problem z węglowodanami

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 27/09/05, 16:04

Cześć
przez kilka dni odkryłem białe ślady w moich węglowodanach :( (na dopingu wodnym) zdarza się, że blokuje uderzenie. U nas woda nie jest wapienna, raczej kwaśna.
czy ktoś może mi powiedzieć co lub podać rozwiązanie?
@+
zac
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
SixK
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 670
Rejestracja: 15/03/05, 13:48
x 272




przez SixK » 27/09/05, 17:02

Spróbuj już nalać wody zdemineralizowanej... kosztuje trochę więcej niż woda z kranu, ale nadal jest bardzo przystępna (0,40 euro za litr tydzień temu dla mnie)

W przeciwnym razie możesz wyczyścić węglowodany środkiem do tego przeznaczonym lub olejem penetrującym, w najgorszym przypadku powinien odblokować igłę...

Białe ślady to utlenione aluminium, prawda?

SixK
0 x
Optymiści wynalezione samoloty, spadochrony pesymistyczne. George Bernard Shaw.
Myśl osobiste, lepiej rozumiem, dlaczego wielcy szefowie wynalazł złoty spadochron.
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 28/09/05, 05:13

hi Zac
Mam też gaźnik który zrobiłem cały z mosiądzu i też się zatyka,
mały otwór dyszy, zmodyfikowałem dużą dyszę z ważniejszą emulsją powietrza, dla bogactwa bawię się poziomem zbiornika, który zasila gaźnik, pracuję tylko z wodą deszczową, która przechodzi przez mały skuter śnieżny Filtr paliwa.

André
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 145