Forum et forums

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Forum et forums




przez Flytox » 15/07/07, 10:53

Bonjour a tous

Podczas surfowania natknąłem się na to:

http://www.hisse-et-oh.com/forum/index. ... age=113535

Szkoda, że ​​nie mają naszego Lumberjacka, który mógłby odłożyć wszystko na miejsce na jakiś czas. . . . .: Mrgreen:

A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 15/07/07, 10:56

Nie wiem dokładnie, o czym mówisz, ale jeśli chodzi o sceptyków i facetów, którym nie zależy na tłustych ludziach, to nie jest to ani pierwsza, ani ostatnia…
0 x
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 15/07/07, 11:22

Christophe napisał:Nie wiem dokładnie, o czym mówisz, ale jeśli chodzi o sceptyków i facetów, którym nie zależy na tłustych ludziach, to nie jest to ani pierwsza, ani ostatnia…


Nie, to na pewno, ale w poście 20 zostałeś nazwany „przyczyną” „maruderem”.
ICI
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 15/07/07, 11:26

:? :zaszokować:

Duvel and Fries raz?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 15/07/07, 11:34

Ach, to jest to, co znalazłem, jeden z jego innych postów kończył się:

„Gdyby proces był tak skuteczny, nie ma wątpliwości, że producenci by się temu przyjrzeli”.

Kolejna wielka naiwność systemu przemysłowego...
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 15/07/07, 16:34

Bobjour

Same bzdury od facetów, którzy nigdy nie widzieli działającego systemu, nie mówiąc już o zrobieniu małego montażu, po prostu czytają tu i ówdzie montaże z bełkotką wody i paliwa,
To bardzo mylące, jak widzą, wtrysk wody, opary paliwa itp.
Teraz prawie nikt nie robi tych edycji z 2000 roku, ci, którzy coś zrobili, w tym
Drugi, który mówi o cysternie na wodę (kolejny, który uważa, że ​​im więcej wody wlejesz, tym lepsza wydajność)
Właśnie wczoraj to sprawdziłem na wycieczce ponad 600km wzrost zużycia wody = nieznaczny wzrost zużycia..
Myślę, że odpowiadanie na to jest królewską stratą czasu.
aby iść do przodu, musimy być w kontakcie z tymi, którzy edytują, a nie dyskutować z tymi, którzy umierają z pragnienia na pustyni w tawernie przed wielkim kuflem piwa...
O wiele łatwiej jest krytykować i dyskredytować niż budować i analizować.. Większość piszących prawdopodobnie nigdy nie rozbierała głowicy w silniku ani nie wymieniała klocków hamulcowych w swoim aucie.. (może wymienić olej?)

André
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 15/07/07, 17:30

Oula André, który się złości :)

Wierzę, że jest to pierwsza w tej sprawie forum ale oczywiście całkowicie się z tobą zgadzam... niech krzyczą w swoim kącie... to nie będzie pierwszy raz
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 16/07/07, 00:42

Cześć Christophe
Christophe napisał:Oula André, który się złości :)

Wierzę, że jest to pierwsza w tej sprawie forum ale oczywiście całkowicie się z tobą zgadzam... niech krzyczą w swoim kącie... to nie będzie pierwszy raz


wystarczy się wpakować (tarbarnacle) jak się czyta takie brednie
80% wody, a reszta paliwa? mógłby wlać do niego 90% wody i nic by to nie zmieniło, silnik bierze tylko benzynę która unosi się na wodzie, prawdziwa pułapka
olej wciąż ten bubbler :D
jak jeszcze widzę ten stary rządek jeżdżący w kółko to jest co wbijać w kulkę..
Poza dopingiem wodnym i 100% pantonem, dalsza część historii z silnikiem wodnym zmusza nas do przejścia przez znachorów, którzy marzą

jeśli wyniki powyżej 30% nie mają być uważane za podstawę do pracy, to nie wiem, co je bierze...

André
0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 124