Jamesa Campbella w Aberdeen

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
herbata
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 05/12/05, 21:32
Lokalizacja: Valenciennes

Jamesa Campbella w Aberdeen




przez herbata » 05/12/05, 22:07

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z Was słyszał o firmie architektonicznej James Campbell w Aberdeen (Szkocja).

W rzeczywistości, będąc na pierwszym roku w ENSIAME, zaproponowano mi staż na drugim roku i chciałbym uzyskać więcej informacji lub przynajmniej kilka opinii. Najwyraźniej pracują nad czymś, co powszechnie nazywa się „domem trzeciego tysiąclecia”, opartym na oszczędzaniu energii. Problem polega na tym, że ich strona nie jest zbyt wyjaśniająca.
Cóż, z góry dziękuję za pomoc.
0 x

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 72