Certyfikat dobrego, ekologicznego życia

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4

Certyfikat dobrego, ekologicznego życia




przez lejustemilieu » 29/10/07, 12:37

Witam dobrych ludzi,
Często zadaję sobie pytanie, kim jestem z punktu widzenia „szacunku dla zrównoważonego rozwoju planety”.
Wiele osób mówi o ekologii, ja też, a mimo to ci ludzie nie dostrzegają poważnych przestępstw, jakie popełniają.
Jestem częścią tego wszystkiego.
Proponuję zatem stworzyć kartę raportu, certyfikat, ocenę tego, kim jesteśmy…
Nie jestem pewien, jak nazwać tę ocenę.
Powiedzmy...ekologiczny dowód osobisty...
celem jest uczynienie ludzi odpowiedzialnymi za zanieczyszczenia.
Celem jest także otwarcie ludziom oczu na ich skutki ekologiczne lub ekokatastrofalne.
Ten dowód tożsamości również nie powinien być karalny, ale raczej krytyczny i być może ściśle osobisty.
Dlatego też proponuję, aby z jego oceną zapoznawał się jedynie właściciel tego dowodu osobistego.
Aby wyrobić taki dowód osobisty wystarczy wypełnić ankietę.
Kwestionariusz ten będzie oparty na znanych pytaniach behawioralnych i działaniach ekologicznych.
Każde pytanie umożliwi dostęp do prawidłowej odpowiedzi.
Dlatego też ten kwestionariusz byłby pozytywny i pouczający.
Jestem pewna, że ​​dostanę bardzo zły wynik w tym quizie, ale przynajmniej będę mieć poczucie winy.
A skoro mam duszę, to spróbuję zmienić swoje przyzwyczajenia.
Zrobiliśmy to ?
Ps, Cristophe, nie chcesz umieszczać uśmieszków po francusku :?
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 216