Fabryka ignorancji (Arte Reportage)

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Fabryka ignorancji (Arte Reportage)




przez Janic » 24/02/21, 09:20

1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: fabryka ignorancji




przez ABC2019 » 24/02/21, 11:28

Janic, uważasz, że spełnianie naukowych standardów jest lepsze niż te, którym się sprzeciwiasz forum?
1 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: fabryka ignorancji




przez Christophe » 24/02/21, 11:31

ABC2019 napisał:Janic, uważasz, że spełnianie naukowych standardów jest lepsze niż te, którym się sprzeciwiasz forum?


Roooh, jak tam masz na myśli!

Ponieważ, przepraszam, ale dopóki nie mówi o matematyce (ups ...), fizyce, szczepionkach, medycynie, ewolucji lub GMO ... cóż, wydaje mi się, że jest raczej przekonujący! : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Na przykład myślę, że jest silniejszy od ciebie w metafizyce :)
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: fabryka ignorancji




przez ABC2019 » 24/02/21, 11:38

Christophe napisał:
ABC2019 napisał:Janic, uważasz, że spełnianie naukowych standardów jest lepsze niż te, którym się sprzeciwiasz forum?


Roooh, jak tam masz na myśli!

Ponieważ, przepraszam, ale dopóki nie mówi o matematyce (ups ...), fizyce, szczepionkach, medycynie, ewolucji lub GMO ... cóż, wydaje mi się, że jest raczej przekonujący! : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Na przykład myślę, że jest silniejszy od ciebie w metafizyce :)

to nie jest podłe, to tylko pytanie. Można mieć wielkie cechy, na przykład jako artysta, polityk itp., Nie twierdząc, że ma wielką dyscyplinę naukową i na odwrót. Byłem po prostu ciekawy, jak postrzega siebie w odniesieniu do kryterium naukowego rygoru.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: The Factory of Ignorance (Arte Reportage)




przez Christophe » 24/02/21, 11:47

Cóż, myślę, że byłem bardziej podły niż ty w tym ... nagle! : Mrgreen:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: The Factory of Ignorance (Arte Reportage)




przez Janic » 24/02/21, 13:15

ABC2019 »24, 02:21
Janic, uważasz, że spełnianie naukowych standardów jest lepsze niż te, którym się sprzeciwiasz forum?
Tylko ty możesz to udawać, nie ja! Kiedy wypowiadam się na jakiś temat, jest to tylko opinia, a nie dogmat. Więc kiedy nie mam umiejętności lub wiedzy na temat „naukowego”, odnoszę się do tych, którzy mają umiejętności, a nie do tych, którzy uważają, że mają umiejętności.
Więc kto udawać cię naukowiec i który wydaje osobistą opinię o ignorancji i braku zainteresowania tematem takim jak H, ale który zachowuje się tak, jakbyś znał i przestudiował temat, i koniec końca naukowca, wysoki poziom, odwołuje się do publicznego artysty w odniesieniu, to jest niedorzeczne! A potem jesteś zaskoczony, że zostałeś wzięty za dupka i narcystycznego zboczeńca!
I chcesz postawić przed sądem tych, którzy ONI dokładnie przestudiowali dany temat.
to nie jest podłe, to tylko pytanie. Można mieć wielkie cechy, na przykład jako artysta, polityk itp., Nie twierdząc, że ma wielką dyscyplinę naukową i na odwrót. Byłem po prostu ciekawy, jak postrzega siebie w odniesieniu do kryterium naukowego rygoru.
Zawodowo wykonywałem zawód oparty na dyscyplinie naukowej, a nie na abstrakcyjnych teoretycznych punktach widzenia, w przeciwnym razie jest to gwarantowane zwolnienie, zapytaj Christophe'a i Remondo, co o tym mówią. A ty ?

Christophe
Na przykład myślę, że jest silniejszy od ciebie w metafizyce
Nie do końca ! Egzegeza tekstów, takich jak te w różnych Bibliach, które wpływały i nadal wpływają na nasze społeczeństwa; nie wymaga to talentu metafizyki, ale raczej racjonalności badanych tekstów. Teraz, jeśli pomaga to w bardziej metafizycznym postrzeganiu rzeczywistości, jest bardziej interesujące i otwiera umysł na zrozumienie, które nie jest wyłącznie materialistyczne w odniesieniu do zygotów, takich jak AFIS (lub podobne) i jego pseudo-pseudonaukowców.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: The Factory of Ignorance (Arte Reportage)




przez ABC2019 » 24/02/21, 13:58

Janic napisał:
ABC2019 »24, 02:21
Janic, uważasz, że spełnianie naukowych standardów jest lepsze niż te, którym się sprzeciwiasz forum?
Tylko ty możesz to udawać, nie ja!

Nie żądam tego, po prostu zadaję ci pytanie, co o tym myślisz.
Kiedy wypowiadam się na jakiś temat, jest to tylko opinia, a nie dogmat. Więc kiedy nie mam umiejętności lub wiedzy na temat „naukowego”, odnoszę się do tych, którzy mają umiejętności, a nie do tych, którzy uważają, że mają umiejętności.

Czy to w każdym razie oznacza, że ​​uważasz, że masz właściwe kryteria, aby je rozróżnić?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: The Factory of Ignorance (Arte Reportage)




przez Janic » 24/02/21, 17:06

ABC2019 »24, 02:21
Janic, uważasz, że spełnianie naukowych standardów jest lepsze niż te, którym się sprzeciwiasz forum?
Tylko ty możesz to udawać, nie ja!
Ach, zabawne, robisz to samo za każdym razem, a ja już odpowiedziałem, to od ciebie zależy, czy zabierzesz się za to!
Nie żądam tego, po prostu zadaję ci pytanie, co o tym myślisz.
Kiedy wypowiadam się na jakiś temat, jest to tylko opinia, a nie dogmat. Więc kiedy nie mam umiejętności lub wiedzy na temat „naukowego”, odnoszę się do tych, którzy mają umiejętności, a nie do tych, którzy uważają, że mają umiejętności.
Czy to w każdym razie oznacza, że ​​uważasz, że masz właściwe kryteria, aby je rozróżnić?
Myślę, że w przeciwieństwie do Ciebie to kompetentni specjaliści mają swoje właściwe kryteria, a nie ja! Potem, dla porównania, każdy wybiera to, co najbardziej pasuje! Ty wybierasz AFIS, jego proroka i jego żarty, ja wybieram naprawdę kompetentnych fachowców im!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: The Factory of Ignorance (Arte Reportage)




przez ABC2019 » 24/02/21, 17:40

Janic napisał:
ABC2019 »24, 02:21
Janic, uważasz, że spełnianie naukowych standardów jest lepsze niż te, którym się sprzeciwiasz forum?
Tylko ty możesz to udawać, nie ja!
Ach, zabawne, robisz to samo za każdym razem, a ja już odpowiedziałem, to od ciebie zależy, czy zabierzesz się za to!

ponieważ moje pytanie dotyczyło Twojego postrzegania siebie, tak naprawdę nie rozumiem, jak mógłbym „zabrać się za to” ...

Myślę, że w przeciwieństwie do Ciebie to kompetentni specjaliści mają swoje właściwe kryteria, a nie ja!

Czy więc wykluczasz, że są naiwni, oszuści lub po prostu ludzie popełniający błędy w dobrej wierze?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: The Factory of Ignorance (Arte Reportage)




przez ABC2019 » 24/02/21, 17:44

Janic napisał: Potem, dla porównania, każdy wybiera to, co najbardziej pasuje!

ale byłbyś w stanie powiedzieć, na podstawie jakich kryteriów wiesz, czy "to ci najbardziej odpowiada", jeśli na przykład musisz wybierać między dwoma profesjonalistami, którzy traktują się nawzajem jako niekompetentni?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 412