Wycieczka Econo, Tour de France HVB

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79353
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

Wycieczka Econo, Tour de France HVB




przez Christophe » 09/11/05, 18:33

Tutaj zaczyna się wątek o Tour de France HVB.

Christophe stworzył dla nas piękną stronę opisującą projekt. : https://www.econologie.com/l-econotour-a ... -1097.html

Twoje pomysły, reakcje i oczywiście pomocna dłoń są mile widziane.

Julien L. vel Rulian
Ostatnio edytowane przez Christophe 22 / 01 / 11, 09: 20, 2 edytowany raz.
0 x
Earendel
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 21/09/05, 20:42

Re: Econo Tour, Tour de France HVB




przez Earendel » 10/11/05, 20:45

Dobrze wydęty,

- Uważam, że to doskonały pomysł, zwłaszcza że wstrząśnie to trochę naszymi samorządowymi urzędnikami.

- Należałoby to nagłośnić, np. regiony Francji 3.

- Potrzebujemy lokalnych sztafet (najlepiej niezależnych od władz, moim zdaniem) do organizacji scen itp.... zwłaszcza ze względu na zaopatrzenie!

- Pojazdy wyposażone zgodnie z przepisami (Twoje dokumenty!...)

- W miarę logiczna trasa i konkretny cel końcowy...

Pff, tu suszę, wrócę później... Ciao.
0 x
rpsantina
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 182
Rejestracja: 17/12/04, 16:11
Lokalizacja: 81 - South Tarn
x 12




przez rpsantina » 20/12/05, 22:48

A dlaczego nie „Dwie wycieczki po Francji” w ciągu 1 weekendu.

Pozwól mi wyjaśnić:

powiedzmy, że ustaliliśmy etapy od 300 do 400 km.

Dla każdego kroku jednocześnie:

Sobotnie poranne prezentacje, dyskusje i wyjaśnienia.
Wyjazd około 11:30, przyjazd około 16:00.
Następnie ponowne prezentacje, dyskusje i wyjaśnienia po przyjeździe.

W niedzielę identyczny program, ale inna treść i przejazdy w odwrotnym kierunku niż sobotni.

Na poziomie organizacyjnym w każdym mieście etapowym potrzebny jest zespół, który przeprowadzi mobilizację i poinformuje ludność (Awans uczestników w całej Francji na żywo, konferencje itp.).
Uczestnicy w weekend pokonają od 600 do 800 km.

Program będzie taki sam dla wszystkich scen, z różnymi prelegentami.

Co myślisz ??? : Idea:
0 x
RPS (Dpt Tarn Południowa 81)
I Tylko ci, którzy nic nie mają racji
ii-Wszystko jest możliwe tak długo, jak mało czasu spędziliśmy tam
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 20/12/05, 23:43

Cóż, mniej więcej taki był plan na początku. Ale na początek wystarczy już jedna wycieczka po Francji.

Projekt został odwołany zeszłej wiosny z powodu poważnych wątpliwości co do ryzyka prawnego, jakie podejmowały orgi (w zasadzie orgi to ja).

Dziś myślę, że to pytanie jest jaśniejsze i z pewnością można znaleźć poradę prawną, zwłaszcza ze strony społeczności Villeneuve sur Lot.

Ten projekt był dobrym pomysłem, wznowienie go mogłoby być interesujące. Aby jednak wiedzieć, dokąd zmierzamy, należy koniecznie dokonać pełnego wyjaśnienia kar nakładanych za świadome naruszenie prawa. W przeciwnym razie jest to lekkomyślne podejmowanie ryzyka.
0 x
Earendel
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 21/09/05, 20:42




przez Earendel » 21/12/05, 17:12

Rulian napisał:Cóż, mniej więcej taki był plan na początku. Ale na początek wystarczy już jedna wycieczka po Francji.

Projekt został odwołany zeszłej wiosny z powodu poważnych wątpliwości co do ryzyka prawnego, jakie podejmowały orgi (w zasadzie orgi to ja).

Dziś myślę, że to pytanie jest jaśniejsze i z pewnością można znaleźć poradę prawną, zwłaszcza ze strony społeczności Villeneuve sur Lot.

Ten projekt był dobrym pomysłem, wznowienie go mogłoby być interesujące. Aby jednak wiedzieć, dokąd zmierzamy, należy koniecznie dokonać pełnego wyjaśnienia kar nakładanych za świadome naruszenie prawa. W przeciwnym razie jest to lekkomyślne podejmowanie ryzyka.


Żeby było jaśniej, zgodnie z prawem osoba fizyczna nie jest upoważniona do jazdy na oleju. Chyba, że ​​zapłaci podatek
oczekiwane: 0.10 € / L, zgodnie ze stroną:
http://www.olifere.org/articles/h-hvp-fausses-infos.php

Są tacy, którzy organizują rajdy w Maroku, produkując tam HVB
z rośliną oleistą rosnącą w suchym środowisku.

Więc w Maroku czy Francji, jakie to ma znaczenie! Wszystko po to, żeby zostać upublicznionym. Ale hej, w świetle tych nowych informacji. : Wink:
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 22/12/05, 10:09

Earendel napisała:Żeby było jaśniej, zgodnie z prawem osoba fizyczna nie jest upoważniona do jazdy na oleju. Chyba, że ​​zapłaci podatek
oczekiwane: 0.10 € / L, zgodnie ze stroną:
http://www.olifere.org/articles/h-hvp-fausses-infos.php


Tak. Ale jeśli mówię o sprawdzeniu, mam na myśli prawnika lub samą policję. To jest gwarancja. Olifere nie jest prawnikiem. Nawet przy całej dobrej woli mogą się mylić lub pominąć jakiś szczegół. Tego typu rzeczy nie da się sprawdzić w Google.

Earendel napisała:Są tacy, którzy organizują rajdy w Maroku, produkując tam HVB
z rośliną oleistą rosnącą w suchym środowisku.
http://www.surrealiste.org/modules/newb ... 5&forum=10

Więc w Maroku czy Francji, jakie to ma znaczenie! Wszystko po to, żeby zostać upublicznionym. Ale hej, w świetle tych nowych informacji. : Wink:


O nie !! Problemem jest prawo we Francji. Ponadto proste pojęcie rajdu jest niezgodne z duchem zarządzania energią, który musi towarzyszyć HVB. Jeśli chodzi o zdobycie trofeum Gamelle, to nie ma to znaczenia. Jeździć samochodem 4x4 po marokańskich wydmach, aby zaprotestować przeciwko ustawodawstwu celnemu we Francji... Przepraszam, ale nie widzę związku... : Evil:

Przeczytaj stronę prezentacyjną pierwszego projektu, myślę, że lepiej zrozumiesz zasadę EconoTour:
https://www.econologie.com/l-econotour-a ... -1097.html
0 x
Earendel
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 21/09/05, 20:42




przez Earendel » 22/12/05, 11:51

Przedstawiam jedynie mój skromny punkt widzenia i możliwe wsparcie dla tego projektu trasy koncertowej, a nie rajdu.

No cóż, w końcu to kwestia odwagi: albo potępimy daną rzecz i zrobimy to gruntownie (najlepiej zbiorowo), albo ją zlekceważymy.
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 22/12/05, 13:59

Cóż, jeśli są ochotnicy, którzy chcą rozpocząć projekt, muszą się po prostu zgłosić. Christophe i ja chętnie przekażemy im kontakty i owoce naszych wcześniejszych doświadczeń.

Wymaga to jednak pewnego nakładu pracy, ponieważ zgromadzenie uczestniczących stowarzyszeń i osób indywidualnych oraz odpowiednie zorganizowanie trasy niekoniecznie jest łatwe do zorganizowania.

Uwaga dla amatorów.
0 x
Avatar de l'utilisateur
binbins4
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 165
Rejestracja: 27/12/04, 09:46
Lokalizacja: Genewa (Szwajcaria)




przez binbins4 » 22/12/05, 19:19

jeśli wycieczka przebiega przez Gevève, myślę, że można znaleźć około dziesięciu pojazdów działających w 100% legalnie
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 04/02/06, 00:46

Rulian napisał:
Earendel napisała:Żeby było jaśniej, zgodnie z prawem osoba fizyczna nie jest upoważniona do jazdy na oleju. Chyba, że ​​zapłaci podatek
oczekiwane: 0.10 € / L, zgodnie ze stroną:
http://www.olifere.org/articles/h-hvp-fausses-infos.php


Tak. Ale jeśli mówię o sprawdzeniu, mam na myśli prawnika lub samą policję. To jest gwarancja. Olifere nie jest prawnikiem. Nawet przy całej dobrej woli mogą się mylić lub pominąć jakiś szczegół. Nie w Google można naprawdę sprawdzić tego typu rzeczy. [...]
Podstawowe informacje nie pochodzą od Olifere, ale od IFHVP...

Zobacz tę informację prasową
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 119