jak działają rury wodociągowe i olejowe
Avatar de l'utilisateur
zorglub
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 501
Rejestracja: 24/11/09, 10:12




przez zorglub » 19/04/10, 20:46

Może chodzi o nowe kursy elektryczności, ale odkąd skończyłem szkołę, nigdy o tym nie słyszałem! i nie widzę, jak to mogłoby działać. Czy jest to wiadomość z 1 kwietnia, która zostałaby wyemitowana z opóźnieniem? w przeciwnym razie jest zanieczyszczony chmurą popiołu z wulkanu

z drugiej strony porównaliśmy przepływ, intensywność i napięcie wody w zależności od wysokości upadku – to jedyne porównania, jakie znam
0 x
Codziennie rano wyglądasz nago w dużym lodzie po 3 minut widać, że domu i najgorszy obraz ......
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2486
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 360




przez Forhorse » 19/04/10, 21:14

Jeśli chcesz podkreślić podobieństwo, powiedz po prostu, że odpowiednikiem pompy w obwodzie hydraulicznym, w obwodzie elektrycznym, jest po prostu generator (akumulator, alternator, dynamo itp.)
0 x
gery_matane
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 17/04/10, 16:21

apartament




przez gery_matane » 20/04/10, 04:20

bonjour,

generator (akumulator, alternator, dynamo itp.)

czy możemy to zrobić w domu i nie płacić dużo, dużo mniej za prąd

dziękuję
0 x
jeden mówi; Aby zrozumieć elektryczność, dobrze jest zrozumieć, jak działają rury wodociągowe i olejowe
gery_matane
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 17/04/10, 16:21

apartament




przez gery_matane » 20/04/10, 05:12

bonjour,

prąd pochodzi z tamy i jest na ulicy, a następnie trafia do domu.

gdy prąd elektryczny wpływa do domu czarną linią i jest używany przez różne maszyny do różnych celów, energia elektryczna wypływa z tych maszyn z mniejszym napięciem (napięciem, natężeniem lub omem) i powraca białą linią.

W głównej białej linii powrotnej domu, zanim wejdzie ona do skrzynki elektrycznej, która zostanie wysłana do ziemi przez ziemię.

zastosował „Y” (zabezpieczenie przed powrotem) dla energii elektrycznej; aby zapobiec eksplozji; ponieważ prąd musi zawsze płynąć w tym samym kierunku. a dodatkowo prąd w linii białej musi zostać oczyszczony i ustabilizowany, aby miał odpowiednie napięcie i odpowiednią intensywność, aby powrócić do czarnej linii domu.

ale nie chcą tego przedsiębiorstwa elektryczne, nie chcą tego rządy i nie chcą tego ubezpieczyciele zorganizowani z dużymi firmami. Wydali przepisy uniemożliwiające wynalezienie procesu, który mógłby być stosowany przez wszystkich i gwarantujące każdemu prawo do korzystania z systemu, który kosztowałby mniej energii elektrycznej.

merci,

Czy to możliwe
0 x
jeden mówi; Aby zrozumieć elektryczność, dobrze jest zrozumieć, jak działają rury wodociągowe i olejowe
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2486
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 360




przez Forhorse » 20/04/10, 09:26

Oula :zaszokować:
Rzucam ręcznik, to zbyt poważne
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 21/04/10, 04:16

Mój drogi Gery!

Oczywiście potrzebujesz dobrego kursu na temat elektryczności!


Myślę, że jesteś z Quebecu, sądząc po kolorach nici, o których wspomniałeś, może Matane!

Zdecydowanie sugeruję czytanie książek lub czerpanie informacji z poważnych witryn, w których nie mówimy o małym zielonym człowieczku! :zaszokować:
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 247