Patent USA nr 512340 i 685012 dla Tesli i Free Energy

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Masynissa
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 17/03/07, 16:19

Patent USA nr 512340 i 685012 dla Tesli i Free Energy




przez Masynissa » 04/12/07, 20:28

Witam,
Pasjonując się ideą darmowej energii, próbowałem zrekonstruować niektóre procesy związane z tak zwanymi układami jednolitymi, ale moje wyniki były rozczarowujące (całkowita awaria), zwłaszcza że zniechęcają, ponieważ nikt nie był w stanie z powodzeniem powielić co najmniej jednego z setek tych „opatentowanych” procesów. Jeśli komuś się to uda, poprosiłbym go, aby powiedział mi, na który system postawić.
Szukałem problemów we wszystkich kierunkach (naruszenie parzystości, wir i przeciwworteks…), te tematy są poza mną; ale jak wydostać się z tego labiryntu darmowej energii *, nie pozostawiając go bezdusznym?

Więc pozory odwagi i kontynuujemy przywołując kilka koncepcji:
Część A) Czy Tesla kiedykolwiek rozwiązała problem energetyczny *?
1) Patent USA nr 512340 z Tesli „Cewka do elektromagnesów”: www.tfcbooks.com/patents/coil.htm
Czy siła EMF (prawo Lenza) jest obniżona w tych bifilarnych cewkach? Jak uzyskać idealny rezonans dla tych cewek *? Jakie byłoby ich optymalne wykorzystanie darmowej energii *? Czy cewka Möebius osiąga ten sam efekt *?
2) Patent USA nr 685012 z Tesli „Środki na zwiększenie intensywności oscylacji elektrycznych”: www.tfcbooks.com/patents/super_c.htm Moją uwagę zwrócił zwłaszcza fragment tego patentu *: „* Cewka odbiorcza B 'jest proporcjonalnie zasilana energią i indukuje prądy o większym natężeniu w obwodach A'. Z powyższego jasno wynika, że ​​im większa liczba swobodnie wibrujących obwodów, które naprzemiennie odbierają i przekazują energię z jednego do drugiego, tym większy względnie zysk zapewni zastosowanie mojego wynalazku ”.
Jeśli dobrze zrozumiałem Tesla zapowiada wzrost natężenia indukowanego prądu, ale jaki będzie tego wpływ na jego napięcie *? Ten stuletni patent wskazuje na problem rezystancji stąd konieczność chłodzenia jego obwodów, czy nie da się tego problemu rozwiązać za pomocą cewek nadprzewodzących (bez względu na koszty) *? Czy możemy zasilać jego obwody prądem stałym i zapętlić go bateriami !!!?
Dla mnie właśnie odkryłem ten proces, jeszcze nie zrozumiałem, jak to działa, do tego potrzebuję bardziej świadomych opinii przed eksperymentowaniem.

3) Niektóre odniesienia dotyczące badania cewek w spiralach stożkowych lub płaskich:

www.patentstorm.us/patents/5642049.htm , www.vortexengine.ca/index.shtml , http://jnaudin.free.fr/html/atep1.htm ...
Rozumiem z kilku źródeł zajmujących się tymi formami cewek, że przynajmniej otrzymujemy intensywne pole magnetyczne (zyski w porównaniu z normalnymi cewkami) nawet w DC, więc po prostu zadaję sobie następujące pytanie *: dlaczego tego typu cewki nie są przyzwyczajone do poprawić sprawność silników elektrycznych prądu przemiennego lub stałego w zależności od typu, w jakim mogą być zastosowane *?

Część B) Zimna energia elektryczna w przeciwieństwie do pól magnetycznych *:
Znalazłem analizy teoretyczne (wypychane na poziomie cząstek elementarnych) dotyczące elektryczności i magnetyzmu na stronach http://magnetism.otc.co.nz/index.htm wśród których wyjaśnienie działania dysku Searla skusiło mnie do wiary w analogię z płaskimi cewkami Tesli *: przemieszczenie elektronów w płaskiej spirali w obu przypadkach, z tym wyjątkiem, że jeden wykorzystuje ruch, a drugi wprowadza prąd. http://magnetism.otc.co.nz/Magnetism.htm#SearlDisc
Doświadczenie zgłoszone na stronie „Precesja i linia izotopowa” http://magnetism.otc.co.nz/Precession.htm ujawnia wytwarzanie energii elektrycznej (w zaskakujący sposób) *: cienka miedziana płytka jest wprowadzana i nachylana pod kątem 45 ° między dwoma silnymi magnesami skierowanymi w przeciwstawienie, żaden ruch nie jest wykonywany ani na płycie, ani na magnesach, a jednak koniec płytki stało się zimne, efekt tego eksperymentu, jak pisze autor: "* Zimna energia zbiera się w pobliżu końca przedłużki, która jest zimniejsza od magnesów *".
Prawdopodobnie nastąpiło przesunięcie elektronów w płycie w kierunku części skąpanej w dwóch sprężonych polach magnetycznych, co pozostaje do potwierdzenia.
Podobnie uzdatnianie wody wystawionej na działanie przeciwnych jednorodnych pól magnetycznych ujawnia, że ​​ściśnięte pole dwóch biegunów SS rozszerza wodę poprzez dodanie dodatniego ładunku elektrycznego, a to, że dwa bieguny NN kurczą się wody przez dodanie ładunku ujemnego. Najbardziej poinformowani powiedzą, że tylko ruch wody w rurze powoduje te efekty.

Nie przeprowadziłem jeszcze eksperymentów, aby zmierzyć te efekty w statyce, ale mam szalony pomysł, który jest sprzeczny z prawem indukcji. Szkoda, że ​​nie mam pomysłów, nadal nie mam najmniej gorszego * niż ten: jeśli mamy cztery potężne magnesy, dwa są wymuszone w opozycji południe-południe, a dwa pozostałe w opozycji północ-północ, pola Magnesy są skompresowany do maksimum, zbliżając magnesy jak najbliżej, myślę, że słaby prąd będzie płynął (od NN do SS) w przewodniku połączonym między dwiema miedzianymi płytkami umieszczonymi pod kątem 45 ° w dwóch strefach ściskania pól. Jeśli uda nam się zmierzyć jakikolwiek prąd (bez ruchu miedzi czy magnesów), możemy poszukać materiału (ferromagnetycznego, paramagnetycznego, diamagnetycznego, ze złączami domieszkowanymi, ...) lub roztworu chemicznego, który będzie idealnie reagował na każdy z pola magnetyczne dwóch stref ściskania. Przepraszam za dodanie kolejnego delirium *: czy zastosowanie skompresowanych pól magnetycznych do chemicznego dipola wpłynie na przywrócenie lub poprawę jego ładunku *? Jeśli i tylko wtedy, gdy jest to możliwe, możemy użyć dwóch stożkowych cewek (z silnym polem magnetycznym) zasilanych prądem stałym z baterii, cewki te muszą być zorientowane tak, aby skupiać swoje pola magnetyczne z dwóch stron baterii i przeciwstawnie NN względem siebie . z drugiej strony elektrolit skąpany w strefie ściskania tych pól może mieć wpływ na doładowanie akumulatora i energia niezużyta przez cewki zostanie do niego zwrócona (pod warunkiem zmniejszenia ich rezystancji *: mniej przewodników będzie rezystywnych lub za pomocą roztworów, takich jak ciekły azot). Jeśli przyrosty ładunku przekraczają zużycie cewek, to skąd pochodzą dodatkowe elektrony *? Na tym etapie dowiemy się, jak znaleźć matematyczną sztuczkę i wyjaśnienia typów fotonów i ich interakcji z wirami w materii (wznoszącymi i opadającymi wirami obserwowanymi przez mikroskopy tunelowe), podczas gdy równowaga między tymi wirami jest zakłócana przez ściśnięte pola magnetyczne; krótko mówiąc, to tylko wyobraźnia, doświadczenie może dać nam coś innego.

Moja głowa jest zdezorientowana, chciałbym, żebyś pomógł mi widzieć jaśniej lub przekonał mnie, żebym ją zdjął.

Przyjaźnie.
Masynissa.
0 x
Avatar de l'utilisateur
harcowanie
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 251
Rejestracja: 31/03/07, 22:05
Lokalizacja: Castellon (Hiszpania)




przez harcowanie » 22/12/07, 22:15

Znajdź tutaj, dyskusja na temat Nicolasa Tesli i jego pracy zachwyciła mnie!

Wygląda na to, że komuś udało sięgenerator prętów elementarnych"

Filmy w googlevideo są niesamowite.
W googlevideo
http://video.google.com/videoplay?docid=-635987818295327978

Japońska firma sprzedaje produkt
Jakiś czas temu zetknąłem się z tym niesamowitym dokumentem (ale po japońsku) - Osoba kontaktowa w danej firmie nie mówi po angielsku - a ja nie mówię po japońsku!

Zastaw http://freenrg.fr/JapRod/EnergyReceiver.zip Plik ZIP zawiera zdjęcia
Więcej o peswiki możemy dowiedzieć się tutaj:

http://peswiki.com/index.php/Directory:Elemental_Rod_Generator#Official_Website

I wtedy ponownie podczas wyszukiwania pojawiła się ta bardzo interesująca strona.

http://freenrg.fr/JapRod/Explic_En_Francais.html

Więc, Info, odurzenie? jeśli to naprawdę zadziała, jestem gotów zainwestować kilkaset watów i euro, aby rozpocząć.

Więc kto wie więcej?

Pierre
0 x
Okna jest ludzkim system operacyjny przez komputer.
Linux jest odwrotnie ...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 101