Likwidacji spuścizny silnika Pantone!

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.

powinniśmy przestać promować silnik Pantone?

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
ming
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 13/09/07, 15:59
Lokalizacja: Tuluza

Likwidacji spuścizny silnika Pantone!




przez ming » 23/09/07, 15:44

Witam,

To jest moja pierwsza wiadomość na ten temat forum, Jestem także zwolenniczką pogodzenia ekologii z ekonomią. Innymi słowy, jestem przekonany.

Jednak niepokoi mnie obecność silnika Pantone.

Po przeczytaniu raportu końcowego z badań Chistophe Martza (zrobiłem lekcje przygotowawcze, szkołę inżynierską i doktorat i rozumiem, co to powoduje), zrozumiałem, że silnik Pantone jest tylko jeden oszustwo. Rzeczywiście Chistophe Martz podkreśla artystyczną mglistość wokół kilku ważnych punktów:
- przydatność magnesu,
- pękanie niespalonej żywności,
- redukcja emisji NOX,
- pękanie H2O.

Jest wielu ludzi, którzy organizują oszustwa dla skomplikowanych facetów, którzy chcą mieć większego kutasa, stracić mniej włosów itp. Silnik Pantone to oszustwo specjalnie zaprojektowane dla tych, którzy marzą o zmianie świata i wykorzystuje tendencja do teorii spiskowych (rzecz, która doprowadziła Niemców do szaleństwa w pierwszej połowie XX wieku).

„Technolodzy, pozbawieni doskonałości Wielkiego Kapitału, chcą ukryć wiedzę, stłumić pojawienie się technologii, które zaszkodzą zyskom ich sponsorów. Jest to bardzo rozpowszechniony dyskurs w niektórych kręgach skrajnej lewicy: ruch wywodzący się ze społeczeństwa, grupy anarchistyczne i libertariańskie, alter i antyglobalizacja. Są to środowiska, które odwiedziłem; Wiem o czym mówię.

W Internecie mówimy dziś o darmowej energii próżni, zawsze na tle wielkapitalistycznej fabuły. Jest to również ten sam frazes, który wpływa emocjonalnie na ludzi i pozwala ominąć rozum i demonstrację naukową.

Na koniec chcę przejść do sedna: przeważające miejsce silnika Pantone na econologie.com niszczy twój wizerunek. Większość ludzi czyta takie rzeczy, jak auto-moto, które jest bezlitosne dla Pantone (patrz http://www.auto-moto.com/magazine/article.php?id=3232 ) lub obejrzyj 20h tf1. Gdy zobaczą słowo kluczowe Pantone na stronie głównej, zaczną myśleć, że wszystko inne jest fałszywe. Pamiętajcie, że prawda jest niczym innym niż tym, w co najmocniej wierzy największa liczba. Mam nadzieję, że Twoim celem jest dotarcie do nieprzekonanych. W takim przypadku musimy zerwać z silnikiem Pantone, ponieważ nie możemy pokazywać, a tym bardziej sprzedawać technologii, które nie są perfekcyjne. Aby przekonać, musi działać naprawdę, to oczywiste.

Pamiętaj, że jesteś częścią tego, co socjologowie nazywają „myślą mniejszości”. Jesteś stale na miejscu, skazany na zrobienie dwa razy więcej, aby uzyskać to samo, co ci, którzy są częścią większości. Aby zilustrować te słowa: wyobraź sobie, że wcielasz się w postać Francuza, który będzie mieszkał w Japonii do końca życia. Początkowo jesteś uważany za księcia, ponieważ masz głowę cudzoziemca. Potem, kiedy próbujesz zintegrować się społecznie (poważne rzeczy, a nie turystyka) wszystko staje się trudniejsze, ponieważ pojawiają się uprzedzenia (gaijin).

Spróbuj jednego: usuń wszelkie odniesienia do Pantone i sprawdź wpływ na obrót. Mam nadzieję, że nie kosztuje to nic próba ... Nie mów mi, że sprzedajesz plany silnika Pantone za pośrednictwem strony internetowej! Jeśli tak, to naprawdę jesteśmy wrogami. : Evil:
0 x
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 23/09/07, 17:18

Ach, ja ...! jeszcze jeden pełen głowy!
Cóż, nie jestem najlepiej wykwalifikowany, aby ci odpowiedzieć, ale gdybyś mógł, z całą swoją kulturą, przeczytać wszystko, co jest na ten temat na ten temat forum i na stronie ekonologicznej, być może mógłbyś moderować swoją opinię i odpowiadać na własne pytania w tym samym czasie.
A co do reszty, auto-moto, „aby dotrzeć do nieprzekonanych” i spółka, wiedz o tym nigdy nie możesz zmienić owcy z Panurge w myślące zwierzę ...i że w sprawach motoryzacyjnych tylko mniejszość myśli o zmniejszeniu emisji gazów cieplarnianych, konsumpcji itp., większość myśli o estetyce, cenie zakupu, pozycjonowaniu w skali społecznej, wizerunku marki, mocy, .....
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 23/09/07, 17:25

Halo

Myślę, że większość tych, którzy zajmują się tematem pantonu lub dopingu wodnego, ma na celu wymianę i naukę ulepszania systemu.
W rzeczywistości niektóre mają kilka zespołów, w różnych pojazdach, gdyby to nie działało, przestalibyśmy montować
czy inni w to wierzą, czy mi to nie przeszkadza. Interesuje mnie dołączenie do tych, którzy pracują nad montażami. To jest forum co jest dobrym narzędziem.

Teraz rozumiemy, że historie o magnetyzmie i boskim wietrze, wszystko, co haftuje się wokół reaktora, wywołuje u nas długi uśmiech. ten sens.
Teraz interesuje mnie, jak osiągnąć 30% oszczędności na zwykłym użytkowaniu miejskim i mieszanym na autostradzie przekraczającej 30%, które znamy.
Zrozumiałem również, że udowodnienie panu X, że to działa, to strata czasu. Ktokolwiek chce to zobaczyć, musi tylko wsiąść do mojego samochodu, pozwalam na wypełnienie i wykonuję obliczenia, Zajmuję się 300 km na autostradzie,
ale co poprawi mój system podczas wykonywania tego ćwiczenia?
Na koniec nie mam nic do sprzedania, nic do udowodnienia, tylko ulepszenie mojego systemu, ponieważ 20% ciągłego działania jest wyraźnie niewystarczające, to zbyt wiele w zakresie błędów pomiaru na małych trasach.

Kiedy temat pantone nie jest już na tym forum Nie byłoby mnie tam również, ale utrzymywałbym kontakt z tymi, którzy mają montaż lub którzy podejmują trud, aby je montować.

Gdzie umieszczasz Chambrin? gdzie umieszczasz Clerget? na temat prac związanych z poprawą silnika.


André
0 x
Avatar de l'utilisateur
bob_isat
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 290
Rejestracja: 26/08/05, 18:07




przez bob_isat » 23/09/07, 19:29

Głosowałem za przyjęciem likwidacji ... promocji.

Wymiana między członkami w sieci forum zrobić pantone, tak.

Z drugiej strony uważam, że jeśli chcemy dokonać wiarygodnej, a nawet niemożliwej do powstrzymania promocji dla społeczeństwa, musimy najpierw skonfiguruj strukturę asocjacji co pozwala nam odzyskać środki na przeprowadzenie testów laboratoryjnych.

W przeciwnym razie Pantone na zawsze pozostanie miejską legendą ...
0 x
ming
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 13/09/07, 15:59
Lokalizacja: Tuluza




przez ming » 23/09/07, 19:37

bham napisał:Ach, ja ...! jeszcze jeden pełen głowy!

nigdy nie możesz zmienić owcy z Panurge w myślące zwierzę ...


Czy ważyłeś już swoje słowa?
0 x
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2

Re: zlikwiduj spuściznę silnika Pantone!




przez delnoram » 23/09/07, 19:38

ming napisał:
Jednak niepokoi mnie obecność silnika Pantone.


Mnie to słowo kierujące, które mnie niepokoi, ale nazwa pantone, nawet jeśli nie ma ona swojego miejsca w przypadku „dopingu wodnego”, pozostaje kluczowym słowem kluczowym dla wyszukiwarek jeśli ktoś woli odwrócić się bez czytania czegokolwiek ...

Christophe Martz napisał:W przypadku domieszkowania wodą logiczne jest mówienie o procesie „Pantone”. Patent Pantone nie tylko o tym nie wspomina, ale ponadto, kiedy osobiście rozmawiałem z Paulem Pantone, ten ostatni twierdził, że to zgromadzenie „nie działało”. Niemniej jednak, część jego patentu, „reaktor” jest używany, ale nikt, o ile mi wiadomo, nie jest w stanie powiedzieć, czy w tym reaktorze dzieje się coś specjalnego poza konwencjonalnym reformingiem (węglowodorów dlatego nie zalanie wodą) ... Nawet jeśli wszelkiego rodzaju hipotezy są legionem!

ming napisał:W Internecie mówimy dziś o darmowej energii próżni, zawsze na tle wielkapitalistycznej fabuły. Jest to również ten sam frazes, który wpływa emocjonalnie na ludzi i pozwala ominąć rozum i demonstrację naukową.


To nie jest źle :D , ale nie zatrzymuj się po drodze i zakończ analizę.
Jeśli osoby fizyczne i prawne nie rozumieją technologii, która mogłaby spowodować utratę pieniędzy, dyskredytowanie jej zalewem „spieprzonych” wynalazków w ramach tego samego rodzaju pomysłów, nie jest właściwym rozwiązaniem ? z dodatkowym bonusem ostatecznego dotyku, świetna fabuła.

ming napisał:Pamiętajcie, że prawda jest niczym innym niż tym, w co najmocniej wierzy największa liczba.


:zaszokować: Czy masz na myśli, że jeśli 6 miliardów ludzi myśli, że Ziemia jest płaska i że słońce się obraca, to jest to prawda?
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)

ming napisał: Musimy zerwać z silnikiem Pantone, ponieważ nie możemy pokazywać, a tym bardziej sprzedawać technologii, które nie zostały opracowane. Aby przekonać, musi działać naprawdę, to oczywiste.

Czy obejmuje zawór EGR?

ming napisał: Nie mów mi, że sprzedajesz plany silnika Pantone za pośrednictwem strony internetowej! Jeśli tak, to naprawdę jesteśmy wrogami. : Evil:


Nikt ci nie powie, ponieważ tak nie jest, ale zorientowałbyś się, przeglądając nieco więcej strony i forum.
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 24/09/07, 05:59

Halo
Zobacz doświadczenia tego pana. Dla tych, którzy wykonali montaż, podane tutaj wartości są realistyczne. Jestem na tych rysunkach z moimi montażami

http://quanthomme.free.fr/qhsuite/aut34peugeot505herve.htm

Ponieważ stosunkowo łatwo jest zrobić nic lepszego niż montaż po tym, jak zostaniesz naprawiony.

André
0 x
ming
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 13/09/07, 15:59
Lokalizacja: Tuluza




przez ming » 24/09/07, 09:19

Widzę, że odchodzimy od kwestii merytorycznej. Przytnij:

1 - Silnik Pantone nie został opracowany, więc czy należy go promować?
2 - Tymczasem dowód na istnienie alter-charlatans jest niezaprzeczalny. Nie możemy ryzykować, że odwiedzający stronę główną ekonologii zobaczą słowo kluczowe Pantone, nadużywane przez guru.
3 - Celem tego manewru jest poprawa wizerunku ekonologii.

Nawiasem mówiąc, tak, jestem przekonany, że prawda jest tym, w co najmocniej wierzy największa liczba. Zginanie w kierunku tego ograniczenia jest kwestią pokory. Musimy przestać udawać uciskaną mniejszość, co ma absolutną rację.

Poza tym nie mam absolutnie nic przeciwko entuzjastom majsterkowania, którzy starają się zmniejszyć zużycie lub wydania.
0 x
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 24/09/07, 09:48

ming napisał:
bham napisał:Ach, ja ...! jeszcze jeden pełen głowy!
nigdy nie możesz zmienić owcy z Panurge w myślące zwierzę ...

Czy ważyłeś już swoje słowa?

Jeśli chcesz połączyć te dwa zdania, powiedzmy, że pełna głowa nie jest równa dobrze wykonanej głowie.
Ale skojarzenie tych zdań nie było moim celem, musieliście czytać po przekątnej, kategoria "Panurge sheep" odnosi się do tej populacji, która należy do tego, co bez wątpienia nazywają socjologowie, w przeciwieństwie do myśli mniejszość, WIĘKSZOŚĆ MYŚLI, która niekoniecznie zawiera prawdę.
Teraz, jeśli uważasz się za owcę Panurge, jesteś wolny.
I w końcu, moim zdaniem, kulminacja studiów musi być konsekrowana pokorą i otwartością ucznia, a nie pewnością siebie wyższości nad innymi i lepszego myślenia niż im. W przeciwnym razie coś się popsuło.
Być może jest to jednak pożądane przez pedagogikę, ponieważ, ogólnie rzecz biorąc, kiedy ktoś studiuje, potencjalnie może kierować tymi, którzy tego nie zrobili.
0 x
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 24/09/07, 09:58

ming napisał: Nawiasem mówiąc, tak, jestem przekonany, że prawda jest tym, w co najmocniej wierzy największa liczba. Zginanie w kierunku tego ograniczenia jest kwestią pokory.

Właśnie odkryłem twój ostatni post i tam szczerze mówiąc, przeziębisz się z tyłu. Zrobiłeś doktorat i jesteś tam! Ale czy nie nauczyłeś się niczego z historii?
„Przestrzeganie tego ograniczenia jest kwestią pokory” Myślę, że jesteś gotowy na przejście od alterglobalistów do kierowania fachos, kategoria dyktatury.
ming napisał:Musimy przestać udawać uciskaną mniejszość, co ma absolutną rację.

Kto twierdzi, że mniejszość ma rację? mówimy tylko, że niekoniecznie jest to złe i że ma prawo być wysłuchanym.
0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 129