Pantone dziś rano na France Inter = Vulcano

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
freddau
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 641
Rejestracja: 19/09/05, 20:08
x 1

Pantone dziś rano na France Inter = Vulcano




przez freddau » 20/04/06, 09:12

Reportaż wyemitowany dziś rano w France Inter w godzinach 8:10 - 8:15:

Według niego rolnik Albertix z północnej Francji zamontował w swoim ciągniku system, który wykorzystuje 20% oleju napędowego i 80% wody. :)
Wodę podgrzewano gazami spalinowymi....

I opatentował swój system... nazwany Vulcano.

To tyle, jeśli chodzi o informację.
0 x
JLS
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 20/04/06, 14:32

Pantone / Francja Inter




przez JLS » 20/04/06, 14:58

Witam,

Ja również zareagowałem dziś rano na raport Interu

Natychmiast wysłałem e-mail do redakcji Franc inter, aby przypomnieć im o odrobinie obiektywizmu w odniesieniu do procesów szczegółowo opisywanych w Internecie od kilku lat i rzadko nagłaśnianych przez media (patrz strona „Quanthomme”).

Być może jest to dla nich sposób na tanią zdobycz, ale szczerze mówiąc, graniczy to z karykaturą, gdy temat zasługuje na kolejną okładkę.

Jeśli chodzi o „Vulcano”, patent nie przejdzie etapu badania przydatności, biorąc pod uwagę, że storpedowanie patentu „Pantone” wymagałoby naprawdę czegoś piekielnego

A+
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79329
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 20/04/06, 18:25

Ach, kolejny „mistrzowski” ruch tego dzielnego Almerica… (zobacz raport FR3 na tej stronie: https://www.econologie.com/video-sur-fr3 ... -1770.html )

Cytuję mój komentarz na temat tego raportu: „Będziemy żałować:
1) Rażące i „obraźliwe” zawłaszczenie procesu przez rolnika na początku raportu (to sieć kłamstw)


Jeśli chodzi o nazwę „vulcano”, myślałem, że to nazwa jego firmy… Ale jeśli próbował opatentować doping wodny, bądź pewien, że jego patent zostanie unieważniony…

Jeszcze raz powtarzam: problem energii wypływa z serc ludzi....a nie z rozwiązań technologicznych...

I nie jestem pewien, czy media (i ci, którzy im „płacają”) nie chcą tego celowo… tylko po to, by wywołać zamieszanie… i zdyskredytować proces (80% wody to byle co).
Ostatnio edytowane przez Christophe 13 / 06 / 07, 12: 45, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 21/04/06, 23:31

Właśnie obejrzałem wideo: czy inżynier David ma coś wspólnego ze stronami pana Davida na Quanthomme lub pana Davida Dieulle'a z APTE?
Zauważyłem również, że plan objaśniający wygląda jak duplikat apt.
Opowiadano mi już o Davidzie w związku z tym filmem, którego nigdy nie widziałem, mogę tylko powiedzieć z wiarygodnego źródła, że ​​ta osoba często odwiedza forum econo i dobrze zna Fendta, którego tu umieściłem https://www.econologie.com/forums/revue-de-p ... 65-50.html

W rozmowie rolnik opowiada o wymianie 1L. wody na 13L. oleju napędowego... i tak przekracza limit, chyba że zużywa mniej niż litr na godzinę, ale wtedy porównanie jest trochę niejednoznaczne!
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79329
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 22/04/06, 11:14

Lau napisał:Właśnie obejrzałem wideo: czy inżynier David ma coś wspólnego ze stronami pana Davida na Quanthomme lub pana Davida Dieulle'a z APTE?


To David Dieulle i o ile mi wiadomo, nie jest on inżynierem… chyba że samozwańczym… to całkiem poważny fakt.

Lau napisał:Mogę tylko powiedzieć z wiarygodnego źródła, że ​​ta osoba często odwiedza forum Econo


Mówisz o tym samym Davidzie? Że jest Twoim „pewnym” źródłem (prywatnie, jeśli to konieczne). Jeśli jest tak samo, wcale mnie to nie dziwi… zrobili to samo z quanthomme, prawda?
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6981
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2907

Re: Pantone dziś rano w France Inter = Vulcano




przez gegyx » 22/04/06, 14:34

freddau napisał:Reportaż wyemitowany dziś rano w France Inter w godzinach 8:10 - 8:15:
Rolnik o imieniu Albertix z północnej Francji zamontował w swoim ciągniku system, który według niego pracował na 20% oleju napędowego i 80% wody... I opatentował swój system... nazwany Vulcano.

Skoncentruj się na Quant'homme, a zegar będzie wskazywał czas...
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 22/04/06, 16:30

Znalazłem ten link ze zdjęciami i filmami, myślę, że to ten sam facet:

Kod: wybierać

http://huilecarburant.free.fr/divers/ch'ti%20pantone/reunion08/

http://huilecarburant.free.fr/divers/ch'ti%20pantone/reunion02/


Filmy są na wagę złota z 2 mocnymi stronami: parą, która pali się w teście palnika i wydajnością bełkotki bogatą w o2 w teście palnika z niebieskim płomieniem
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79329
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 22/04/06, 19:25

Po wiadomościach od quanthomme postanowiłem zareagować:

„Kłamca na temat France Inter – Christophe z 22: 04:2006

Zweryfikowane fragmenty ze strony internetowej Quanthomme:

„Dziś rano (czwartek, 20 kwietnia 2006) we France Inter zaprezentowaliśmy nowy wynalazek!… zgadnij kto… od niejakiego Albérica! Zarejestrowany proces nazywa się Vulcano! I usłyszeliśmy samego Albérica… w osoba... powiedz nam, że opracował ten system i że wkrótce wszystko wrzuci do Internetu. Czy naprawdę jesteśmy na tej samej planecie? Chyba, że ​​przegapiliśmy kilka odcinków. Słyszałem jednak o pewnym Pantone... którzy zamieścili to już w Internecie kilka lat temu, oraz o stronie Quanthomme, która przekazywała informacje dla krajów francuskojęzycznych... itd... itd... Po raz kolejny nasi dziennikarze nie wykonali swojej pracy! opłakany!" RF

I proszę bardzo! Chociaż pan Albéric poinformował nas 06 marca 2006 r., że nie chce, aby jego nazwisko pojawiało się na naszej stronie (a symbol XXXX w powyższym polu oznacza, że ​​uszanowaliśmy jego prośbę), ten sam pan, który chce zostać so discreet bierze obecnie udział w audycji radiowej po tym, jak jego dane kontaktowe zostały opublikowane w artykułach, w tym w jednym z 3 marca 2006 r. (fragment poniżej)! Znajdź błąd !

Przecież to, co mówi o systemach Pantone w telewizji, radiu i mediach, jest raczej pozytywne, ale mimo wszystko odrobina intelektualnej uczciwości go nie zdusi! Dla tych, którzy nie mają pojęcia o jego „Vulcano” i którzy przegapili artykuły i/lub audycje, powinniście wiedzieć, że pomysł ten został podany przez Michela Davida na stronie 4 z 20 lutego 2001 r., a ponadto eksperymentatorzy uwzględnili już jako w produkcji nr 44 opublikowanej 6 marca 2004 roku...


Osobisty wniosek: problem energii (jak powiedział Einstein) rzeczywiście... leży w sercach ludzi!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 121