Résultats

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Avatar de l'utilisateur
vincent27
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 111
Rejestracja: 20/05/05, 19:20
Lokalizacja: Eure

Résultats




przez vincent27 » 25/02/06, 15:57

Bonjour à tous,

Przesyłam nowy post, aby zapytać wszystkich, którzy eksperymentowali z Pantone o wyniki ich eksperymentów:
Zużycie przed, po, zasilanie, wymiana oleju, zanieczyszczenie, kontrola techniczna, ....

Właściwie nie przyglądałem się temu.
To pozwoli wszystkim, którzy eksperymentują z czymś, umiejscowić się, sprawić, by ich systemy ewoluowały.
Może również przekonać nowych eksperymentatorów do spróbowania eksperymentu.

Dzięki,
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 25/02/06, 17:52

Otóż ​​kilka razy już takie wezwania na świadka prowadziłem, ale bez większych sukcesów (nie w odniesieniu do wyników, ale do informacji zwrotnej) :|

Prawdę mówiąc, w 2003 roku przygotowałem nawet szczegółowy formularz, którego nigdy nie użyłem z braku motywacji (nie mojej, ale eksperymentatorów..)

Może to jest okazja do ponownego wystawienia tego formularza?

A jeśli nie Twój prototyp Minto? : Idea:
0 x
śruba
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 357
Rejestracja: 01/02/06, 20:44
Lokalizacja: Pas-de-Calais

Re: Wyniki




przez śruba » 25/02/06, 18:05

vincent27 napisał:Może również przekonać nowych eksperymentatorów do spróbowania eksperymentu.


będzie zależeć od odpowiedzi:
ciągnik nr 22: zużycie jednostkowe podzielone przez 5,5
André: do 30%, ale nie cały czas
PITMIX: duża redukcja czasu na zrobienie czegoś innego niż pantone

przekonać, lepiej wysłać je bezpośrednio do quanthomme

śruba
0 x
gil67
x 17




przez gil67 » 26/02/06, 08:49

byłoby konieczne, aby traktor 22, mógł służyć jako baza dla wszystkich. Nigdy nie rozumiałem, dlaczego z tym ostatnim nie można było się skontaktować. Robimy z tego taką tajemnicę, nie rozumiem.
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 26/02/06, 11:20

Szczerze mówiąc, patrzę na to wszystko forum i z wyjątkiem

- André który wydaje się mieć dobrą znajomość tematu (benzyna i olej napędowy), obawiam się, że w tej chwili nie jest to zbyt rozstrzygające.

Z tego co przeczytałem:

- lau ma się dobrze (TOYOTA diesel),

- PITMIX robi wszystko, aby działało na jego R5essence: przynajmniej dużo komunikuje o napotkanych problemach rozwojowych, asgard os tyr mówi, że to działa (diesel),

- Guidi wykonał bardzo ładny montaż na Oplu Corsa, ale czy efekt końcowy jest również piękny na montażu?,

- śruba świetnie sprawdza się na traktorze (ale tutaj wiemy, że działa),

- babache8 zrobiłem montaż ale nie wiem co

- MichelM zrobił montaż (chyba) na Mercedesie 300 TD?

- rezut wyposażony w BX (diesel?)

......Innych nie oceniałem..

: Arrow: Christophe : należy otworzyć temat w "Eksperymentach" który nazwałbyś "PODSTAWIENIE montaż pantone" w którym każdy by przyszedł i powiedział co zrobił, gdzie są zdjęcia z ich montażu, jakie zmniejszenie zużycia i jakie problemy napotkali i jakie napotykają jeszcze w użytkowaniu, bo wszystkie komentarze na temat złożeń są rozproszone i nie możemy już nadążyć.

Konieczne byłoby wysłanie wiadomości w ich osobistym BAL-u (nie ekonologicznym) każdego asemblera z prośbą o przybycie w celu dokonania tego podsumowania w tym temacie.

Jeśli o mnie chodzi, śledzę PITMIX, bo dokładnie wiemy, co robi i jakie problemy napotyka.

Mam nadzieję, że po moim wpisie będzie dużo reakcji i że redaktorzy przyjdą i poskarżą się na mnie mówiąc: "a ja to zrobiłem...", żebyśmy wiedzieli trochę więcej.

Poczekać i zobaczyć.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 26/02/06, 11:32

Halo
Cóż, dla Christophe'a myślę, że w 2003 roku to nie był ten sam stan umysłu. Dzisiaj ludzie szukają sposobów na oszczędzanie paliwa. Wystarczy spojrzeć na rzepak. Jednak wszyscy od dawna wiedzą, że diesel może być zasilany olejem.
Ja w 2003 roku właśnie w tym czasie odkryłem coś w sieci. To był dla mnie bardziej mit niż rzeczywistość.
Dlatego rzuciłem się w wir rzeczy, aby wyciągnąć własne wnioski.
Chciałbym być na etapie analizy.
Myślę, że jestem blisko celu, ale nic pewnego.
Jak na razie zero zużycia paliwa.
Dla reszty muszę zrobić odpływ.
Według André doping, nawet jeśli nie działa, czyści silnik.
Zobaczymy to.
0 x
śruba
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 357
Rejestracja: 01/02/06, 20:44
Lokalizacja: Pas-de-Calais




przez śruba » 26/02/06, 11:37

cześć Jan63

jean63 napisał:Z tego co przeczytałem:
- śruba świetnie sprawdza się na traktorze (ale tutaj wiemy, że działa),


konieczne będzie ponowne przeczytanie

śruba
0 x
zwycięstwo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 20/02/06, 20:19




przez zwycięstwo » 26/02/06, 12:45

Cześć
Jak chcesz, żeby sprawy potoczyły się dalej, nikt nie podaje swoich wyników w liczbach, ich modyfikacjach, a niektórzy są gotowi opatentować pomysły innych.
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 26/02/06, 13:56

Proszę tylko o podanie numerów, ale nie działa, więc po co. :?
Przed montażem 10L na 100 km w mieście, Dziś 10L na 100 km w mieście.
Przedtem 0,5% CO na biegu jałowym, dzisiaj -0,3% CO z powodu wyczerpania spowodowanego przez reaktor.
Brak szczęścia jest wiele osób w moim przypadku na ce forum.
Zgodnie z moją wiedzą Zac, Christophe, André i Rezut mają działający reaktor. Reszta to nada lub krótkie edycje.
0 x
zwycięstwo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 20/02/06, 20:19




przez zwycięstwo » 26/02/06, 14:13

Cześć Pitmix
Wyjaśnij swoją konfigurację (długość reaktora, położenie,
średnicę rur i długość… itp.) temperaturę przed i za reaktorem oraz temperaturę gazów, które wpuszczasz do kanału admini, krótko opisz swój montaż.
1 możemy dać ci kilka pomysłów.
2 pozwoli to uniknąć błędów do innych
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 199