Tipe: silnik Pantone.

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
D.Johnny
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 20/11/05, 12:06

Tipe: silnik Pantone.




przez D.Johnny » 20/11/05, 12:21

Witaj świecie!

Oto jesteśmy, dwóch studentów Psi.
Jak zapewne wiesz, musimy przeprowadzić projekt badawczy w ciągu roku. Chociaż nasze opinie są zbieżne na ten temat, który również bardzo dobrze pasuje do ogólnego tematu narzuconego w tym roku: dualność.

Naszym celem jest skupienie się na reaktorze Pantone, aby zrozumieć aspekt termodynamiczny. Nie wygląda to zbyt łatwo, ale jesteśmy zmotywowani i liczymy na twoją pomoc :) .

Przeczytamy już bardzo uważnie forum która wydaje się być prawdziwą kopalnią złota, po prostu nie zadając pytań, na które już tu są odpowiedzi. Zauważyliśmy również uwagi pana ekono- logii, które podkreślają fakt, że na stronie Quanthomme zarezerwowanej dla silnika Pantone jest wiele bzdur.

Voili voilou, postaramy się przepisać tutaj nasz postęp i nasz postęp w temacie, mając nadzieję, że miłosierne dusze przyjdą odciągnąć nas od niejasnej ścieżki siły, po której z pewnością będziemy spacerować.
0 x
Trochę wszystkiego, dużo niczego.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044




przez Christophe » 20/11/05, 13:05

Temat TIPE został już zrobiony ... ale uczniowie, którzy to zrobili, nie uznali za przydatne przesłanie mi swojego raportu. Musisz zacząć wszystko od nowa.

Dobra robota, solidarność ... ale wierzę, że klasy przygotowawcze nie są tak naprawdę stworzone, by rozwijać tę wartość ... wręcz przeciwnie ...

Cóż, to nie jest temat ... wracając do tego, myślę, że znajdziesz wystarczająco dużo elementów na stronie, aby rozwinąć problem i wyrazić opinię na temat dualności na temat tego procesu.


ps: bzdury niekoniecznie muszą być takie, jak na stronie quanthomme: webmaster, wykonaj ogromną pracę i przekażę informacje tylko od samego pantone. Pracę, jaką wykonują w zakresie referencji, można potraktować poważniej!
0 x
D.Johnny
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 20/11/05, 12:06




przez D.Johnny » 20/11/05, 14:43

ok :).
W każdym razie jesteśmy bardzo zjednoczeni w naszej klasie. To także najlepszy sposób na sukces. Poziom samolubstwa jest często odwrotnie proporcjonalny do wskaźnika powodzenia liceum.
0 x
Trochę wszystkiego, dużo niczego.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044




przez Christophe » 20/11/05, 14:58

Może między wami tak, ale to rzadkie ... jeśli chodzi o wskaźnik sukcesu, myślę, że mówisz o rankingach w konkursach?

W każdym razie większość uczniów, którym pomogłem, nie przesłała mi swojej pracy ... i to jest znaczące w ich sposobie myślenia!
0 x
D.Johnny
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 20/11/05, 12:06




przez D.Johnny » 20/11/05, 16:20

Zobacz wskaźnik sukcesu = rankingi w konkursach.
0 x
Trochę wszystkiego, dużo niczego.
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6980
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2905

Re: Tipe: silnik Pantone.




przez gegyx » 20/11/05, 17:17

Ponieważ trudno mi znaleźć i opisać twoją nieprecyzyjną prezentację ... na temat twoich studiów i motywacji, które wydają mi się niezbyt wyraźne, pozwalam sobie, będąc w radosnym nastroju, odpowiedzieć ci w tak lekki sposób, mówiąc z tego, co chcę zrozumieć:

Przede wszystkim witajcie i cześć wam!
dwóch studentów Psi.

D.Johnny et D.Johnny ; może? Czy jesteście bliźniakami jak Dupont i Dupont? Piękny temat, że „ dwoistość "!

Jesteście studentami Psi.
W psychologii? W psychoterapii?
I poprosiliśmy cię o studiowanie dualności w Pantone!
Rzeczywiście duża robota.
U podstaw leży jego etymologia: „pan” oznacza „wszystko” po grecku, a „jeden” oznacza „jeden” po angielsku; „Wszystko” jest w „jednym” i na odwrót; tutaj zjednoczona jest alfa i omega, wszystko i jego przeciwieństwo, yin i yang, niebo i ziemia, pierwotne jajo.
Problem: Pantone nie może być analizowany na kanapie…
Ale pod maską samochodu ...
Przyjaciel Freud widzi tam falliczny reaktor, niczym lśniący brąz, ukryty pod kobiecą szatą istoty o zaokrąglonych i kwitnących formach. Ciepły strumień ucieka w eterycznych oparach, aby przywrócić życie maszynom i poprawić ludzkie przeznaczenie.
Podczas gdy laicy będą widzieć tylko ciepło (termo) i ruch (dynamicznie).

Szczerze życzę miłego spaceru.
Gegyx (Bar psychoanalityk)
0 x
D.Johnny
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 20/11/05, 12:06




przez D.Johnny » 20/11/05, 18:11

Jesteśmy studentami na zajęciach przygotowawczych Fizyka Inżynieria.
Należy wybrać temat Tipe w odniesieniu do dualności, która jest narzuconym tematem.
Silnik Pantone wydawał się nam bardzo interesujący.
Zostawiamy na ten temat badań.
Edycja: na razie mój kumpel jeszcze nie opublikował (poza tym jeszcze się nie zarejestrował).
0 x
Trochę wszystkiego, dużo niczego.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044




przez Christophe » 20/11/05, 18:32

Gegyx u stóp !! : Lol:

Dlaczego jesteś taki dla nowych przybyszów? Wydaje mi się, że są pełni dobrej wiary i chcą się tylko uczyć!
0 x
D.Johnny
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 20/11/05, 12:06




przez D.Johnny » 20/11/05, 18:48

Nie martw się, jestem do tego przyzwyczajony forums.
Widziałem innych.
0 x
Trochę wszystkiego, dużo niczego.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 131