Cena licencji silnika Pantone

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
TBD
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 10/09/07, 21:52

Cena licencji silnika Pantone




przez TBD » 12/09/07, 13:37

Witam.
Rozumiem, że jeśli umieścisz reaktor pantone w silniku o mocy większej niż 20 KM, musisz zapłacić licencję
jeśli tak, to dla kogo i ile to kosztuje?
a kto z was zapłacił za tą licencję?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028




przez Christophe » 12/09/07, 14:03

Od 0 do 0 € :)

Myślę, że powinieneś zadać pytanie ZAC : Chichot: : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 12/09/07, 15:14

Christophe napisał:Od 0 do 0 € :)

Myślę, że powinieneś zadać pytanie ZAC : Chichot: : Chichot:


Cześć

Nadal nie zamierzam kręcić pieniędzmi amerykańskiemu oszustowi, który napompował (gorzej) pokój.

weź swoje stanowisko spawalnicze i uderz swoją arpète, gdy tylko zrobi się gorąco, to wystarczy.

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028




przez Christophe » 12/09/07, 15:43

Prawidłowa odpowiedź :)
0 x
bobono
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 355
Rejestracja: 08/09/07, 16:58
Lokalizacja: Bretagne
x 1

licencja na pantomimy




przez bobono » 13/09/07, 12:40

Konieczne jest, aby nic nie płacić, jeśli produkujesz system oszczędzania energii typu pantom z kilku powodów.

Pierwszy Każdy ma prawo kopiować wynalazek, ale nie ma prawa go kopiować i nim handlować.

Drugi. System pentom jest dostępny dla wszystkich bez żadnych opłat. Dla tych, którzy chcieliby go wyprodukować w celu odsprzedaży, jest bardziej delikatny
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: licencja pantomiczna




przez Christophe » 13/09/07, 14:01

bobono napisał:Dla tych, którzy chcieliby go wyprodukować w celu odsprzedaży, jest bardziej delikatny


Nikt tego nie robi, dowód: https://www.econologie.com/forums/legalite-d ... t4035.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Pascal HA Pham
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1461
Rejestracja: 30/01/06, 14:56
Lokalizacja: soleil
x 25

silnik: wtrysk wody, temperatura, ciśnienie... metale.




przez Pascal HA Pham » 18/09/07, 15:13

Witam,
to prawda, że ​​Pantone, Chambrin…” i Co”, nie chcąc niczego umniejszać znaczeniu ich pracy… nie wymyśliły podstaw. rzeczy.

PO CO ? :

Wydaje się, że pierwsze próby wtrysku wody w silnikach spalinowych mają długą historię (koniec XIX wieku, początek XX wieku) i że zasługi można przypisać zgranemu zespołowi:
Paul Sabatier był francuskim teoretykiem - wraz z Victorem Grigardem zdobył Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii w 1912 r. ...przeczytaj ten artykuł, jeśli go nie znasz:

https://www.econologie.com/historique-de ... -2338.html

Był też Marcelin Berthelot… i Senderens… i Mailhé, którzy złożyli liczne patenty na paliwa wodorowe…

Daj spokój: "tchin tchin" do naszych przodków, bo w krótkim czasie (kilkadziesiąt lat) nie mniej niż pół tuzina Francuzów wyróżniło się fundamentalną pracą w tym czasie..... !) prawie o nich zapomniał... tak jak zapomniał Beau de Rochas czy Phlippe Lebon z Humbersin... wstydź się, bo są inni, o których na pewno zapomniałem... ale pokój ich duszom... byli genialnymi prekursorami /wynalazcy.

Był też André Debierne za odkrycie radiolizy...

Czcij ich samych oddanych tak samo...
A+
0 x
Wszystko wokół mojej pracy, pełnych filmów w internecie:
https://www.google.fr/webhp?source=sear ... 80&bih=672
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028




przez Christophe » 18/09/07, 16:43

Dziękuję Pascalowi za te dokładne szczegóły, dokument dotyczący historii był już obecny na stronie i dlatego zakwestionowałem link.

W tym dokumencie zadano następujące fundamentalne pytanie: zastrzyk wody przynoszący pozytywne rezultaty, jakie znamy, czy pkoi nigdy nie zostało uogólnione na skalę przemysłową?
W przeciwnym razie, aby umieścić kropki nad „i”, jak mówimy:

Zasada działania systemu dopingu wodnego G jest DOMAINĄ publiczną ze względu na jej rozpowszechnienie w Internecie od „początku”.

Więc nie ma co nikomu płacić... ale „miło” byłoby podzielić się ze społecznością pantone (tego forum między innymi) swoich procedur...

Firmy opracowujące zestawy mogą jednak chronić wprowadzane do nich ulepszenia, ale w żadnym wypadku nie mogą przywłaszczać sobie tej zasady, a tym bardziej żądać opłat licencyjnych od swojej potencjalnej sieci sprzedawców...
0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 102