Lista dostawców granulatu North 59

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
teufteuf
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 25/09/09, 18:24
Lokalizacja: Francja (59)

Lista dostawców granulatu North 59




przez teufteuf » 25/09/09, 19:29

Witam, bardzo interesujące byłoby stworzenie listy dostawcy peletu, który jest w 59 lub który dostarcza w 59. Pozwoliłoby nam to być pogrupowane według sektorów, a tym samym obniżyć ceny, lub po prostu znaleźć lepsze ceny i sponsorowanie przez tych, którzy udzielą informacji.


w każdym poście należy podać NAZWĘ DOSTAWCY Z JEGO KONTAKTEM, KONSTYTUCJI PELLETU, OKREŚL RODZAJ OPAKOWANIA, JEŚLI DOSTARCZONY Z, LUB BEZ DODATKU, CENĘ TONU, OKRES OSTATECZNY DO DOSTARCZENIA I JEŻELI DOSTAWCA I NIEZAWODNY W SWOICH PORZĄDKACH DOSTAWY (co daje im wynik na 10).

dziękuję wszystkim za wkład
0 x
wszystko razem możemy to zrobić
teufteuf
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 25/09/09, 18:24
Lokalizacja: Francja (59)




przez teufteuf » 25/09/09, 20:57

moja jest DG PROECOLOGY w Landrecies.n ° tel: 03/27/77/28/52.
100% żywiczny granulat
dostarczamy w torbie 15 kg
cena za tonę wynosi 265 € dostawa
czas dostawy jest zmienny, jest to osoba niezbyt wiarygodne, aby umówić się na spotkanie(Zamówiłem 2 tony od początku sierpnia 2009 r., A oto mamy 25 r. I nadal nie dostarczam, kiedy już dał mi 09 spotkania, których nie odbył, a ponadto nie ostrzega, kiedy nie przejść

moja ocena dostawcy to 2 na 10
0 x
wszystko razem możemy to zrobić
Tcha
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 05/09/09, 13:39




przez Tcha » 29/09/09, 11:41

Witam,

Znalazłem na tej liście habibois.com/granules-de-bois,-pellets-2-10-0-1.html dwie firmy w dziale 59:

Northern Chauffabois
63, Rue de la Bourliere
59551 TURNIEJE
szuffabois.com

Dyfuzja biomasy
1 ulica w Rzymie
59700 Marcq i Baroeul
biomasa-dyfuzja.com

Przez minusy nigdy nie zamówiłem u nich .. więc nie ma opinii na temat powagi i bez ceny! Jeśli i tak może pomóc ...
0 x
teufteuf
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 25/09/09, 18:24
Lokalizacja: Francja (59)




przez teufteuf » 29/09/09, 11:49

Dziękuję, zapytam. Czy ogrzewasz za pomocą pelletu?
0 x
wszystko razem możemy to zrobić
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79120
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 29/09/09, 12:19

Jeśli chcesz poznać "rzeczywiste ceny" pelletu i ich ewolucję, oto niemiecka wycena w czasie rzeczywistym. Ceny te są średnią w Niemczech za 5 ton dostarczonych na 50 km.

Obraz

Obecnie powinno to być 210-220 € / T dostarczone dla DIN (jest tylko to w Niemczech), a nie 265 € / T nie dostarczone dla DIN (a priori)!

Obraz

https://www.econologie.com/forums/pellets-et ... t4682.html

Pamiętaj, że: 250 € / T pelletu odpowiada tej samej cenie w porównaniu do energii, jaką paliwo do 50 cts w € ...

250 i 50 jest łatwe do zapamiętania. Jest to dobra moc, jeśli naprawdę ekonomicznie jest ogrzewać za pomocą pelletu.

Nie wierzę, że sprzedawcy ropy liczą dostawy (z wyjątkiem wyjątkowo dalekich). Niemieckie firmy dostarczają bezpłatnie do Alzacji (promień 150 km). W skrócie: facet, który wystawia ci rachunki za dostawę, powiedz mu to!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 29/09/09, 14:23

To oburzające !!!

Na co Sarko czeka opodatkowanie oleju opałowego! Zastanawiam się

Mówiąc poważniej, jeśli szukasz w promieniu 200 km wokół Freiburga (w Niemczech / Freiburg-In-Breisgau), w cenie zwykle nieco niższej niż rynek niemiecki, dla czystego drewna iglastego z certyfikatem Din +, produkowanego z trocin z lokalny tartak pracujący z drewnem ze Schwarzwaldu (zwarcie), suszenie z kogeneracji (ciepło odpadowe z własnej elektrowni zasilanej złomem), kontaktujesz się ze mną przez MP. Nie interesuję się tym pudełkiem - po prostu uznałem, że jest to najlepsza oferta.

Cóż, za 59, to nie wystarczy! Niestety ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79120
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 29/09/09, 15:00

Ach, dziękuję za te szczegóły, ma promień 200 km, więc nie 150 :)

ps: i tak popełniaj błędy w cenach, kupiliśmy LIVE od lokalnego producenta (którego nazwiska nie wymienię) z myślą o zawarciu umowy i sprawieniu, by „maluchy” zadziałały.

Cóż, to było WIĘCEJ drogie niż w sklepie narożnym na pellety w tym samym stanie (15 kg) od SAMEGO producenta !! (tak!) : Evil:
0 x
dzielny
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 12/12/09, 17:10

dostawcy pelletu




przez dzielny » 12/12/09, 17:56

teufteuf napisał:moja jest DG PROECOLOGY w Landrecies.n ° tel: 03/27/77/28/52.
100% żywiczny granulat
dostarczamy w torbie 15 kg
cena za tonę wynosi 265 € dostawa
czas dostawy jest zmienny, jest to osoba niezbyt wiarygodne, aby umówić się na spotkanie(Zamówiłem 2 tony od początku sierpnia 2009 r., A oto mamy 25 r. I nadal nie dostarczam, kiedy już dał mi 09 spotkania, których nie odbył, a ponadto nie ostrzega, kiedy nie przejść

moja ocena dostawcy to 2 na 10: Evil: : Evil: : Evil: : Evil:
dobry wieczór mamy to samo i szczerze mówiąc, mamy już dość, szukamy gdzie indziej wczoraj, szukaliśmy zielonego punktu, ale nie zawsze jest mi trochę smutno, panie Goguillon nigdy nie ma dokąd idzie po je z leseine w belgii Wierzę mi, że moja notatka c zero punktu !! zdajesz sobie sprawę, że nasz pilot się zepsuł, musieliśmy nawet szukać nowego z leseinem w belgii !! w końcu u ciebie jest jak? NIE TAK ZAPOBIEGA NIE KEN Y GOES IT C PRAWDA §§ dobry wieczór
0 x
odkryj ekologię Kocioł na pellet ma kominek, który przez cały czas szuka sumiennego i regularnego dostawcy pelletu, kiedy zamawiamy pellet i po niskiej cenie, co ????

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 289