Energie Inwestycje i współpraca: Betz pokonany???

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Abennor
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 30/11/09, 22:18

Energie Inwestycje i współpraca: Betz pokonany???




przez Abennor » 18/05/10, 17:23

Bonjour à tous

Obecnie poszukuję pracy, obecnie jestem w sieci regularnie lub nawet cały czas i czasami odpływam od poszukiwań pracy ^^'

Jak już kiedyś pisałem, w końcu zabieram się za modyfikację alternatora do turbiny wiatrowej, w skrócie więc zgłębiam temat energetyki wiatrowej. Limit Betza i wszystkie drżenia (połączenie, uzwojenie, profil ostrza, pionowy lub poziomy itp. itp.)
A dzisiaj spadam tutaj kto mnie zabierze było

Przeszukałem stronę, ale nie znalazłem nic na temat tych turbin wiatrowych. Ponieważ informacja ma ponad rok... ale żadna, bo inaczej, tkwi w głębi tematów i nie wiem, jak szukać... ciężko znaleźć pracę, mouahahaha.
uh... Odpuszczam. Poważnie, co o tym myślisz?
Ponieważ nie znalazłem ich patentu, musi być zarejestrowany pod barbarzyńską nazwą inną niż turbina wiatrowa lub alternator, myślę, że w tym jest problem. Jeśli to powtórka. w celu uzyskania informacji. Przepraszam, ale chciałbym link, w którym o tym dyskutowałeś.

raahh niemniej jednak przekroczenie limitu Betza dla turbiny wiatrowej o kształcie innym niż kwadratowy jest spełnieniem marzeń.

ABY
0 x
Problem
Brak rozwiązań?
Nie ma problemu ^^
----------------------------
Jeśli się nad tym zastanowić, był to pierwszy leniwy człowiek, który wynalazł pracę.
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 267