Czy Niemcy (już) stosują Plaquenil (chlorochinę) przeciwko Covid-19?

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Re: Czy Niemcy (już) używają Plaquenil (chlorochiny) przeciwko Covid-19?




przez izentrop » 22/03/20, 09:58

Christophe napisał:Ale 6 tygodni ... Cholera, długo trwa wojna!
Masz rację, Chińczycy i Koreańczycy nie czekali i zastosowali wyniki jednego badania klinicznego do działania (teraz 2 z dr. Raoultem) i dało to wyniki, być może więcej przez badanie przesiewowe systematycznie, będziemy wiedzieć później.
Myślę, że ten wizjonerski „artykuł” został już tutaj zacytowany http://jdmichel.blog.tdg.ch/archive/202 ... 05096.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Doris
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1410
Rejestracja: 15/11/19, 17:58
Lokalizacja: Landes
x 359

Re: Czy Niemcy (już) używają Plaquenil (chlorochiny) przeciwko Covid-19?




przez Doris » 22/03/20, 11:13

Zresztą i tak nie widziałem tego gdzie indziej, dziękuję
0 x
„Wchodźcie tylko sercem, nic nie przynosicie ze świata.
I nie mów, co mówią ludzie ”
Edmond Rostand
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Czy Niemcy (już) używają Plaquenil (chlorochiny) przeciwko Covid-19?




przez Christophe » 22/03/20, 12:25

VetusLignum napisał:Potwierdzenie tej hipotezy (lub fałszywych wiadomości?):


Właśnie otrzymałem ALARM CHECKNEWS po udostępnieniu tego filmu na Facebooku!

Fajnie, po raz pierwszy otrzymałem coś takiego:

checknews.png
checknews.png (62.99 KB) Oglądano 5005 razy


Alert wskazuje na ten artykuł, wydanie podsumowuje: https://www.liberation.fr/checknews/202 ... es_1782620

Zwróćmy jeszcze raz uwagę na doskonałą PRACĘ DZIENNIKARZY: Profesor PERRONNE NIGDY NIE MÓWIŁO O KRADZIEŻY, podobnie jak AP-HP. PR PERREONNE powiedział po prostu BRAK, a MAGAZYN JEST PUSTY! To jest to!

To jest film na YouTube, który wskazuje termin VOL, ale podobnie jak dziennikarze, są zbyt mocni, że wszyscy mieszali się mentalnie!

Niezdarne uwagi profesora Christiana Perronne na temat LCI sugerują, że centralna apteka paryskich szpitali padła ofiarą grabieży leków, które można by wykorzystać do walki z koronawirusem. AP-HP odmówił jakiejkolwiek kradzieży.

Pytanie zadane przez Paul w dniu 21

Witam,

Wielu z was pytało nas o komentarze wygłoszone w piątek 20 marca 2020 r. Na temat LCI przez profesora Christiana Perronne, który kieruje oddziałem chorób zakaźnych szpitala uniwersyteckiego Raymond-Poincaré (AP-HP) w Garches. W fragmencie bardzo udostępnianym w sieciach społecznościowych możemy usłyszeć raport Christiana Perronne'a o chlorochinie, leku przeciwmalarycznym, który przedstawia pierwsze pozytywne wyniki w leczeniu Covid-19: „Jest to jedyny dostępny dziś dla chorych lek. Niestety, apteka w szpitalu centralnym ogłosiła dziś, że jest całkowicie niedostępna. Że zapasy zostały splądrowane. Jest to godne ubolewania. Szafki zostały obrabowane. Oto e-maile, które otrzymaliśmy dzisiaj. ” Dziennikarz zapytał ją, gdzie skradziono narkotyki. Odpowiada: „Nie wiem, w różnych zapasach aptek szpitalnych”. (przepraszam ??)

Profesor Christian Perronne, do którego dołączył CheckNews, uznaje formę niezręczności w swoich uwagach na temat LCI. Wbrew temu, co wielu widzów mogło zrozumieć, lekarz oznaczało, że zapasy chlorochiny są obecnie puste, a nie że zostały obrabowane. Lekarz wysłał nam e-mail, który otrzymał w piątek po południu, z informacją o braku tych leków w zapasach centralnej apteki paryskich szpitali.

Farmaceuta z Generalnej Agencji ds. Sprzętu i Produktów Zdrowotnych odpowiedziała farmaceucie ze szpitala Garches, który poprosił ją o dostarczenie Plaquenil (leku zawierającego hydroksychlorochinę): „Od dziś mamy zarządzono niedobór ten produkt przed eksplozją zamówień ledwo otrzymywał stan magazynowy. Dlatego czekamy na instrukcje dotyczące dystrybucji zapasów między różnymi zakładami. Ta decyzja jest następstwem braku „dobrego obywatelstwa” niektórych placówek, które wyraźnie wydały swoim dyżurnym stażystom polecenie „opróżnienia naszych zapasów” podczas straży. Dlatego ubolewamy nad brakiem solidarności między przedsiębiorstwami, a to tylko zwiększa nasze obciążenie pracą… ” Wiadomość ta pozwala zatem zrozumieć, że niektóre paryskie szpitale nie miały już Plaquenil, nie dlatego, że zapasy zostały obrabowane, ale dlatego, że inne zakłady zajęły zbyt wiele.

Po tym braku chlorochiny AP-HP mówi CheckNews, że obowiązują nowe zasady dystrybucji: „Od tej niedzieli leki te będą nadal dostarczane pacjentom, którzy zwykle przyjmują je w ramach przewlekłe patologie. W ramach Covid-19 będą one dostarczane wyłącznie w ramach nadzorowanych prób terapeutycznych i mają na celu sprawdzenie jego skuteczności. ”

Cordialement



Nie tak fałszywe wieści jak wtedy !! Brawo, panie PERRONNE, za potępienie tych praktyk!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Czy Niemcy (już) używają Plaquenil (chlorochiny) przeciwko Covid-19?




przez Christophe » 22/03/20, 12:25

Oczywiście zamieściłem tutaj artykuł o zemście:

1 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Czy Niemcy (już) używają Plaquenil (chlorochiny) przeciwko Covid-19?




przez Adrien (były nico239) » 22/03/20, 12:55

Nasi brazylijscy przyjaciele (moja żona pracowała tam przez 3 lata) otrzymali pudełko chlorochiny podarowane przez rząd.

Wydaje się, że dystrybucja odbywa się stan po państwie.
Zaczęli od Belo Horizonte

W ich przesłaniu powiedziano, że każdy Brazylijczyk otrzyma swoje pudełko.

Ale również, co wydaje mi się ciekawe, że możemy podjąć działania zapobiegawcze ...

Nie jestem lekarzem i też nie wiem dokładnie, co jest w pudełku

Zauważysz, że (o ile się nie mylę) używają tam leków generycznych i nie będą próbować wzbogacać laboratoriów, które mogą być „współpracownikami” (które wykonują dobrą robotę w innym miejscu)

pudełko chlorochiny otrzymane przez naszych brazylijskich przyjaciół. JPG
pudełko chlorochiny otrzymane przez naszych brazylijskich przyjaciół. JPG (116.9 KB) Oglądano 4987 razy
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Czy Niemcy (już) używają Plaquenil (chlorochiny) przeciwko Covid-19?




przez Christophe » 22/03/20, 13:11

Rzecz dzisiejszego ranka mojego szwagra (doktora chemii w CNRS w Strasburgu ... dla tych, którzy nie przestrzegali wszystkiego):

Czytam forum...

O bardzo niskiej śmiertelności w Niemczech

Różnica między wskaźnikami śmiertelności oraz między Niemcami a resztą świata jest dobrze wyjaśniona poziomem badań przesiewowych, ale to nie wszystko wyjaśnia. Korea Południowa, która przeprowadza ogólny test na całej populacji, spada do 1,15% śmiertelności. Pozostałą różnicę w stosunku do Niemiec można wyjaśnić wydajnością odpowiednich systemów opieki zdrowotnej. Brakuje nam ważnych danych: wieku, a także chronicznych patologii żyjących i zmarłych pacjentów w szpitalu.

Aby podsycać teorie spiskowe

Punkt refleksji. Chińczycy opracowali sztuczną inteligencję zdolną do diagnozowania i przewidywania uszkodzeń patologicznych, mogą doświadczyć tej sztucznej inteligencji w obliczu sytuacji. Dlaczego tego nie zrobiono? Zagadnienia etyczne, lobby, równość, spiski, polityka, geopolityka?

Informacje o publikacji Nature z 4 lutego

W dniu 4 lutego publikacja Nature: https://www.econologie.com/coronavirus- ... rier-2020/

Kończę komentarz: list do redakcji, więc nie ma specjalistycznego procesu przeglądu naukowców. Redakcja decyduje. Ten artykuł w stanie nie zostałby zaakceptowany do publikacji przez rówieśników.

Dane muszą być przedstawione, średnia + - błąd standardowy średniej, liczby nie podano, wartości EC50 nie są wiarygodne, ani wskaźnik terapeutyczny. To trend. Następnie na histogramie klasycznie przeprowadzamy test statystyczny, aby pokazać, że różnice są stat. (Powinna to być gwiazda, a ponieważ histogram ma słupki błędów, manipulacje zostały wykonane kilka razy (ale ile?), Nie jest to wskazane).
Dane histogramu są zgodne ze sposobem działania cząsteczek.

Odnośnie badań klinicznych

Dane dotyczące badań klinicznych są dostępne dla wszystkich https://clinicaltrials.gov/

Badanie kliniczne służy do oceny, między innymi, działania cząsteczki terapeutycznej względem placebo. Jeśli różnica nie jest znacząca, nie ma korzyści terapeutycznych i dlatego lek nie będzie przepisywany z tym wskazaniem terapeutycznym. Aby być w statystykach, potrzebujesz dużej siły roboczej. Tak więc dla kohorty 24 osób jesteśmy daleko od celu. Ale to świadczy o dramatycznym stanie francuskich badań, nie możemy zmobilizować dużej ilości pieniędzy tak, jak chcemy, laboratoria nie dysponują milionami euro. (Nie jesteśmy bankami, jeśli zespół zamyka to, kto się martwi?) Robimy z tym, co mamy, a pieniądze przekazane laboratoriom publicznym muszą zostać wykorzystane na to, o co ich poproszono. To gwarancja, że ​​nie zrobimy nic z pieniędzmi podatnika, który finansuje 65% publicznej działalności B + R (dla ciekawskich pozostałe 35% to dochody własne, patenty, usługi ...).

Chlorochina została zatwierdzona jako leczenie antymalaryczne w 1947 r, w tym czasie wyśmiewaliśmy się z poznania sposobu działania. Ale tak już nie jest w 2020 r.


Więc jeśli dobrze rozumiemy mojego szwagra, dr Raoult również zaryzykował! Albo sam się sfinansował dziś wieczorem, że nie przestrzegał oficjalnego protokołu (ale podejrzewaliśmy, że ...)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Czy Niemcy (już) używają Plaquenil (chlorochiny) przeciwko Covid-19?




przez Christophe » 22/03/20, 13:13

Adrien (ex-nico239) napisał:Nasi brazylijscy przyjaciele (moja żona pracowała tam przez 3 lata) otrzymali pudełko chlorochiny podarowane przez rząd.

Wydaje się, że dystrybucja odbywa się stan po państwie.
Zaczęli od Belo Horizonte


Bardzo dobra informacja, dziękuję, nie ma potrzeby badania klinicznego, które sprawi, że stracimy co najmniej 6 tygodni !!

A jeszcze mniej „otrzymaliśmy rozkazy, aby stworzyć niedobór”… Nie mogę uwierzyć w liczbę kart we Francji… : Evil:

Udostępniłem:



Ach ah ah otrzymałem nowe ostrzeżenie !! Econologie.com to naprawdę brudne, kłamliwe media (ahhaha) ... Na szczęście Facebook dba o informowanie ludzi o rzeczywistości! Dobrze się bawię !! To naprawdę fakebook!

Fałszywaksiążka.png
Fakebook.png (111.21 KB) Oglądano 4970 razy


Zastanawiam się czy "Facebook nie otrzymał zamówienia ” robić te zaprzeczenia! Ponieważ to naprawdę pierwszy raz, kiedy go dostaję! : Chichot:

Pas małży ...

Zobaczymy, czy twoje informacje też są cenzurowane ... : Mrgreen:
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9772
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Czy Niemcy (już) używają Plaquenil (chlorochiny) przeciwko Covid-19?




przez sicetaitsimple » 22/03/20, 13:22

Christophe napisał:Więc jeśli dobrze rozumiemy mojego szwagra, dr Raoult również zaryzykował! Albo sam się sfinansował dziś wieczorem, że nie przestrzegał oficjalnego protokołu (ale podejrzewaliśmy, że ...)


Nie wydaje mi się Po pierwsze dlatego, że tak naprawdę jest w zakresie kompetencji swojego laboratorium, a następnie dlatego, że o ile wiem, w finansowaniu publicznych badań rzeczywiście jest część ściśle przeznaczona na zatwierdzone, budżetowane projekty. .., ale (mała) ręka w laboratorium, aby zrobić to, co uważa za słuszne, aby przejść do przodu w tym lub innym temacie.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Czy Niemcy (już) używają Plaquenil (chlorochiny) przeciwko Covid-19?




przez Christophe » 22/03/20, 13:39

sicetaitsimple napisał:... ale (mała) ręka opuszcza laboratorium, aby zrobić to, co uważa za słuszne, aby przejść do przodu w tym lub innym temacie.


Dobra!
0 x
VetusLignum
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1690
Rejestracja: 27/11/18, 23:38
x 760

Re: Czy Niemcy (już) używają Plaquenil (chlorochiny) przeciwko Covid-19?




przez VetusLignum » 22/03/20, 14:33

Christophe napisał:Więc jeśli dobrze rozumiemy mojego szwagra, dr Raoult również zaryzykował! Albo sam się sfinansował dziś wieczorem, że nie przestrzegał oficjalnego protokołu (ale podejrzewaliśmy, że ...)


Rozumiem, że twój szwagier chciałby, aby dr Raoult miał więcej zasobów i przetestował więcej ludzi (24, to naprawdę mała próbka).

Słowa doktora Peronne'a były naprawdę niezgrabne. Myślę, że wszyscy rozumieli, że doszło do kradzieży (słowo „kradzież”, użyte przez dziennikarza, nie zostało odrzucone). W tym przypadku nastąpił jedynie przepływ zapasów z apteki centralnej do aptek szpitalnych. Nie ma z czego niczego robić. Problemem jest brak zapasów; ale producenci są w akcji.

Krótko mówiąc, potwierdza mi to mój pomysł, że będąc tak podejrzliwym wobec chlorochiny, rząd chce przede wszystkim dać sobie czas na odbudowę wystarczających zapasów (i korzystając z okazji do przeprowadzenia dodatkowych testów).

Następnie pojawia się pytanie, czy chlorochina jest u wszystkich pacjentów, czy tylko w ciężkich przypadkach? Ze swojej strony uważam, że lepiej jest zarezerwować go na poważne przypadki (z wyjątkiem przejścia do testu systematycznego).

Wreszcie, nawet jeśli jest skuteczna, chlorochina niekoniecznie leczy wszystkich, trudno będzie leczyć starszych pacjentów osłabionych różnymi patologiami.
0 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 250