Niewiele mniej zgonów nosicielskich w 2021 r., ale nadmierna śmiertelność tak wysoka jak w 2020 r.

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Giberpa
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 21/01/22, 16:07
x 16

Niewiele mniej zgonów nosicielskich w 2021 r., ale nadmierna śmiertelność tak wysoka jak w 2020 r.




przez Giberpa » 07/02/22, 19:06

https://pgibertie.com/2022/02/07/2021-u ... ees-covid/
Kontynuowalibyśmy leczenie tak, jak wcześniej, byłoby mniej zgonów i hospitalizacji
2021, tyle samo zgonów co rok temu, więcej w domu, pilnowanie lekarzy jest bardzo drogie… Ile nieleczonych pneumopatii?

Niewiele mniej zgonów z powodu krukowicy w 2021 r., ale nadmierna śmiertelność tak wysoka jak w 2020 r.... 50 000 więcej zgonów, w tym 34000 XNUMX więcej... w domu. Sytuacja jest katastrofalna w domach opieki. Od ponad dwóch lat najstarsi są główne ofiary zakazu wczesnej opieki, brak opieki nad wszystkimi zimowymi patologiami układu oddechowego.
1 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14821
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4301

Odp.: Niewiele mniej zgonów z powodu krów w 2021 r., ale nadmierna śmiertelność tak wysoka, jak w 2020 r.




przez GuyGadeboisTheBack » 07/02/22, 19:10

giberpa napisał:Sytuacja w EHPAD jest katastrofalna, od ponad dwóch lat najstarsi są głównymi ofiarami zakazu wczesnej opieki, braku opieki nad wszystkimi zimowymi patologiami układu oddechowego.

Nie mówiąc już o autoryzacji Midazolam, która miała pozwolić na dokończenie nudziarzy i starców, którzy mieli mniej pieniędzy. : Evil:
https://www.francetvinfo.fr/sante/malad ... 83593.html
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Odp.: Niewiele mniej zgonów z powodu krów w 2021 r., ale nadmierna śmiertelność tak wysoka, jak w 2020 r.




przez Christophe » 07/02/22, 19:45

Cóż, nie piszesz już swoich tytułów wielkimi literami! 8) 8) 8)

Di Borgo właśnie cię sprawdził:



Mówiłem ci tutaj: zdrowie-zapobieganie zanieczyszczeniom/izrael-kraj-choroba-pfizer-od-porzucenia-wczesnej-opieki-i-początku-masowych-zastrzyków-liczba-t17115. html#p490687
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp.: Niewiele mniej zgonów z powodu krów w 2021 r., ale nadmierna śmiertelność tak wysoka, jak w 2020 r.




przez Janic » 08/02/22, 09:10

znakomita analiza Gibertiego, choć moim zdaniem za mało nalega na powody, dla których wśród hospitalizowanych zaszczepionych osób starszych jest proporcjonalnie mniej zgonów niż osób nieszczepionych. Z drugiej strony, bouzobis powinien wyjaśnić nam wszystkie tabele i liczby, które publikuje Gibertie, to rzeczywiście bouzobis, samozwańczy specjalista w statystykach.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9772
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Odp.: Niewiele mniej zgonów z powodu krów w 2021 r., ale nadmierna śmiertelność tak wysoka, jak w 2020 r.




przez sicetaitsimple » 08/02/22, 13:47

Janic napisał:doskonała analiza Gibertie.....


Cóż, Janic??? "ledwo-mniej-zgonów-covid-w-2021-ale-nadmierna-śmiertelność-tak-wysoka-jak-w-2020-"...

Podczas gdy Obamot, przy Waszym nieustannym wsparciu, wyjaśnił nam w tym wątku, że w 2020 roku nie było nadmiernej śmiertelności:

zapobieganie-skazaniu-zdrowia/czy-byla-nadmierna-smiertelnosc-w-2020-albo-nie-t16958.html

Minimalna spójność w czasie nie zaszkodzi.....
1 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp.: Niewiele mniej zgonów z powodu krów w 2021 r., ale nadmierna śmiertelność tak wysoka, jak w 2020 r.




przez Janic » 08/02/22, 17:41

prosty
Podczas gdy Obamot, przy Waszym nieustannym wsparciu, wyjaśnił nam w tym wątku, że w 2020 roku nie było nadmiernej śmiertelności:
Według ogólnych krzywych śmiertelności była ona wyższa niż w dwóch poprzednich latach, co w czasach epidemii nie jest niczym nadzwyczajnym. Pytanie postawione i nierozstrzygnięte brzmi, że zgony przypisano krukowicom, podczas gdy większość zgonów dotyczy osób starszych, słabych i ze współistniejącymi chorobami / Czy jest to spowodowane chorobami współistniejącymi ze wzrostem kruczytości czy śmiertelnością wyłącznie z powodu krukowicy? Nie mieszaj wszystkiego!
Dla Obamota nie zajmowałem stanowiska w sprawie samych liczb, nie angażuję się. Powiedziałem i powtarzam, że nie można ogłosić zwycięzcy meczu w trakcie jego trwania. Zobaczymy zatem na końcu, kiedy zakończy się okres zwykłej, 10-letniej fazy trzeciej, a nie wcześniej.
Z drugiej strony, i popieram to w 100%, zdrowy styl życia może zapobiec większości infekcji, takich jak ta „wielka” grypa w 95% lub więcej[*] pozytywów lub nie.
Na koniec, i wciąż to powtarzam, żadna szczepionka nigdy nie zapobiegła ani nie wyeliminowała jakiejkolwiek patologii, jak pokazują oficjalne statystyki od początku szczepień, po prostu musisz to sprawdzić sam! To tylko „religijny” mit placebo, mający na celu uspokojenie przestraszonych populacji, co nie przeszkadza niczego w nocebo.

[*], aby wyśmiać Pfitzera ogłaszającego niesprawdzalne liczby.

PS. Jeśli chcesz uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, zacznij od odpowiedzi na te, które zostały zadane!
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9772
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Odp.: Niewiele mniej zgonów z powodu krów w 2021 r., ale nadmierna śmiertelność tak wysoka, jak w 2020 r.




przez sicetaitsimple » 08/02/22, 18:13

Janic napisał:Dla Obamota nie zajmowałem stanowiska w sprawie samych liczb, nie angażuję się.


No więc! "Rzeczywistość jest zupełnie inna i już widziana i recenzowana. Ewentualna nadwyżka nie przekroczyłaby losowo 20.000 XNUMX", może to nie twoje?

zapobieganie-skazaniu-zdrowia/czy-byla-nadmierna-smiertelnosc-w-2020-albo-nie-t16958-20.html
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9772
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Odp.: Niewiele mniej zgonów z powodu krów w 2021 r., ale nadmierna śmiertelność tak wysoka, jak w 2020 r.




przez sicetaitsimple » 08/02/22, 20:35

Kopiuję tutaj, aby wyjaśnić odpowiedź, którą udzieliłeś w innym wątku, a także moją odpowiedź:

tak pełny cytat z Janic” 07, 08:21:
Rzeczywistość jest zupełnie inna i już widziana i recenzowana. Ewentualna nadwyżka nie przekroczyłaby losowo 20.000 XNUMX tak jak w poprzednich dwóch latach nastąpił gwałtowny spadek, grypa sezonowa prawie zniknęła, zastąpiona przez chrząszcza. z drugiej strony nadmierna dramatyzacja tylko po to, by sprzedawać cudowne szczepionki przestraszonym świnkom morskim jak wilk wśród owiec.
to jest tylko notatka związana ze wszystkim, co wcześniej opublikowano, tekstem/kontekstem!

Uwaga do zrozumienia: Janic mówi o nadmiernej śmiertelności w 2020 r. w porównaniu z 2019 r.


Moja odpowiedź: Naprawdę? Gwałtowny spadek?

2016: 593865
2017: 606274
2018: 609648
2019: 613243

https://www.insee.fr/fr/statistiques/23 ... au-figure1
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp.: Niewiele mniej zgonów z powodu krów w 2021 r., ale nadmierna śmiertelność tak wysoka, jak w 2020 r.




przez Obamot » 09/02/22, 03:06

Janic napisał:prosty
Podczas gdy Obamot, przy Waszym nieustannym wsparciu, wyjaśnił nam w tym wątku, że w 2020 roku nie było nadmiernej śmiertelności:
Według ogólnych krzywych śmiertelności była ona wyższa niż w dwóch poprzednich latach, co w czasach epidemii nie jest niczym nadzwyczajnym. Pytanie postawione i nierozstrzygnięte brzmi, że zgony przypisano krukowicom, podczas gdy większość zgonów dotyczy osób starszych, słabych i ze współistniejącymi chorobami / Czy jest to spowodowane chorobami współistniejącymi ze wzrostem kruczytości czy śmiertelnością wyłącznie z powodu krukowicy? Nie mieszaj wszystkiego!
Dla Obamota nie zajmowałem stanowiska w sprawie samych liczb, nie angażuję się. Powiedziałem i powtarzam, że nie można ogłosić zwycięzcy meczu w trakcie jego trwania. Zobaczymy zatem na końcu, kiedy zakończy się okres zwykłej, 10-letniej fazy trzeciej, a nie wcześniej.
Z drugiej strony, i popieram to w 100%, zdrowy styl życia może zapobiec większości infekcji, takich jak ta „wielka” grypa w 95% lub więcej[*] pozytywów lub nie.
Na koniec, i wciąż to powtarzam, żadna szczepionka nigdy nie zapobiegła ani nie wyeliminowała jakiejkolwiek patologii, jak pokazują oficjalne statystyki od początku szczepień, po prostu musisz to sprawdzić sam! To tylko „religijny” mit placebo, mający na celu uspokojenie przestraszonych populacji, co nie przeszkadza niczego w nocebo.

[*], aby wyśmiać Pfitzera ogłaszającego niesprawdzalne liczby.

PS. Jeśli chcesz uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, zacznij od odpowiedzi na te, które zostały zadane!

Nie, ale rozumiesz Janic, Dopey jest „geniuszem” (a są tacy źli), ale nie umie czytać!

Nie powiedziałem

sicetaitsimple napisał:Podczas gdy Obamot, z Waszym nieustannym wsparciem, wyjaśnił nam w tym wątku, że w 2020 roku nie było nadwyżek śmiertelności

powiedziałem

Obamot napisał:(z uwzględnieniem pięcioletnich danych ważonych)

Proponuję raz na zawsze zakończyć to drażliwe pytanie:

Czy był tam? nadmierna śmiertelność z powodu covid w 2020 roku, czy nie?
zapobieganie-skazaniu-zdrowia / czy-byl-nadmierna-smiertelnosc-w-2020-albo-nie-t16958.html # p459328
Zrozumiałe jest, że jeśli wystąpiła nadmierna śmiertelność (co pozostaje do udowodnienia), to z pewnością i przede wszystkim z powodu skandalu związanego z masowym zamykaniem łóżek szpitalnych, środków mających na celu zapobieganie leczeniu cząsteczkami takimi jak HCQ i oczywiście z powodu chorób współistniejących, w szczególności otyłości, która działała jak odpięty granat.
Są tacy, którzy idą dalej niż ja i twierdzą, że w 2021 roku nie byłoby w ogóle nadmiernej śmiertelności.
Jeśli przyznamy, że ta średnia ruchoma w ciągu pięciu lat, Pierre Chaillot (z Décode l'éco), ktoś poważny, powtórzył wszystkie obliczenia i był w stanie zaświadczyć, że tak nie jest. Sprawdziłem tylko rzędy wielkości i pasuje. Ale nie o to mi chodzi, jestem taki jak ty, pytam na co ci ludzie zginęli, z 2% hospisów, Kiki może być „geniuszem” ( : Mrgreen: ) nie ma zastosowania.
I nie zamierzam przerabiać wątku : Mrgreen: Kiki kłamie, kropka.

„Minimalna spójność w czasie nie zaszkodzi....”
1 x
Rajqawee
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/02/20, 09:21
Lokalizacja: Occitanie
x 577

Odp.: Niewiele mniej zgonów z powodu krów w 2021 r., ale nadmierna śmiertelność tak wysoka, jak w 2020 r.




przez Rajqawee » 09/02/22, 08:51

Obamot napisał:Jeśli przyznamy, że ta średnia ruchoma w ciągu pięciu lat, Pierre Chaillot (z Décode l'éco), ktoś poważny, powtórzył wszystkie obliczenia i był w stanie zaświadczyć, że tak nie jest. Sprawdziłem tylko rzędy wielkości i pasuje. Ale nie o to mi chodzi, jestem taki jak ty, pytam na co ci ludzie zginęli, z 2% hospisów, Kiki może być „geniuszem” ( : Mrgreen: ) nie ma zastosowania.
I nie zamierzam przerabiać wątku : Mrgreen: Kiki kłamie, kropka.

„Minimalna spójność w czasie nie zaszkodzi....”


Zwróć uwagę, że duża część zgonów miała miejsce w EHPAD, a nie w szpitalu: EHPAD nie jest liczony w hospitalizacjach (miało to być informacją, a nie opinią na temat pozostałych Twoich postów)
0 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 272