Osocze, rozkład i zastosowanie

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne

Osocze, rozkład i zastosowanie




przez coucou789456 » 20/10/08, 03:28

dobry wieczór późną nocą

pomysł, który mam od jakiegoś czasu: montaż mechaniczno-elektryczny składający się z 3 etapów: pierwszy mechaniczny, drugi mechaniczno-elektryczny, trzeci elektryczny.

1: śmigło o małej średnicy napędzane prądem powietrza w rurze (60 do 70 mm)

drugi: napędzany wspólnie przez śmigło, mikrogenerator z magnesem trwałym, wytwarzający wysokie napięcie (zasada do ustalenia) i jedno lub dwa niskie napięcia.

mała rurka 3: 1 (o średnicy 10 mm) z metalową rurką kapilarną zasilaną wodą, w środku której woda jest zasysana i rozpraszana na zasadzie zwężki Venturiego. mała rurka jest podłączona do wysokiego napięcia, rurka 10 mm do drugiej końcówki wysokiego napięcia. kiedy generowana mgła wodna przechodzi, następuje zajarzenie łuku, który tworzy plazmę z rozkładem wody. wytwarzany gaz jest przenoszony przez prąd powietrza w tłokach silnika spalinowego ...

Oto pomysł, który miałem od tygodni, ale nie jestem wystarczająco dobry z mechaniki, aby wykonać pierwsze 2 części, ani przygotowany do tego.

zespół do zintegrowania z przewodem wlotowym powietrza silnika spalinowego, do zasilania zewnętrznego zbiornika wody.
Zaletą jest to, że montaż jest autonomiczny i nie wymaga zewnętrznego zasilania. włącza się tylko wtedy, gdy występuje zasysanie powietrza (silnik pracuje). możliwe jest nawet dostosowanie rozruchu wysokiego napięcia tylko od określonej prędkości obrotowej silnika, co pozwala silnikowi pracować bez modyfikowania czegokolwiek na podstawie pochodzenia.
---------------
wygląda dziwnie jak system a Puharich ale bez modyfikacji silnika wszystko jest zewnętrzne i praktycznie niewrażliwe na jakość wody.

w przypadku wytwarzania energii elektrycznej można to zrobić przy 2 różnych napięciach
: pierwszy pod wysokim napięciem do wytworzenia łuku, drugi pod napięciem niższym, ale o mocy wystarczającej do utrzymania ciągłego łuku (po ścieżce utworzonej przez pierwszy łuk). powstały łuk nie jest zależny od pracy cewki Ruhmkorffa.
Pomyślałem nawet o podwójnym układzie elektrycznym, który miałby 2 ciągłe i wyraźne łuki.

Jeff
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 20/10/08, 10:30

Problemem jest powstanie łuku, który musiałby zrobić z powierzchni przejście odcinka mgły

nazywamy to iskiernikiem? niepewny

Myślę o tym (tak, jeśli :D ) teraz na ten temat: https://www.econologie.com/forums/post101117.html#101117

Zastanawiam się nad szybkim obróceniem łuku na wężu w celu leczenia mgły lub lepszej pary
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
wirbelwind262
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 238
Rejestracja: 29/06/05, 11:58
Lokalizacja: Fouras
x 29




przez wirbelwind262 » 20/10/08, 20:12

Halo
> kukułka789456
Twój system przypomina mi plazmatron MIT
jeśli nie, to który z nich przetestowałeś polaryzację reaktora pantone (pręt i reaktor izolowany i spolaryzowany, DC, AC, BT, HT)?
powodzenia!
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 20/10/08, 20:43

dobry wieczór

na tym obracanie łuku zapewni wyzwolenie plazmy i wpłynie na całą dyfuzję wody lub pary wodnej.

z drugiej strony czy to wygląda jak system MIT, nie wiem. powiedzmy, że ostatnia część, w której powstaje łuk, jest pobierana z systemu Puharich, ale jest tylko ta część, ponieważ w systemie Puharich zmodyfikowana świeca zapłonowa jest umieszczana w miejscu każdej świecy zapłonowej w cylindrach i nie pozwala na ponowne uruchomienie pojazdu jak pierwotnie. ponadto nic na poziomie zapłonu też nie będzie musiało być modyfikowane, żadne zasilanie, tylko doprowadzenie wody.
nawet system zalewania można ustawić tak, aby włączał się od określonej prędkości obrotowej silnika ...

-----------------------
dla wirbelwind262 : Uważam, że został już przetestowany, ale nie mogę powiedzieć, przez kogo, przeprowadza wyszukiwanie na dole strony.
Więcej nie będę mógł powiedzieć.

Jeff
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 20/10/08, 21:32

Czy mówisz kodami? :D

Nic nie rozumiem, a poza tym przed wejściem do pojazdu trzeba uruchomić system na stole testowym, aby zmierzyć efektywność energetyczną procesu
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 20/10/08, 21:59

re

Capt_Maloche napisał:Czy mówisz kodami? : D

Nic nie rozumiem i ...............


nie, nie wyrażam się w kodzie ... chociaż badania nad wszystkimi procesami wytwarzania wodoru mogą skłonić nas do myślenia o Kod da Vinci... wieczna misja pośród wskazówek rozrzuconych tu i ówdzie.

Jeśli chodzi o efektywność energetyczną procesu, myślę, że plazma powstaje, gdy następuje rozkład wody, a wyprodukowana ilość pozostaje do poznania, z pewnością znacznie większa niż w przypadku konwencjonalnej elektrolizy.

Jeff
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 20/10/08, 22:22

0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 151