Ciężkość pierwiastków śladowych COVID VS, dobre odżywianie i przyswajanie składników odżywczych

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Ciężkość pierwiastków śladowych COVID VS, dobre odżywianie i przyswajanie składników odżywczych




przez Obamot » 13/10/21, 02:57

Jestem zniesmaczony tym, że rozmawiałem o tym przez 18 miesięcy (nie byłem jedyny) ... i kilka reakcji ...

Poprosiłem HUG, aby zebrali dane na temat bolusa w kwestionariuszu przyjęcia pacjenta: jeszcze kluczowe pytanie, ale bez odpowiedzi!

Ale tym razem jest... W końcu zrobił to szpital, i to lepiej!


Nie do odparcia: przyczyna covid = niedobory żywności!

BE22ED66-1B4E-4F91-9F25-D95D4BA8C3E7.jpeg
__covid-19, mówi naukowiec!

następujące: https://www.lindependant.fr/2021/10/11/ ... 844957.php


Sen-no-sen napisał:Doskonały film dokumentalny, pozostawia do myślenia ... i znowu nie pokazuje najgorszego ...


Moderacja edycji: podzielona z rolnictwo / nasz-chleb-codzienny-przemyslowy-spozywczy-t10521.html
2 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Nasz chleb powszedni, żywność przemysłowa




przez Janic » 13/10/21, 07:11

jedzenie, mój drogi Watsonie! : Chichot:
żywa maszyna jest jak maszyny wymyślone przez ludzi, jeśli nie dobre paliwo, nie dobre smarowanie, zamknij maszynę! :płakać:
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Nasz chleb powszedni, żywność przemysłowa




przez Ahmed » 13/10/21, 08:49

Jedzenie jest wielkim niewidzialnym punktem medycyny, jej ślepym punktem: kogo kiedykolwiek lekarz zapytał o to, co jedzą na co dzień?
1 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Nasz chleb powszedni, żywność przemysłowa




przez Janic » 13/10/21, 08:53

Ahmed ”13, 10:21
Jedzenie jest wielkim niewidzialnym punktem medycyny, jej ślepym punktem: kogo kiedykolwiek lekarz zapytał o to, co jedzą na co dzień?
lekarz powinien już o tym wiedzieć!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Nasz chleb powszedni, żywność przemysłowa




przez Ahmed » 13/10/21, 09:34

W czasie studiów przyszły lekarz otrzymuje tylko kilkugodzinne lekcje jedzenia, co jest sprzeczne z nauczaniem swojego mistrza,Hipokrates, kto powiedział: "Niech Twoja dieta będzie najlepszym lekarstwem! ”
1 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Nasz chleb powszedni, żywność przemysłowa




przez Obamot » 13/10/21, 10:43

Ahmed napisał:Jedzenie jest wielkim niewidzialnym punktem medycyny, jej martwym punktem: który został już zapytany przez swojego lekarza o to, co codziennie je?
Moje ostatnie 4… Ale czasami robiłem 70km, żeby pojechać na konsultację, znaleźć ten, którego chciałem.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6522
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1639

Re: Nasz chleb powszedni, żywność przemysłowa




przez Macro » 13/10/21, 13:57

Obamot napisał:
Ahmed napisał:Jedzenie jest wielkim niewidzialnym punktem medycyny, jej martwym punktem: który został już zapytany przez swojego lekarza o to, co codziennie je?
Moje ostatnie 4… Ale czasami robiłem 70km, żeby pojechać na konsultację, znaleźć ten, którego chciałem.


Kiedy dojdę do momentu wyboru lekarza, którego chcę... Będzie to oznaczało, że moje umiejętności w tej sprawie będą co najmniej tak wysokie, jak jego... Żebym mógł się obejść bez jego usług...
2 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79353
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

Re: Nasz chleb powszedni, żywność przemysłowa




przez Christophe » 13/10/21, 14:07

Obamocie, odpowiadasz tutaj bardzo dobrze na moją propozycję, którą przedstawiłem ci kilka dni temu: zbadać lub przedyskutować powiązania między przyswajaniem żywności / składników odżywczych (koniecznie zdegradowanych od pewnego wieku) a pasożytniczym grawitacją!

Tak, wiem, że mówisz o tym od miesięcy, dlatego rozmawiałem z tobą!

Problem: to nie za dobrze temat... dzielę? Masz pomysł na tytuł dla nowego?

Przekazałem już:

0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Nasz chleb powszedni, żywność przemysłowa




przez Obamot » 13/10/21, 16:01

Dzieli, dzieli…ale JAKOŚĆ jedzenia (lub jej brak) też ma z tym wiele wspólnego! Stąd fakt umieszczenia go tutaj!

TYTUŁ tematu:
(Prawie) wszystko jest w twoim tekście (brawo!) Ewentualnie zakończone na końcu w następujący sposób : Arrowd: ale nie koncentruje się konkretnie na covid!
Christophe napisał:„Powiązania między przyswajaniem żywności / składników odżywczych” VS ciężkość przypadków


... (ponieważ dotyka ponad 90% chorób zwyrodnieniowych [mówi się, że cywilizacyjne], Myoper powiedział mi kiedyś w Futura-Science)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Nasz chleb powszedni, żywność przemysłowa




przez Obamot » 13/10/21, 16:32

Makro napisał:
Obamot napisał:
Ahmed napisał:Jedzenie jest wielkim niewidzialnym punktem medycyny, jej martwym punktem: który został już zapytany przez swojego lekarza o to, co codziennie je?
Moje ostatnie 4… Ale czasami robiłem 70km, żeby pojechać na konsultację, znaleźć ten, którego chciałem.


Kiedy dojdę do momentu wyboru lekarza, którego chcę... Będzie to oznaczało, że moje umiejętności w tej sprawie będą co najmniej tak wysokie, jak jego... Żebym mógł się obejść bez jego usług...
Obraz Obraz Obraz

„Bądź swoim własnym lekarzem”
- Hipokrates

Nie wiem, czy wiem więcej niż medycy, którzy ćwiczą EBM, ale nie zostawiają mi trwałych wspomnień... I to nie jest pretensja, zostali przeszkoleni do gaszenia pożarów - kto krytykowałby strażaków? - choć mój cel jest zauważalnie inny, staram się nie „rozpalać ognia…” (unikać „zapalenia”, opierać się zakażeniom, osiągnąć homeostazę, a przede wszystkim stworzyć warunki do dobrej równowagi psychicznej.

To nie to samo podejście i jestem znacznie poniżej umiejętności tych, których zobaczę na corocznym przeglądzie, za każdym razem uczę się więcej.
1 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 295