Kup ziemię na Korsyce

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Thunderman
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 26/05/06, 02:02

Kup ziemię na Korsyce




przez Thunderman » 05/04/07, 19:34

Po upadku projektu forum "lemondeestanous" i obecny na stu innych...

Teraz wiem, że przez Internet bardzo trudno jest stworzyć coś w realnym świecie. Internet to quasi-zamknięte środowisko.

Teraz moim celem jest zakup ziemi na Korsyce, z kilkoma osobami lub sam (aby postawić tam mojego vana i motocykl, uprawiać warzywa, zbudować małe siedlisko ...)

Jeśli chcesz tego samego, możemy kupić i podzielić ziemię w grupie. W pewnym sensie "lekka" ekowioska... Dla mnie jest tylko jeden warunek: chciałbym, żeby tam była zakazana hodowla zwierząt na mięso.

Dziękuję za uwagę
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 128