Belgijski pantonizator, demonstracja?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
mdelatte
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 20/02/06, 15:28
Lokalizacja: Belgia, Rixensart

Belgijski pantonizator, demonstracja?




przez mdelatte » 20/02/06, 16:46

Witam,

Jestem nowy w forum i chcę się skontaktować z osobą, która montowała w Belgii (mieszkam niedaleko Brukseli), aby uzyskać konkretną demonstrację zgromadzenia.

Może ci się to wydawać dziwne, ale potrzebuję/chcę zobaczyć przede mną pantonizowany silnik, aby rozwiać pozostałe 5% moich wątpliwości (święty święty Tomasz).

Czy jest tu "dobra dusza" która mogłaby mi poświęcić 1h na demo u siebie?

Następnie planuję popularyzować generatory diesla, aby oferować je organizacjom pozarządowym. Jeśli więc ten projekt zainteresuje Belgów lub Francuzów, to również jestem otwarty na każdy kontakt.

Czy istnieją dokumenty badawcze i prace końcowe dotyczące tych silników?

Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi i reakcje.
0 x
Michael Delatte
www.widearctic.be
zwycięstwo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 20/02/06, 20:19

Re: Belgijski Pantonizer, demonstracja?




przez zwycięstwo » 20/02/06, 20:46

mdelatte napisała:Witam,

Jestem nowy w forum i chcę się skontaktować z osobą, która montowała w Belgii (mieszkam niedaleko Brukseli), aby uzyskać konkretną demonstrację zgromadzenia.

Może ci się to wydawać dziwne, ale potrzebuję/chcę zobaczyć przede mną pantonizowany silnik, aby rozwiać pozostałe 5% moich wątpliwości (święty święty Tomasz).

Czy jest tu "dobra dusza" która mogłaby mi poświęcić 1h na demo u siebie?

Następnie planuję popularyzować generatory diesla, aby oferować je organizacjom pozarządowym. Jeśli więc ten projekt zainteresuje Belgów lub Francuzów, to również jestem otwarty na każdy kontakt.

Czy istnieją dokumenty badawcze i prace końcowe dotyczące tych silników?

Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi i reakcje.
Możesz edytować bez obaw, postępuj zgodnie z wyjaśnieniami (www.quanthomme.free.org) to naprawdę działa, moi ludzie są zbyt c... żeby w to uwierzyć.
Zrobiłem 5 udanych złożeń 1 motocykl kawa 500 GPZ (20 do 35% w zależności od jazdy) 2 auto, Suzuki 1300 GTI (20%), golf 1800 (20%), kosiarka, generator, planowano 2 ciężarówki ale bla bla bla nigdy nie przyszły, świata nie zmienimy (woli skonsumować).
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 20/02/06, 21:32

Cześć, jest Christophe, który od czasu do czasu przebywa w Belgii. Ale nie wiem, czy jest darmowy.
Triumph, cieszę się, że mogę być w tym obecny forum. : Chichot:
Ponieważ jesteś koneserem reaktorów Pantone w silnikach benzynowych, czy możesz pomóc mi rozwiązać moje problemy eksploatacyjne?
Mój montaż nie jest całkowicie zgodny z tym, co powiedziano na Quant'homme, ponieważ zamiast bełkotki używam domowej roboty węglowodanów wodnych.
Merci d'Avance
0 x
zwycięstwo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 20/02/06, 20:19




przez zwycięstwo » 23/02/06, 16:03

Dlaczego zespół gaźnika do domieszkowania wodą, najlepszy wynik i najbardziej niezawodny (szczególnie na zimę), jaki uzyskałem, to bełkot podgrzewany bezpośrednio przez jego bliskość do kolektora wydechowego. Bełkot podgrzewany płynem chłodzącym przełamuje problemy zimą ujemną temperaturą (brak temperatury), bełkotka zabudowana bezpośrednio na wydechu zużywa za dużo wody i nie zmniejszy zużycia w tej samej proporcji. Podstawowa zasada działa jak LPG lub aspirowany LPG, silnik w zasadzie bierze to, czego potrzebuje, jedyną regulacją, którą należy poprawić, będzie wlot podciśnienia (kształt) i lokalizacja, inspiruj się zasysanym LPG, bardzo proste, ale skuteczne. Zasada działania gaźnika polega na przekształceniu cieczy w mgłę, która dla większości ludzi będzie gazem??? Stąd niekompletna transformacja i słaba wydajność. W przypadku gaźnika stosunek powietrza do paliwa jest znany z góry, nawet jeśli depresja jest dobra, będziesz musiał męczyć się, aby znaleźć właściwe ustawienie
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 23/02/06, 16:33

Witam,
Chodziłem z gaźnikiem aż do początków zimy
a teraz pracuję na bełkotku, żeby go ogrzać wystarczy, żeby rura wydechowa która wije się w bełkotce nie była za duża średnica 9mm (3/8)
A co do zimna to wiem co mówię w nocy czasami spada do -18 rano otwierasz bełkotkę i jest niezła bryła lodu, po kilku km lód topi się lokalnie w okolicach cewki i nie ma Wzrost temperatury na wylocie reaktora nie trwa długo. Gdy jest zimny, bulgotanie zostaje przerwane z powodu lodu blokującego małe dziury, i to jest dobre.
Na zimno to działa, po prostu owiń bełkotkę odrobiną waty szklanej i latem ją usunę, jeśli będzie za gorąco

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 23/02/06, 16:53

André : Arrow:

Widzę, że globalne ocieplenie nie dotarło jeszcze w pełni do Kanady (-18°C jest tu bardzo rzadkie)!

W jakiej części Kanady jesteś?, nie musisz odpowiadać 8)
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 23/02/06, 18:49

Witaj John
Bardzo blisko rezerwatu Mohawk w Quebecu
Ale bliżej rezerwatu Abenakis, gdzie było spokojniej
Dla mnie nie wiesz wszystkiego o działalności Mohawków...
Jeśli chodzi o temperaturę, jest dość ciepło, normalnie na początku stycznia powinniśmy mieć -25 przez dobry okres, a sporadycznie mieliśmy -20 i +4 oraz deszcz, mimo że od początku zimy spadło 3 metry śniegu Montreal (ogłoszono wczoraj w wiadomościach, że magazyny (park) śniegu są pełne, cały śnieg z ulic jest zdmuchiwany i transportowany ciężarówkami, zanim został wrzucony do rzeki, ale zgodnie ze standardami ochrony środowiska musi być przechowywany, to stopi się pod koniec maja, ostatecznie opadnie do rzeki z mniejszą ilością wapnia...

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 23/02/06, 20:50

Triumph Myślę, że masz rację, węglowodany wymagają czasu na rozwój i know-how. Najskuteczniejszy jest bełkot.
Czekam, co stanie się z tym, co właśnie zrobiłem z informacjami André. Ogrzewany jest przez rurkę o średnicy 12 mm przyklejoną do wydechu.
Ale prawdą jest, że węglowodan, jeśli działa, daje takie same rezultaty w ograniczonej przestrzeni i ma tę zaletę, że można regulować przepływ powietrza i wody.
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 24/02/06, 00:20

André : Arrow:

Przypuszczam, że cytat Indianina Mohawków musi pochodzić sprzed inwazji białych na Amerykę Północną; co do ich działalności, nie wiem, ale widziałem raporty o plemieniu indiańskim w USA, które zajęło się biznesem (automaty do gry lub cokolwiek innego, co przynosi pieniądze!). Jest oczywiste, że ich duch szacunku dla natury musiał zostać dość skażony przez białych, którzy nie przynieśli im nic poza dobrem (szanowali naturę, jak sądzę?).
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Kaczka
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 24/02/06, 14:36

A silnik obsługuje?




przez Kaczka » 24/02/06, 14:38

Czy nie powoduje to szybszego zużywania się silnika?
0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 212