Stowarzyszenie na Rzecz Czystych Olejów Roślinnych „OLIE”

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
OLEJ
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 14/02/07, 15:16
Lokalizacja: NORD PAS DE CALAIS

Stowarzyszenie na Rzecz Czystych Olejów Roślinnych „OLIE”




przez OLEJ » 14/02/07, 15:47

Witam wszystkich ! Jako użytkownik oleju roślinnego stworzyłem stowarzyszenie promujące olej roślinny z recyklingu.Doradzamy użytkownikom zapewniając specjalny monitoring i bezpłatne porady. Znajdujemy się w Nord pas de Calais, aby skontaktować się z nami olieverkooper @ hotmail. do zobaczenia wkrótce.

http://olie-web.blogspot.com/

Jeśli nie jestem w odpowiednim dziale, możesz mnie przenieść!
0 x
OLIE to stowarzyszenie promujące olej roślinny z recyklingu. Bezpłatne porady i dalsze działania. skontaktuj się z nami olieverkooper @ hotmail. ks
http://olie-web.blogspot.com/
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 14/02/07, 16:13

To właściwy dział, jednakże poprawiłem Twój adres e-mail, aby nie był skanowany przez paskudne roboty spamujące... dlatego ZDECYDOWANIE radzę Ci zmienić podpis, jeśli zależy Ci na swoim e-mailu... : Chichot:
Ostatnio edytowane przez Christophe 14 / 02 / 07, 16: 17, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 14/02/07, 16:15

ps: co to jest „niezadeklarowane stowarzyszenie”? :zaszokować:
0 x
Avatar de l'utilisateur
antoinet111
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 874
Rejestracja: 19/02/06, 18:17
Lokalizacja: 29 - Landivisiau
x 1




przez antoinet111 » 14/02/07, 16:23

To tak jak kilka lat temu z rozkwitem wielu pirackich klubów motocyklowych. MCP główki węzłów, MCP jaja, MCP...

dlaczego nie ma już wieców. Boo Hoo

w przeciwnym razie jest to miła inicjatywa dla osób tłustych.
powitanie
0 x
Zagłosuję na piśmie o betonowym słupkiem i praktyczność.
Dół talkers i wentylator pod sufitem!
OLEJ
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 14/02/07, 15:16
Lokalizacja: NORD PAS DE CALAIS




przez OLEJ » 14/02/07, 17:40

OK, dzięki za e-mail :D , mówi się, że stowarzyszenie jest niezadeklarowane, ponieważ statusy są obecnie opracowywane. Do zobaczenia
0 x
OLIE to stowarzyszenie promujące olej roślinny z recyklingu. Bezpłatne porady i dalsze działania. skontaktuj się z nami olieverkooper @ hotmail. ks

http://olie-web.blogspot.com/
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

Re: Stowarzyszenie na rzecz czystych olejów roślinnych „OLIE&q




przez jean63 » 14/02/07, 18:05

OLIE napisała:Witam wszystkich ! Jako użytkownik oleju roślinnego stworzyłem stowarzyszenie promujące olej roślinny z recyklingu.Doradzamy użytkownikom zapewniając specjalny monitoring i bezpłatne porady. Znajdujemy się w Nord pas de Calais, aby skontaktować się z nami olieverkooper @ hotmail. do zobaczenia wkrótce.

http://olie-web.blogspot.com/

Jeśli nie jestem w odpowiednim dziale, możesz mnie przenieść!


OK, widziałem Twojego bloga, ale olej roślinny recyklingowi, gdzie to można dostać? jaka cena za litr?
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2

Re: Stowarzyszenie na Rzecz Czystych Olejów Roślinnych „OLIE&a




przez zac » 14/02/07, 18:21

jean63 napisał:
OK, widziałem Twojego bloga, ale olej roślinny recyklingowi, gdzie to można dostać? jaka cena za litr?


powitanie

Musisz zrobić tak jak ja, mac daube + filtracja : Lol: : Lol: : Lol:

cena za litr licząc wszystko (odbiór, filtrowanie, prace dodatkowe) około 0.05 € przy odrobinie doświadczenia, gdy zaczniesz liczyć 0.30 €.

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

Re: Stowarzyszenie na Rzecz Czystych Olejów Roślinnych „OLIE&a




przez jean63 » 14/02/07, 18:29

Zac napisał:
jean63 napisał:
OK, widziałem Twojego bloga, ale olej roślinny recyklingowi, gdzie to można dostać? jaka cena za litr?


powitanie

Musisz zrobić tak jak ja, mac daube + filtracja : Lol: : Lol: : Lol:

cena za litr licząc wszystko (odbiór, filtrowanie, prace dodatkowe) około 0.05 € przy odrobinie doświadczenia, gdy zaczniesz liczyć 0.30 €.

@+


cześć Zac,

Znają cię dobrze, myślę, że komputery Mac są do niczego, czy rezerwują olej tylko dla ciebie, czy też jest konkurencja? Co zrobili z tym zużytym olejem, zanim go zebrałeś? Po ile Ci to sprzedają za litr?
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 14/02/07, 23:55

Bonjour.
W restauracjach w Quebecu umieszcza się oliwę w 22-litrowych beczkach za kuchnią i trzeba płacić firmie, która ją zbiera.
Więc kiedy facet przychodzi po odbiór, płaci mniej.
Tyle że jeśli chcesz dobrego, musisz się umówić z kucharzem, kładziesz beczkę i prosisz go tylko o olej do frytkownicy, żeby nie było resztek czyszczenia talerza ani niczego innego.
Zimą zazwyczaj jest to poniedziałkowe popołudnie, kiedy olej jest przelewany do beczek, więc umów się na pompowanie go, gdy jest gorąco, następnego dnia będziesz potrzebować łopaty, aby wydobyć olej z beczki.
mała stołówka w każdy poniedziałek 60 litrów i piękna, na jednego gościa trzeba w tygodniu jeździć żeby przejechać 60 litrów..
Obecnie mamy do wyboru restauracje, wybieramy tylko tę właściwą, wszędzie ich pełno..

Restauracje płacą 0,60 euro za olej rzepakowy za 22-litrowe puszki, orzechowy jest droższy.
Bardzo niewiele osób zadaje sobie trud odzyskania ropy.
Podobnie jak ogrzewanie drewnem, wszędzie pełno gnijących drzew..
Musisz przyjąć na siebie trudną rolę ich podnoszenia!

André
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 136