PRZEPUST ZDROWOTNY, A POTEM SZCZEPIENIA: o ile jeszcze zgonów wśród młodego pana Macrona?

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Giberpa
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 21/01/22, 16:07
x 16

PRZEPUST ZDROWOTNY, A POTEM SZCZEPIENIA: o ile jeszcze zgonów wśród młodego pana Macrona?




przez Giberpa » 21/01/22, 16:17

Wymuszając szczepienie osób poniżej 50. roku życia, państwo wzięło na siebie odpowiedzialność za wyraźną nadmierną śmiertelność, której nie potrafi wyjaśnić. Statystyki mówią! Zawały serca rosną również wśród młodych ludzi.

Nadmierna śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny dla osób poniżej 45 roku życia w Europie przekracza 6500 zgonów więcej niż średnia z poprzednich lat, a nawet 3500 z zeszłego roku


DOWODY NA NADMIERNĄ ŚMIERTELNOŚĆ NIEPOKRYTYCH PONIŻEJ 45. ROKU ŻYCIA
Odwrócenie trendu następuje między 25. a XNUMX. tygodniem roku, co odpowiada nie epidemii krukowicy, ale masowym szczepieniom najmłodszych. Wskaźniki te pochodzą z EUROMOMO i obejmują całą Europę. Dwa badania, jedno brytyjskie, a drugie belgijskie, zadają nurtujące ich pytania i pokazują, że ryzyko i korzyści związane ze szczepieniem w tych kategoriach wiekowych jednoznacznie przechylają się na stronę ryzyka...


U OSÓB PONIŻEJ 45 ROKU ŻYCIA SZCZEPIONKI WPŁYWAŁY JUŻ NA ŚMIERTELNOŚĆ WIĘCEJ NIŻ COVID

W przypadku osób poniżej 45 roku życia obserwujemy, że zmienna szczepionki ma taki sam wpływ (UJEMNY!) na śmiertelność, jak zmienna covid. „Wyniki są wystarczająco niepokojące, aby zgodzić się z wynikami anglistyki @profnfenton. »Patrick Meyer.


Europa, wpływ szczepionek na nadmierną śmiertelność: „Nasze wyniki wyraźnie sugerują, że stosunek korzyści do ryzyka dla dzieci w wieku 0-44 lat nie jest na korzyść tych szczepionek. » Preprint: https://researchgate.net/publication/35 ... ERSPECTIVE… Dane: http://bioinfo.uliege.be/meyer/covid.html...

ZAPALENIE SERCA PO PIERWSZEJ I DRUGIEJ DAWCE U MĘŻCZYZN I KOBIET W STANACH ZJEDNOCZONYCH


skutki uboczne w małej Szwajcarii

BADANIA NAUKOWE POTWIERDZAJĄ
Analiza przypadków #zapalenia mięśnia sercowego w 40 szpitalach w zachodnich Stanach Zjednoczonych przed i po szczepieniu przeciw krowim do maja 2021 r.

https://jamanetwork.com/journals/jama/f ... le/2782900

Systematyczny przegląd przypadków demielinizacji OUN po szczepieniu przeciwko COVID-19

https://www.jni-journal.com/article/S0165-5728(21)00292-7/fulltext

List otwarty do MHRA w sprawie danych dotyczących śmierci dzieci
ANKIETA W WIELKIEJ BRYTANII
https://lemediaen442.fr/vaccin-loffice- ... -bretagne/

WIELKA MASAKRA SPORTOWCÓW
https://lemediaen442.fr/martine-gardena ... -vaccines/

Martine Gardenal, dawniej doktor drużyny olimpijskiej. Podczas tego wywiadu Martine Gardénal rzuca kamieniem do stawu: „Są sportowcy, którzy narzekają, że są bardzo zmęczeni. Badanie opublikowane w czerwcu – wszystko to milczy, aby nie słyszeć, że te zastrzyki mają skutki uboczne – ogłosiło utratę sił i męczliwość, co zmodyfikowało wyniki o 40%. To ogromne, tracimy połowę wyników. »










https://pgibertie.wordpress.com/2022/01 ... -m-macron/?
3 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: KARNET ZDROWOTNY, A NASTĘPNIE SZCZEPIONKA: ile jeszcze zgonów wśród młodego pana Macrona?




przez Christophe » 22/01/22, 14:06

Nie martw się o Macrona: doskonale wiemy, jak zrekompensować zawał serca u zdrowego 37-letniego aktora w wypadku na nartach! : Evil: : Evil: : Evil:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14936
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4348

Re: KARNET ZDROWOTNY, A NASTĘPNIE SZCZEPIONKA: ile jeszcze zgonów wśród młodego pana Macrona?




przez GuyGadeboisTheBack » 22/01/22, 21:48

Śmieszny... :(
0 x
ne 44
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 648
Rejestracja: 15/04/15, 15:32
Lokalizacja: Chez moi
x 232

Re: KARNET ZDROWOTNY, A NASTĘPNIE SZCZEPIONKA: ile jeszcze zgonów wśród młodego pana Macrona?




przez ne 44 » 24/01/22, 09:07

Christophe napisał:Nie martw się o Macrona: doskonale wiemy, jak zrekompensować zawał serca u zdrowego 37-letniego aktora w wypadku na nartach! : Evil: : Evil: : Evil:


Czy to żart?!?

Na serio! On Ho!?!?

Jest wyzwanie, test, ćwiczenie... jaki jest pomysł?
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: KARNET ZDROWOTNY, A NASTĘPNIE SZCZEPIONKA: ile jeszcze zgonów wśród młodego pana Macrona?




przez Christophe » 24/01/22, 10:26

Test, ćwiczenie, ma być mniej naiwny...

To nie ja to powiedziałem: to żandarmeria przed cenzurą... to nie ma znaczenia... możesz dalej akceptować ten "niezdrowy system"... W końcu to twoje sumienie...

Obraz
0 x
ne 44
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 648
Rejestracja: 15/04/15, 15:32
Lokalizacja: Chez moi
x 232

Re: KARNET ZDROWOTNY, A NASTĘPNIE SZCZEPIONKA: ile jeszcze zgonów wśród młodego pana Macrona?




przez ne 44 » 24/01/22, 11:42

Każda śmierć skutkuje zatrzymaniem akcji serca... prawda?

Stamtąd do uczynienia z tego przyczyny, a nie konsekwencji...

Ale gdzie będziesz szukać (albo wymyślać to wszystko)???

Po raz kolejny prawdopodobnie źle to przyjmiesz... ale Christophe, myślę, że całkowicie wymykasz się spod kontroli... naprawdę!

To wszystko graniczy z szaleństwem! Namawiasz siebie lub wielu innych do całkowicie... niesamowitych wydarzeń!

Proszę, zachowaj dystans od tego wszystkiego (ekrany, sieci, wiadomości...itd.).

Oczywiście trzeba być czujnym, krytycznym i czasem rzucać wyzwanie, jeśli to konieczne... ale tam... idzie we wszystkich kierunkach, a przede wszystkim donikąd!!!
3 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: KARNET ZDROWOTNY, A NASTĘPNIE SZCZEPIONKA: ile jeszcze zgonów wśród młodego pana Macrona?




przez Obamot » 24/01/22, 12:03

Nie ma przekonywania, są fakty, których nie przestrzega się, częściowo wymienione w PRAWDZIWYCH PRZYCZYNACH poniżej : Arrowd:

AD 44 napisał:Każda śmierć skutkuje zatrzymaniem akcji serca... prawda?

Stamtąd do uczynienia z tego przyczyny, a nie konsekwencji...
To zdanie nic nie znaczy w kontekście. prawdziwe przyczyny „my” je znamy (by wymienić tylko główne, nie wspominając o obowiązkach):

1) słaba regulacja pozwoleń na dopuszczenie do obrotu żywności (Codex Alimentarius).
2) zły styl życia, pogarszany przez początkową poit.
3) grunt dla wirusa, który w ten sposób infiltruje nasz „ekosystem”
4) podatność na wirusy (wszystkie) wynikające z tego
5) silniejsze rozprzestrzenianie się wirusa
6) równoległy rozwój chorób współistniejących ze zwiększoną podatnością na obecność wirusów (wszystkie)
7) i dochodzimy do pierwszej krytycznej fazy z zakazem leczenia całym arsenałem terapeutycznym i celową redukcją łóżek szpitalnych i snopów.
8} i dochodzimy do szczytu z przekierowanymi przymusowymi szczepionkami i ich wzrostem liczby przypadków przez chorowanie lub zabijanie ludzi w doskonałym zdrowiu!

Pomijam libertycydalny aspekt, który w dużym stopniu ujawnia niejasne motywy polityki (lub gwałtu) makronie.

Reszta twojego postu jest jeszcze bardziej usypiająca...
0 x
ne 44
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 648
Rejestracja: 15/04/15, 15:32
Lokalizacja: Chez moi
x 232

Re: KARNET ZDROWOTNY, A NASTĘPNIE SZCZEPIONKA: ile jeszcze zgonów wśród młodego pana Macrona?




przez ne 44 » 24/01/22, 12:14

Obamot... śmieciowy guru.

Pracujesz w rockerze forum w obskurantyzmie. Dobrze schowany... mały manipulator, bez rozpiętości skrzydeł.
2 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14936
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4348

Re: KARNET ZDROWOTNY, A NASTĘPNIE SZCZEPIONKA: ile jeszcze zgonów wśród młodego pana Macrona?




przez GuyGadeboisTheBack » 24/01/22, 13:05

AD 44 napisał:Obamot... śmieciowy guru.

Pracujesz w rockerze forum w obskurantyzmie. Dobrze schowany... mały manipulator, bez rozpiętości skrzydeł.

Fałdowy!!!! : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3797
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1320

Re: KARNET ZDROWOTNY, A NASTĘPNIE SZCZEPIONKA: ile jeszcze zgonów wśród młodego pana Macrona?




przez pedrodelavega » 24/01/22, 18:41

Obamot napisał:Nie ma przekonywania, są fakty, których nie przestrzega się, częściowo wymienione w PRAWDZIWYCH PRZYCZYNACH poniżej : Arrowd:

AD 44 napisał:Każda śmierć skutkuje zatrzymaniem akcji serca... prawda?

Stamtąd do uczynienia z tego przyczyny, a nie konsekwencji...
To zdanie nic nie znaczy w kontekście. prawdziwe przyczyny „my” je znamy (by wymienić tylko główne, nie wspominając o obowiązkach):

1) słaba regulacja pozwoleń na dopuszczenie do obrotu żywności (Codex Alimentarius).
2) zły styl życia, pogarszany przez początkową poit.
3) grunt dla wirusa, który w ten sposób infiltruje nasz „ekosystem”
4) podatność na wirusy (wszystkie) wynikające z tego
5) silniejsze rozprzestrzenianie się wirusa
6) równoległy rozwój chorób współistniejących ze zwiększoną podatnością na obecność wirusów (wszystkie)
7) i dochodzimy do pierwszej krytycznej fazy z zakazem leczenia całym arsenałem terapeutycznym i celową redukcją łóżek szpitalnych i snopów.
8} i dochodzimy do szczytu z przekierowanymi przymusowymi szczepionkami i ich wzrostem liczby przypadków przez chorowanie lub zabijanie ludzi w doskonałym zdrowiu!



9) Zły upadek podczas jazdy na nartach....
Roll:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 494