Wzrost liczby ludności

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Appleman
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 06/01/07, 18:33

Wzrost liczby ludności




przez Appleman » 06/01/07, 18:56

Niedawno nauczyłem się tego:
Istnienie ftalanów, chemikaliów dodawanych do PVC w celu uelastycznienia go. Dotyczy to wszystkich zabawek dla dzieci.
Jednak po krótkich badaniach odkryłem, że ftalany są produktami, które mogą być uwalniane z PCW na przykład podczas żucia, a także są znane jako zaburzające układ hormonalny regulujący wzrost i rozwój ,

Kiedy byliśmy dziećmi, wszyscy nasi rodzice dali nam jedną lub więcej z tych zabawek, aby uniknąć uszkodzenia innych przedmiotów przez nasze małe zęby.

Po zapytaniu wśród „starych”, czy pamiętają różnicę w wielkości między 2 pokoleniami, jaką znamy dzisiaj.
A priori nie.


Oczywiście nie mogę przestać myśleć, że różnica wielkości między naszym pokoleniem (mam 18 lat) a poprzednimi wynika z tych produktów.

Czy ktoś wie o badaniu przeprowadzonym na ten temat?
Jeśli tak, proszę dać mi znać.
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 06/01/07, 19:54

Halo
Oczywiście nie mogę przestać myśleć, że różnica wielkości między naszym pokoleniem (mam 18 lat) a poprzednimi wynika z tych produktów.


Myślę, że wielka liczba ludzi zależy od ich diety w młodym wieku i ewolucji rasy ludzkiej
Trudno mi znaleźć buty 14 Muszę je szyć na miarę. 50 lat temu byliśmy mniejszością w noszeniu 12 (46), teraz spora część młodzieży robi te rozmiary i mierzy 1,80, XNUMXm
Jeśli spojrzymy na zbroję rycerzy, a nawet liczebność żołnierzy Napoleona, nie byli oni wysocy. W tym czasie była znaczna śmiertelność wśród dzieci, rodziny zaledwie pokolenie przede mną tutaj w Quebecu miało od 12 do 18 lat dzieci i
Proboszcz przeszedł w paleniskach i trąbił matkę, ponieważ ona (zapobiegła rodzinie) to były coroczne narodziny .., była to zemsta kolebek Quebecu, Anglicy mieli w tym czasie dziecko i 2 psy.
Wątpię, aby były one tak samo karmione i opiekowane, jak dzieci obecnie. Rzadko wszystkie 18 dzieci przybyło do wieku dorosłego.

André
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 06/01/07, 20:51

Myślę, że rozmiar był ważny, ale są wzloty i upadki, widzieli zbroję rycerzy, którzy nie byli krasnoludami! i walcz mieczami o wadze 20 kg :zaszokować:
i jak powiedziałeś, andrél'alimentation nie jest już taki sam !! dzieci nie znały słodyczy na co dzień, czekolada była nieznana na wsi, jak chwi ... g ... przed wyzwoleniem drugiej wojny światowej gd. Te nawyki żywieniowe mogą zmienić fizycznie. Nasi przodkowie najbardziej ewoluowali w okresie połowowym (między innymi omega 2-3)
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!


http://maison-en-paille.blogspot.fr/
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 06/01/07, 21:13

Denis napisał:widzieli zbroję rycerzy, którzy nie byli krasnoludami! i walcz mieczami o wadze 20 kg :zaszokować:


Cześć

dobrze się przyjrzyj (i zdejmij zbroję), a zobaczysz, że oprócz Henryka VIII uważam, że był on gigantem na swój czas 1.80 m, ludzie w XVI wieku mierzyli średnio 1.50 m.

zbroja jest zrobiona jak buty i spodnie sarcochie, aby wyglądała na znacznie większą i robiła wrażenie na przeciwniku : Evil:

Dugesclin, nasz wysoki mężczyzna w Bretanii, miał 1.56 m. Jego zbroję można zobaczyć w muzeum Anny z Bretanii, musi ona wynosić 2.20 m.
Kiedy masa mieczy wyszkolonych od 5 lat i małych nie oznacza słabych : Lol:
Ale jeśli spojrzysz na ludzi, którzy walczyli najbardziej z szablą (korsarze i piraci) w futrach, a wraz z ewolucją waga broni zmniejszała się wraz z profilem prędkości.

Rozwijamy się, jest to oczywiste, ale myślę, że wynika to z pożywienia, ewolucji gatunku i faktu, że współczesne dzieci są bardzo chronione, nie podejmuj wysiłków, które spowalniają lub zatrzymują ich wzrost; więc rosną szybciej i dłużej : Mrgreen: : Mrgreen:

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 06/01/07, 23:23

nowoczesne dzieci są bardzo chronione, nie podejmuj wysiłków, które spowalniają lub zatrzymują ich wzrost, więc rosną szybciej i dłużej : Mrgreen: : Mrgreen:

@ + [/ Odpowiedź]

tak, to na pewno dlatego dlatego, w spadku zainteresowania, dobór naturalny nie jest już wykonywany :zaszokować:
w przypadku poważnej katastrofy klimatycznej ludność krajów „rozwijających się” stawiałaby mniejszy opór (fizyczny).
Mogę być szokująca, tanpis
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!





http://maison-en-paille.blogspot.fr/
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 06/01/07, 23:41

Denis napisał:tak, to na pewno dlatego dlatego, w spadku zainteresowania, dobór naturalny nie jest już wykonywany :zaszokować:
w przypadku poważnej katastrofy klimatycznej ludność krajów „rozwijających się” stawiałaby mniejszy opór (fizyczny).
Mogę być szokująca, tanpis


powitanie

NAPATOR : Lol: : Lol: : Lol:

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)

To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 136