Budowa koszt turbiny wiatrowej

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
baptysta
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 17/10/11, 11:31

Budowa koszt turbiny wiatrowej




przez baptysta » 20/10/11, 18:58

Witam,

Pracuję na TPE Jestem w 1. SSI i mam projekt taniej budowy turbiny wiatrowej z odzyskanych materiałów. Oczywiście mamy budżet, który jest nasz
: Idea:
jaki powinien być nasz inwentarz? :?
jakie jest najlepsze rozwiązanie dla ogrodowej turbiny wiatrowej?
lub jeśli to możliwe oświecił nas :? :? :? :?

Merci de votre aide : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2486
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 360




przez Forhorse » 20/10/11, 19:51

Nie odrabiamy prac domowych
0 x
baptysta
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 17/10/11, 11:31




przez baptysta » 20/10/11, 20:03

To nie jest pytanie, ale w celach edukacyjnych pytaniem nie jest: „możemy mieć na nie odpowiedzi”, ale wiem, że zwracam się do osób, które znają temat, aby przejść do naszego projektu
i jeśli to możliwe
0 x
Avatar de l'utilisateur
wirbelwind262
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 238
Rejestracja: 29/06/05, 11:58
Lokalizacja: Fouras
x 29




przez wirbelwind262 » 20/10/11, 20:58

dobry wieczór
więc na początek: "google może być twoim przyjacielem"> słowa kluczowe takie jak wiatrak DIY powinny dać ci inspirację...
między innymi jest to http://www.onpeutlefaire.com/construire ... e-vertical
również typ turbin wiatrowych „świniak”
Powodzenia!
0 x
baptysta
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 17/10/11, 11:31




przez baptysta » 20/10/11, 21:26

Tak, już na nią wpadłem i znalazłem już kilka podobnych siedzisk do tego ale problem jaki się pojawia i z jakiego materiału można zrobić "maszt" turbiny wiatrowej na przykład do wykonania łopat możemy użyj kanistrów (np.: stalowej kanistra po paliwie) pociętego na cztery możemy użyć byłego alternatora skutera, motocykla.... mieliśmy kilka pomysłów ale na imprezę centralną :?
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 20/10/11, 22:31

Istnieje armada możliwych turbin wiatrowych o bardzo różnych konfiguracjach !!!
Google i ekologia dobrze zakwestionowana odpowiedź bardzo dobrze !!!!

projekt budowy turbiny wiatrowej po niższych kosztach z odzyskanych materiałów

prawdopodobnie będzie się różnić w zależności od tego, co dostajesz lub masz tanie i pracy, którą zgadzasz się wykonać !!

Masz nie tylko turbiny wiatrowe na szczycie masztu o poziomej osi i cienkich łopatach !!
Czy wiesz, dlaczego tak się dzieje i jakie są ich wady i zalety? (podstawowe pytanie zadane przez recenzenta projektu mojego pokroju!!)

Stare turbiny wiatrowe ze średniowiecza lub nawet wcześniejsze są niezwykłe, dobrze znane wiatraki są proste w materiale i wymagają więcej pracy przy ich budowie !! Były całkiem skuteczne w sensie czasu mielenia ziarna lub pompowania !!

Masz turbiny wiatrowe o prostych pionowych osiach, jak karuzela, łatwe do zbudowania !!

Spójrz na wszystkie warianty i te dla krajów słabo rozwiniętych.

Najłatwiej zapalić tanią lampę korbową LED zasilaną małą turbiną wiatrową z tkaninowymi żaglami !!

Maszt bambusowy i osłonowy to chińskie rozwiązanie !!!!

Maszt z żywego drzewa z turbiną wiatrową na szczycie to rozwiązanie, które wymaga nauki wspinania się na 25-metrową sosnę lub dąb !!

Odzyskanie wzburzenia na wierzchołkach drzew przez wiatr za pomocą lin i bloczków, jak w przypadku fal na morzu, to oryginalne rozwiązanie do opatentowania, które sprawia, że ​​turbina wiatrowa jest niewidoczna w lesie do tego stopnia, że ​​sąsiedzi nie mogą zaprotestować , jego niska wydajność jest kompensowana powierzchnią drzew na wietrze i estetyczną stroną ekologiczną. !!

Więc ten projekt ma na celu przetestowanie Twojej wyobraźni i Twoich wyborów !!!
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4

Re: Budowa turbiny wiatrowej po niższych kosztach




przez lejustemilieu » 21/10/11, 07:07

baptysta napisał:Witam,

Pracuję na TPE Jestem w 1. SSI i mam projekt taniej budowy turbiny wiatrowej z odzyskanych materiałów. Oczywiście mamy budżet, który jest nasz
: Idea:
jaki powinien być nasz inwentarz? :?
jakie jest najlepsze rozwiązanie dla ogrodowej turbiny wiatrowej?
lub jeśli to możliwe oświecił nas :? :? :? :?

Merci de votre aide : Chichot:

Witam,
mam twoją odpowiedź : Chichot:
Przed lotniskiem Charleroi w Belgii na dachu budynku rządowego zainstalowano dwie turbiny wiatrowe.
Nigdy nie działały!
Zadzwoń do burmistrza, aby go odzyskać :D
Edytowane, aby wstawić zdjęcie:
http://www.charleroi.be/SiteResources/D ... d-3933.htm
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
baptysta
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 17/10/11, 11:31




przez baptysta » 21/10/11, 08:21

Witam,

Dla prywatnej turbiny wiatrowej pomysł z turbiną wiatrową na szczycie drzewa jest super ale musimy zaprezentować model ~ około 4 metry mamy mnóstwo rozwiązań ale oś środkowa pozostaje pytanie czy na pewno Bambus da rade :?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 422