Kto został na to zaszczepiony forum ?

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Kto został na to zaszczepiony forum ?




przez ABC2019 » 03/03/21, 06:59

Otwieram ten wątek, aby poznać doświadczenia tych, którzy zostali zaszczepieni (proszę nie wypełniać go dyskusją na temat zainteresowania lub niebezpieczeństw związanych ze szczepionką, co można zrobić w innych wątkach), ale po prostu osobistymi doświadczeniami: rodzaj szczepionka, zaobserwowano możliwe reakcje, czy zmieniła ona twoje zachowanie (na przykład łatwiejsze widywanie się z przyjaciółmi?)...

Mnie osobiście „prawie” się udało, choć nie należałem do kategorii priorytetowych: znajomy lekarz zadzwonił do mnie, bo zostały im niewykorzystane dawki Astra Zeneca na koniec dnia i zamierzali wyrzucić je do kosza. Pewnie bym się zgodziła, ale 2 dni później musiałam odbyć dość długą podróż samochodem i trochę bałam się reakcji gorączkowych. Ale hej, jeśli nadarzy się okazja...
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6515
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1637

Re: Kto został zaszczepiony?




przez Macro » 03/03/21, 07:02

Czekam niecierpliwie na swoją kolej... Normalnie mówili, że taksówki będą w drugiej fali... :zaszokować:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13698
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1516
Kontakt :

Re: Kto został zaszczepiony?




przez izentrop » 03/03/21, 08:28

Jestem w zapomnianym kawałku
„To grupa wiekowa 65-75 lat, ubolewa lekarz z Marsylii, który chce pozostać anonimowy. Dla nich nic się nie dzieje, nawet jeśli współistnieją choroby”. https://france3-regions.francetvinfo.fr ... 59817.html
0 x
Rajqawee
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/02/20, 09:21
Lokalizacja: Occitanie
x 577

Re: Kto został zaszczepiony?




przez Rajqawee » 03/03/21, 08:44

Pracując w szpitalu mogłem to zrobić (mam 31 lat), ale ustąpiłem miejsca osobom bardziej zagrożonym. W końcu wszystkie dawki zostały spożyte przez innych. Około 40% personelu szpitala jest szczepionych.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Kto został zaszczepiony?




przez Janic » 03/03/21, 09:00

Około 40% personelu szpitala jest szczepionych.
a ilu odmówiło?
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Rajqawee
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/02/20, 09:21
Lokalizacja: Occitanie
x 577

Re: Kto został zaszczepiony?




przez Rajqawee » 03/03/21, 09:12

Janic napisał:
Około 40% personelu szpitala jest szczepionych.
a ilu odmówiło?


Nie wiem
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Kto został zaszczepiony?




przez Janic » 03/03/21, 09:21

Rajqawee »03, 03:21
Około 40% personelu szpitala jest szczepionych.
janic napisał: a ilu odmówiło?
Nie wiem
to jest jednak pytanie! Z drugiej strony musisz wiedzieć (tak stanowi prawo), że te szczepionki nie były przedmiotem ŻADNYCH badań dotyczących ich mocy mutagennej, teratogennej i rakotwórczej. 8) :płakać:

ten zigoto chce jeszcze raz dopisać, żeby narobić bałaganu, temat już istnieje, nie mianownik, zachowując anonimowość wszystkich. Wiedząc o tym, robi to tylko po to, by wykorzystać to jako przyszły argument w zgubny sposób, podczas gdy zwykła ankieta, anonimowa, wystarczyłaby! : Evil:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6515
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1637

Re: Kto został zaszczepiony?




przez Macro » 03/03/21, 09:41

Janic napisał:
ten zigoto chce jeszcze raz dopisać, żeby narobić bałaganu, temat już istnieje, nie mianownik, zachowując anonimowość wszystkich. Wiedząc o tym, robi to tylko po to, by wykorzystać to jako przyszły argument w zgubny sposób, podczas gdy zwykła ankieta, anonimowa, wystarczyłaby! : Evil:


A ty spieszysz się, by przyjść i znowu schrzanić swój zwykły bałagan, przychodząc siać swoją antyszczepionkową prozę, w temacie, w którym ci, którzy chcą się zaszczepić, powinni przyjść i podzielić się swoją opinią…
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Kto został zaszczepiony?




przez Janic » 03/03/21, 11:26

A ty spieszysz się, by przyjść i znowu schrzanić swój zwykły bałagan, przychodząc siać swoją antyszczepionkową prozę, w temacie, w którym ci, którzy chcą się zaszczepić, powinni przyjść i podzielić się swoją opinią…

krótko mówiąc, masz na myśli, że jeśli te szczepionki są obarczone wysokim ryzykiem skutków ubocznych, takich jak wady rozwojowe lub nowotwory, to nie ma to znaczenia!?
Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby nawiązali te połączenia.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Kto został zaszczepiony?




przez ABC2019 » 03/03/21, 11:59

wątek NIE ma na celu dyskutowania zalet i wad szczepionek, ale podzielenia się doświadczeniem szczepienia...kiedy będzie : Lol:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 352