Sprzedaje grzejniki Renault Stanadynes o temperaturze 75 ° C !!

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Avatar de l'utilisateur
seb33
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 23/03/06, 12:03

Sprzedaje grzejniki Renault Stanadynes o temperaturze 75 ° C !!




przez seb33 » 23/03/06, 12:04

Dla tych, którzy są zainteresowani nowym grzejnikiem Stanadyne, ale zmodyfikowanym przeze mnie 2 mikrokontaktami w 75 ° C w celu zastąpienia oryginalnego zestawu w 12 ° C, a także połączenie w grzejniku ze światłem, aby zobaczyć, kiedy Stanadyne grzejnik.

W moim zmodyfikowanym zestawie stanadyne są:


- Wskaźnik 12 V.
- 30 cm izolacji
- Termostatyczny mikroprzełącznik bimetaliczny 75 ° (RENAULT Rosja)
- Kable + przekaźnik
- Łączniki + zaczepy
- Przełącznik M / A
- Schemat połączeń
- złącze przyłączeniowe


Zmodyfikowany Stanadyne jest nowy i pochodzi od marki RENAULT, ale można go oczywiście zainstalować we wszystkich typach pojazdów.

Zestaw ten zapewnia, że ​​nie grillujesz swojego stanadyna, ponieważ regulacja jest bezpośrednio na korpusie grzewczym, a nie na rurze hvb, ponieważ element grzejny podnosi się do 500 ° C i szybko się niszczy, jeśli nie jest regulowany patrz zdjęcie powyżej !!!

Aby kupić online, kliknij tutaj:
0 x
Sprzedaję grzałki Stanadyne z regulacją marki Renault, a także termometry z sondą LCD, aby uzyskać więcej informacji ODWIEDŹ MÓJ SKLEP tutaj:

http://stores.ebay.fr/biocarburant


.
Ricou
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 31/10/08, 22:55

NAGRZEWNICA




przez Ricou » 31/10/08, 23:02

cześć twój reheater mnie interesuje lub zamawiam pui i za jaką cenę uczyniłeś cenę ci zamawianą partią dziękuję możesz wysłać mi e-mail na adres ricoucornu@laposte.net
0 x
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 03/11/08, 11:23

witam,
fajna inicjatywa, są tacy, którzy jej potrzebują.
jeśli nie dla tych, którzy sami chcą zmodyfikować swój stanadyne (15 € za złom, kliknięcie 4 €) lub zrobić inne typy (stanadyne są kruche), w szczególności za pomocą świecy żarowej (nadaje się również do paliw domowych):

http://www.nrjrealiste.fr/oil/rechauff.html
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 105