Możliwość 100% darmowej energii? Porsche Pantone?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Oxyd.devlp
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 28/04/09, 23:38

Możliwość 100% darmowej energii? Porsche Pantone?




przez Oxyd.devlp » 03/05/09, 21:20

Te wszystkie dyskusje o różnych forums nie zapewnił żadnej pomocy technicznej, co było celem.

Wręcz przeciwnie, szkodzą mi.
Kiedy odkryje je przyszły partner lub potencjalny inwestor, projekt traci wszelką wiarygodność.
Bezpodstawna krytyka, nieuzasadniona zazdrość, kpina i wiem, że to właśnie tutaj zostałem najlepiej przyjęty.

W każdym razie decyzja podjęta z moimi współpracownikami była jednomyślna forums dla nas to koniec.
Prosiłbym o całkowite usunięcie tego posta i wszystkich odpowiedzi na jego temat.
Z góry dziękuję.
Ostatnio edytowane przez Oxyd.devlp 20 / 09 / 09, 15: 21, 6 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 03/05/09, 21:46

W zasadzie każdy jest mile widziany :D , witaj Oxyd!

ale:

1) poważnie?
2) czy masz za dużo pieniędzy?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 03/05/09, 22:39

Witaj Oxyd.devlp

Myślę, że musiałeś się zgubić w swoich poszukiwaniach online, aby znaleźć się na Econologie.

Tutaj zazwyczaj szukamy poważnych rozwiązań, które pozwolą na rzeczywiste oszczędności energii i zanieczyszczeń w „normalnych” pojazdach. Nie jesteśmy przyzwyczajeni do pracy nad antyekologicznymi zabawkami typu Twój sportowy samochód, który naprawdę pochłania paliwo i ma o 300 KM za dużo.

Jeśli dobrze zrozumiałem, szukasz ekologicznego pretekstu do naklejenia na zbiornik paliwa w celu jakiejś promocji poprzez pomalowanie go na zielono. : Mrgreen:

A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 04/05/09, 00:34

Flytox napisał:Witaj Oxyd.devlp

Jeśli dobrze zrozumiałem, szukasz ekologicznego pretekstu do naklejenia na zbiornik paliwa w celu jakiejś promocji poprzez pomalowanie go na zielono. : Mrgreen:
Tak, nazywamy to greenwashingiem... :?
Nie obwiniamy Cię. Po prostu nie znasz definicji ekonologii.
0 x
Avatar de l'utilisateur
minguinhirigue
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 01/05/08, 21:30
Lokalizacja: Strasburg
x 1




przez minguinhirigue » 04/05/09, 11:46

To całkowicie efekciarskie, ale może to być fajny projekt...
0 x
jeff2410
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 38
Rejestracja: 21/02/06, 22:35
Lokalizacja: EURE

100% ganek pantone




przez jeff2410 » 08/05/09, 09:13

witam, zachęcam do tego typu inicjatyw.Ponieważ sporty motorowe są dla wielu osób świetną wizytówką, jeśli potrafimy pokazać, że samochód o mocy 350 KM emituje mniej zanieczyszczeń niż prius przy zużyciu paliwa zmniejszonym o „x%”, to po co się tego pozbawiać?
wyścigi samochodów Pantone! to byłaby świetna reklama.
Ponieważ te samochody istnieją, wolę znać je „w pantonie” i to samo dotyczy pojazdów ciężarowych, autobusów, sprzętu budowlanego…
Wracając do Twojej prośby o 100% Pantone w silniku benzynowym, wiele osób zaczynało przygodę z silnikiem kosiarki.Dlatego radzę Ci zacząć od tego doświadczenia, aby oswoić się z tym i w pełni zrozumieć związane z tym trudności przed rozpoczęciem. uszkodzić swoją piękną zabawkę.
Jako, że masz pieniądze, życzę Ci odwagi i wytrwałości.
Z poważaniem!
0 x
JEFF2410

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 100