Certyfikat w zakresie energii odnawialnej i oszczędności energii

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
damien ob
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 10/10/07, 08:30
Lokalizacja: Lyon

Certyfikat w zakresie energii odnawialnej i oszczędności energii




przez damien ob » 10/10/07, 08:49

Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, ms chcę się przeorientować zawodowo i bardzo interesuje mnie wszystko co jest związane z HQE i mieszkalnictwem energooszczędnym.

Dlatego chcę szkolić się w tych dziedzinach i dlatego szukam uniwersytetów, które oferują licencję w zakresie energii odnawialnej i oszczędności energii.

Jeśli masz jakieś informacje, lub inne możliwości szkolenia/studiów do pracy w tym obszarze, z góry dziękuję.
0 x
Avatar de l'utilisateur
toto65
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 490
Rejestracja: 30/11/06, 20:01




przez toto65 » 10/10/07, 17:44

Spójrz tutaj:
Lewy górny róg „trening”
http://www.iut-tarbes.fr/start.php?cat= ... id_form=25
Jak zarabiasz na życie?
Ile masz lat?
Na jakim jesteś poziomie?
Gdzie masz umiejętności?
Przepraszam za karabin maszynowy pytań, ale przyda się do odpowiedzi.
0 x
damien ob
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 10/10/07, 08:30
Lokalizacja: Lyon




przez damien ob » 11/10/07, 08:20

Mam 27 lat,
Mam DUT z biologii środowiskowej, a także zrobiłem rok specjalizacji z gospodarki odpadami.
Obecnie pracuję w gminnej służbie higieny,
i wreszcie jestem w regionie Lyonu.

Oto szczegóły.
0 x
Avatar de l'utilisateur
toto65
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 490
Rejestracja: 30/11/06, 20:01




przez toto65 » 11/10/07, 14:00

cześć damien
widziałeś mój link?
Istnieje licencja (SER) Nauka odnawialna energia cieplna lub opcja fotowoltaiczna. Czy to do ciebie przemawia?
W przeciwnym razie istnieje CNAM SUR Albi, który oferuje licencję Nauki o Energii Odnawialnej.
Jest Montpellier, które ma dobre wyszkolenie w tej dziedzinie.

Twoja podróż mnie interesuje. Mówisz:
rok specjalizacji z gospodarki odpadami

Gdzie to zrobiłeś?, czy to jest licencja pro?
podobało ci się, czy nie? Pracujesz w dziale higieny. Jest to związane z twoim rokiem specjalizacji, czy możesz nam powiedzieć więcej?
Jak chcesz się zmienić, Congecif fungecif?
Zadaję dużo pytań, ale trening jest dla mnie bardzo ważny. Poza tym temat jest mało rozwinięty. Twoje doświadczenie pomoże innym.
0 x

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 105