System Pantone: elektro-dynamiczną kataliza

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Menedżer
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 28
Rejestracja: 05/09/05, 14:09




przez Menedżer » 16/09/05, 10:02

Jean Pierre Petit, były dyrektor badań w CNRS, buntownik u władzy... wśród innych specjalistów od dynamiki płynów...

wyjaśnia system pantone
http://www.jp-petit.com/ENERGIES_DOUCES/no...t_petrolier.htm

[...]
Kiedy byłem w kontakcie z tymi przyjaznymi majsterkowiczami, zasugerowałem zmianę nazwy tego systemu na (napuszoną) nazwę „kataliza elektrodynamiczna”
[...]


http://www.jp-petit.com/ENERGIES_DOUCES/mo...teur_a_eau1.htm
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 16/09/05, 10:14

Rozmawialiśmy o tym wczoraj na innym forum :)

Rzeczywiście istnieją szanse, że w pantonie może wystąpić efekt pseudo MHD: ponieważ rzeczywiście istnieje płyn w ruchu między 2 przewodami.

Ale zanim przystąpimy do takich nieco „ezoterycznych” wyjaśnień, byłoby pożądane, aby spróbować wyjaśnić pantone za pomocą konwencjonalnej fizyki i termodynamiki… to jest podstawa! A rozwiązaniem jest z pewnością po prostu...
0 x
mobymatyczny
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 28/05/05, 10:54




przez mobymatyczny » 23/09/05, 12:18

Nie bardzo widzę, gdzie w systemie Pantone może być MHD....
Nie rozumiem co jest "ezoteryczne" w MHD...
Co jest fizycznie niekonwencjonalnego w MHD???.......
0 x
titus02
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 18/10/05, 18:56
Lokalizacja: Aisne

o panu Peticie




przez titus02 » 19/11/05, 12:10

Halo

Jakiś czas temu próbowałam przeczytać książkę Mr Petit nt
MHD, nie wszystko rozumiałem, ale ta osoba ma prawdziwy talent
edukacyjny.
Ciarki przeszły mi po plecach, gdy pan Petit twierdzi, że
Francja przeprowadziła w pobliżu podziemne testy jądrowe
Marseille (nawiasem mówiąc, utrzymuje się na swojej stronie internetowej).
Kto ma informacje, aby obalić lub potwierdzić te hipotezy?
Pan P potwierdza, że ​​region Marsylii był regularnie poddawany
niewyjaśnione ruchy sejsmiczne, które mają lokalni mieszkańcy
usłyszał jakieś „dudnienie” lub nietypowe wibracje
Czy ludzie odczuli te zjawiska (około lat
95 nie wydaje się)?
Czy myślisz, że testy jądrowe naprawdę mogą być
odbywa się w całkowitej tajemnicy? Kraje anglosaskie, które nie mają
nigdy nie doceniali nuklearnej polityki Francji, czy nie pośpieszyliby w tej sprawie z ujawnieniem całej afery?
Mam szczerą nadzieję, że w tej kwestii pan Petit się myli
bye
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 19/11/05, 12:16

Nie ma dymu bez ognia, a pan Petit wytoczył proces za te oskarżenia... Co oznacza, co to znaczy (chęć szybkiego stłumienia afery?)

Ale jaką wiarygodność dać komuś, kto twierdzi, że otrzymuje listy od Umites (ET)? A kto dobrowolnie nie linkuje do ekonologii, bo według niego ta strona nie jest wystarczająco naukowa...

Teraz to nie jest tematem tego wpisu. Otwórz inny, jeśli chcesz...
Ostatnio edytowane przez Christophe 19 / 11 / 05, 15: 16, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 19/11/05, 14:07

econology napisał:Ale jaką wiarygodność dać komuś, kto twierdzi, że pisze do Umitów?


Po co ? Nie dostajesz żadnego? : Lol:

PS: Byłbym zdziwiony, gdyby do nich napisał, ale raczej myślę, że chciałeś powiedzieć, że otrzymuje listy od Ummitów.
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 19/11/05, 15:16

Ach to tylko w jakimś sensie te listy? :zaszokować: nie wiedziałem... poprawię : Lol:
0 x
titus02
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 18/10/05, 18:56
Lokalizacja: Aisne




przez titus02 » 19/11/05, 15:50

cześć

OK, to jest w porządku dla mnie, jako wyjaśnienie

PS: jeśli spotkasz ummitę, powiedz mu, żeby oddał mi mój grzebień, dziękuję
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6989
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2913




przez gegyx » 19/11/05, 18:07

econology napisał:Ach to tylko w jakimś sensie te listy? :zaszokować: nie wiedziałem... poprawię : Lol:


Widzę więc z przyjemnością i ulgą, że za każdym razem, gdy wyśmiewałeś się z istot pozaziemskich i innych odgórnych technik, było to przeważnie lekko, pospiesznie i poparte prawdziwym brakiem obiektywnych badań na te tematy. Z którego akt.
O Peticie:
Zwróciłem uwagę, że większość odniesień w raporcie TF1 odnosiła się do strony JP Petit; widzieliśmy jego artykuł o silniku wodnym z błędem „Pentome”, jego świetnie wykonany rysunek z odwróconą parasolką, która służy jako promocja spad. Więc w tym kontekście nie rozumiem, dlaczego TF1 miałby się z tobą skontaktować jako „pierwszy doradca”.
Petit niedawno zamknął swoją witrynę, ponieważ pépète już nie pasowały. Jak już wspomniałem w temacie MHD, sprzedawał płyty CD ze wszystkimi swoimi poprzednimi komiksami; dawało mu to niewielki dochód; to normalne, on był autorem! Dzięki pobieraniu peer-to-peer sprzedaż gwałtownie spadła; było to dla niego uzupełnieniem, ponieważ jego emerytura z cnrs została w dużej mierze pochłonięta przez rozłąkę; słusznie zadał sobie pytanie, czy nie był „grubym Jeanem jak wcześniej”, przy znacznej liczbie codziennych konsultacji, przy wszystkim, co zaprojektował jako autor i umieścił w Internecie, oraz przy redagowaniu na swojej stronie, co zajęło mu cały dzień pracy, aby przejrzeć wszystkie wiadomości przesłane przez członków, które starał się w miarę możliwości sprawdzić przed publikacją (jego artykuł o silniku wodnym był trochę pospieszny, a zjawisko „pentone” odkrył dopiero w traktorze wyposażony w łopatę…). Więc teraz zdecydował się obudzić swoją witrynę, tylko wtedy, gdy zostanie mu wypłacona roczna równowaga; następnie udostępniłby te prace, swoje przyszłe pomysły i większość swojego czasu za darmo na swojej stronie, w zamian za darowiznę, której nie będzie musiał zarabiać gdzie indziej, z pracą w gastronomii.
Od najmłodszych lat interesowałem się UFO i innymi osobliwościami; Przejrzałem wszystko, co można było zrobić w tych sprawach, ze zdumioną ciekawością, ale zawsze z ostrożnością. Rzeczywistość pewnych faktów została skonsolidowana przez inne informacje, na pierwszy rzut oka niezwiązane ze sobą; uważnym, obiektywnym, ostrożnym wsłuchiwaniem się w gąszcz wiadomości udaje nam się wydobyć wspólny wątek, który ostatecznie musi trzymać się prawdziwej rzeczywistości.
Kiedy mówimy o „istotach pozaziemskich”, jestem rozczarowany, bo widzę, że dana osoba nie zna akt, podczas gdy mnóstwo faktów jest dostępnych dla każdego, kto chce zajrzeć; Tym bardziej, jeśli pochodzi od wpływowej osoby, menedżera, dziennikarza, naukowca, absolwenta; ta „oświecona” osoba ukrywa prawdę, albo celowo, albo przez przeciętność.
To skłoniło Petita (po rewelacji dziennikarza) do opowiedzenia o możliwych eksplozjach pod kopalnią Gardanne: zeznania oddalone o 100 km, wybuchy i wstrząsy niewyjaśnione przez oficjalne władze, nagrania telluryczne, fakty świadczące o tym, że inne kraje atomowe praktykują ten proces dla dyskretnych testy (słyszana omerta i odrzucenie interesów między światowymi przywódcami), szczególna budowa geologiczna tego regionu w celu rozproszenia fal (ale nie w celu ewentualnego przyszłego zanieczyszczenia Morza Śródziemnego i Marsylii w przypadku wycieku), użycie miejsce wydobycia nadal działa w celu zakamuflowania eksplozji o mocy mniejszej niż 3 kiloton;
następnie ujawniono podejrzenie, przedwczesne zamknięcie kopalni Gardanne (pamiętamy ówczesne demonstracje) i zalanie kopalni przez bezczynność, proces JP Petita z dużą grzywną na klucz, nie oceniając merytorycznie, ale tylko na efekt proceduralny, aby go fizycznie złamać lub uspokoić. Uspokaja się i znów mówi o sprawie tylko skrupulatnymi słowami, bo nauczył się teraz uważać...
Również zdecydowanie odradzam debatę na ten temat, na ten temat forum Ekonologia; nie wniesiemy nic nowego do wcześniej pogrzebanych faktów; będziemy mówić z ignorancji, z lekkością o tych wydarzeniach, które można zaklasyfikować do najwyższej tajemnicy państwowej. Łaskotaj ich, a będą to groźby, dyskredytacja, wirusy lub arsenał prawny… (nawet na różne niewinne tematy), na stronie Econology poświęconej raczej promocji Pantone lub oryginalnych korzystnych alternatyw.
Gegyx (co często ma rację).
Ostatnio edytowane przez gegyx 19 / 11 / 05, 18: 50, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6989
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2913




przez gegyx » 19/11/05, 22:52

Nie widziałem :
Od wczoraj strona JP Petit, http://www.jp-petit.com/ ponownie otwarty na rok; otrzymał swoje odszkodowanie.
Poświęca się całkowicie swoim czytelnikom. http://www.jp-petit.com/nouv_f/faillite.htm
Nagle udostępnił wszystkie swoje edukacyjne komiksy naukowe do bezpłatnego pobrania i dystrybucji na całym świecie. I we wszystkich językach proszę.
Szkoda, że ​​kupiłem 3 płyty ponad rok temu…
Jest tam „Ściana ciszy” (na MHD). http://www.jp-petit.com/TELECHARGEABLES ... m#francais
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 103