Glinka, która leczy

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Glinka, która leczy




przez Janic » 25/06/19, 10:21

dla tych, którzy są ciekawi
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Glinka lecznicza




przez Janic » 25/06/19, 16:17

lecz również

między innymi "we wszystkich krajach, które odwiedziłem i w których pracowałem, nigdy nie udało mi się zachorować"
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1689
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 113

Re: Glinka lecznicza




przez oli 80 » 29/06/19, 23:57

Dobry wieczór, moja mama często kupowała zieloną glinkę w aptekach,
raz ojciec poparzył sobie stopę olejem kuchennym, po ostudzeniu oparzenia mama położyła na nim okład z zielonej glinki, następnego dnia tata poszedł do lekarza nie chciał uwierzyć, że ojciec się poparzył kiedy pokazał mu stopę
bo glinka zagoiła wszystko, nie pozostawiając śladu, jakby zatarła oparzenie
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Glinka lecznicza




przez Adrien (były nico239) » 30/06/19, 01:42

Hej, to zabawne, wracamy do wspomnianego już roweru w sprawie klimatyzacji.

Jest to doskonały... jak to powiedzieć... "izolujący", "ochronny", "chłonny", "reduktor tarcia"... itp. do uprawiania jazdy na motocyklu (i wszystkich sportów wymagających tarcia) w gorących warunkach pogoda (w szczególności)

Glinka wszędzie w „fałdach miednicy” : Mrgreen: i presto możesz spokojnie pocierać siodło w pełnym kombinezonie w temperaturze 40 stopni i godzinami. (przetestowane i zatwierdzone)

Jeśli chcemy nadać mu bardziej konwencjonalne zastosowanie: cienki film pod pachami i koniec z nadmiernym poceniem się latem. (przetestowane i zatwierdzone)

Co do reszty, mama kazała mi go pić przez lata, kiedy byłem dzieckiem i do dziś wszystko jest w porządku : Mrgreen:

Ale jeszcze nic o tym nie wiem. : Mrgreen:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Glinka lecznicza




przez Janic » 30/06/19, 07:49

oli, nico, cześć
Ale jeszcze nic o tym nie wiem.
można się tego nauczyć poprzez literaturę, ale także i przede wszystkim poprzez osobistą praktykę i ludzi wokół ciebie. Dotyczy to zarówno drobnych bólów, jak i najpoważniejszych i uporczywych chorób, które można leczyć innymi prostymi i skutecznymi środkami.
Być może Twoje świadectwa sprawią, że inni zrobią to samo. : Chichot:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Glinka lecznicza




przez Adrien (były nico239) » 30/06/19, 12:06

Otóż ​​w sprawdzonym i zatwierdzonym gatunku odczulanie na pyłki...

Przyjmuj jedną kapsułkę propolisu dziennie od grudnia do około połowy lipca....

Po 3 latach to koniec: koniec z alergią na pyłki lub skrajnymi pozostałościami...

Nie miałem już kataru siennego przez 30 lat i było to naprawdę uciążliwe.

Dużo o tym rozmawiałem z moimi dotkniętymi współpracownikami, ale... wow, 3 lata to dużo czasu, ludzie są leniwi, nie mówiąc już o tych, którzy ci nie wierzą.

Ich leki działają tylko okazjonalnie.

Tak więc od 15 lat każdej wiosny czasami widziałem, jak nie mogły wyjść na zewnątrz przy suchej pogodzie.

Szkoda ich... : Mrgreen:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Glinka lecznicza




przez Janic » 30/06/19, 13:34

Dużo o tym rozmawiałem z moimi dotkniętymi współpracownikami, ale... wow, 3 lata to dużo czasu, ludzie są leniwi, nie mówiąc już o tych, którzy ci nie wierzą.
Ich leki działają tylko okazjonalnie.
Tak więc od 15 lat każdej wiosny czasami widziałem, jak nie mogły wyjść na zewnątrz przy suchej pogodzie.
Szkoda ich...
szybko się do tego przyzwyczajasz! Jeśli lek nie został przepisany przez lekarza... i zwrócony przez SS, nie ma mowy o umieszczeniu się poza systemem.
Miałem młodego kolegę pełnego wyprysków na twarzy, któremu polecałem okłady z glinki, jak zwykle bez skutku, aż pewnego dnia przyszedł ze znaczną redukcją tych wyprysków, co było spowodowane maściami z glinką przepisanymi przez lekarza.
Innym razem był to kolega prowadzący warsztat, który miał wrzody żołądka, które go męczyły i których nie leczyły żadne leki, i któremu jak zwykle zasugerowałem, oczywiście, zażywanie gliny, ale bez skutku. Pewnego dnia zwierzył mi się, że jego ból prawie zniknął, odkąd lekarz przepisał mu lekarstwo na bazie glinki.
Mam też mnóstwo innych, o wiele bardziej niesamowitych!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 290