Ogrzewanie HVP w Alzacji (szkoła Haguenau)

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79364
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Ogrzewanie HVP w Alzacji (szkoła Haguenau)




przez Christophe » 20/04/06, 20:58

E-mail otrzymany dzisiaj:

Witam,
Dla informacji, oto artykuł z Gazette des communes, w którym dowiadujemy się, że czysty olej roślinny nadaje się nie tylko do silników.
Tak, wiem, nie ma wystarczającej powierzchni itp., ale co, jeśli będziemy tę ropę importować z biednych krajów? To mądrzejsze niż dawanie prostych dotacji. NIE ?
Bien à vous.
LUBRANIECKI Yves

Przypominam o moich danych kontaktowych:
Adres: 181, rue de la Grange aux Moines
F-54600 VILLERS LES NANCY
Taki. : 00.33.(0)3.83.27.94.41
GSM: 00.33.(0)6.60.77.63.77


Obraz

LUBRANIECKI Yves jest autorem tego badania: https://www.econologie.com/synthese-sur- ... -2369.html

ps: w sprawie Surowych Olejów Roślinnych otrzymałem dość prowokacyjny e-mail od prezesa Instytutu Czystych Olejów Roślinnych, w którym kazał mi zaprzestać używania określenia HVB (olej surowy) na rzecz określenia HVP (czysty olej). Dla niego różnica jest taka, że ​​surowe oleje to oleje przeznaczone do transestryfikacji i dlatego niefiltrowane....

Trudno zmienić całą witrynę... :|
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 341