Organizacja i klasyfikacja giełd

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79137
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10976




przez Christophe » 12/12/04, 14:17

Cześć Frances,

Zgadzam się, że lepsza organizacja prowadzi do lepszej czytelności, a co za tym idzie efektywności wymian na stronie forum...Dlatego „przeformatowałem” plik forum ostatnio maksymalnie to uprościć... i właśnie w tym miejscu pańska propozycja jest sprzeczna z prostotą... ponieważ zmierza w stronę podziału forum...

Tak na razie, biorąc pod uwagę wielkość i frekwencję forum, jestem raczej zdania, żeby zostawić to tak, jak jest.... (oddzieliliśmy już eksperymenty od badań nad zrozumieniem systemu, a ludzie nadal są w złym miejscu)....bo to sprawiłoby, że forum raczej nieczytelne...jednak musisz zachować swoją klasyfikację do końca...
0 x
Avatar de l'utilisateur
krissg29
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 80
Rejestracja: 07/11/04, 21:26
Lokalizacja: centrum Finistere
x 2




przez krissg29 » 13/12/04, 00:26

Cześć Francis i Christophe

W forum od Christophe'a, mamy doskonały sposób na wymianę pomysłów, zadawanie pytań i odpowiadanie na nie, debatowanie na dany temat, spotykanie się i wspólne przebywanie.
W przypadku przechowywania w stylu Francisa moglibyśmy pogrupować i spisać wszystko, co zostało zrobione w procesie (w formie artykułu lub bazy danych) i łatwo je znaleźć.

Gdy ktoś zadaje pytanie, najpierw zagląda do teczki Franciszka i w przypadku braku odpowiedzi może poruszyć ten temat na forum. Po kilku dyskusjach może pojawić się odpowiedź, a po eksperymentach powstaje nowy artykuł do umieszczenia w segregatorze (nowy artykuł, który można umieścić w dziale, ale także mieć link w innych działach, w zależności od tematu)

Moim zdaniem te dwa systemy są niezbędne i uzupełniają się.

W forum autorstwa Christophe'a i Yahoo jest już wystarczająco dużo, aby napisać kilka artykułów na temat opinii. Powinieneś je starannie zapisać i móc je gdzieś przechowywać. To byłby już początek.

Co o tym sądzisz?
0 x
Nie należy mylić i genialny inżynier
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79137
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10976




przez Christophe » 13/12/04, 12:51

Zgadzam się na raportowanie tego, co już zostało zrobione, w formie FAQ lub HOWTO, ale w tym przypadku nie ma na to miejsca na forum (lub w zablokowanym temacie, ale jest delikatny..). Myślę, że ale na stronie z dokumentami .pdf, obrazami...itp

Nie mam wystarczająco dużo czasu, aby przeprowadzić tę pracę klasyfikacyjną, ale jestem gotowy pomóc w jej przeprowadzeniu w niektórych punktach i oczywiście stworzyć strony o ekologii w celu jej dystrybucji... Rady dla amatorów

Jeśli chodzi o prace badawczo-rozwojowe, które pozostały do ​​wykonania, nadal uważam, że obecna organizacja jest wystarczająca, biorąc pod uwagę liczbę osób obecnie zatrudnionych. forum...kiedy przyjdzie większa liczba osób, konieczna będzie reorganizacja, ale nie wcześniej, bo inaczej zagłuszy ona tych, którzy nie są przyzwyczajeni do forum w zbyt złożonej nawigacji.
0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 124