Ekologiczna ochrona bocznicy dla Douglasa?

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
chris34
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 110
Rejestracja: 18/08/11, 17:34
Lokalizacja: Lodeve (34)
x 4
Kontakt :

Ekologiczna ochrona bocznicy dla Douglasa?




przez chris34 » 06/12/11, 19:43

cześć!

nasz mały drewniany dom jest prawie gotowy, właśnie zainstalowana okładzina, teraz pojawia się kwestia jej ochrony: oczywiście chcemy chronić okładzinę (w Douglas) z możliwą ochroną naturalną +++. Myślałem o czystym oleju lnianym, ale podobno nie jest on zbyt „twardy”.
Widziałem inne produkty, które wydają mi się dość drogie ...

kto miałby jeden (lub więcej :D pomysł (y) ???

Dziękuję 1000 razy z góry !!

Chris
0 x
St1ngy
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 14/12/11, 13:51




przez St1ngy » 26/12/11, 20:23

Boraks z wodą, niektórzy dodają kwas borowy ... Nie wiem, czy to konieczne.

Jest to naturalne, ale nie jest odpowiednie dla chat lub nisz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 26/12/11, 22:36

Tak, kwas borowy jest tym, czego używamy do zabijania pcheł w dywanach, prawda?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Jean-MTP
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 18/10/09, 11:04




przez Jean-MTP » 05/01/12, 11:45

Witam,
można znaleźć gotowany olej lniany, który nadaje olejowi właściwości utwardzające. Chiński olej do drewna naturalnie twardnieje i nie ciemnieje z upływem czasu. Ideałem jest nadal stosowanie preparatu zapewniającego ochronę przed promieniowaniem UV (obecność pigmentów). możesz zobaczyć stronę olejów Oleobois.
0 x

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 110