Pantone kraju wschodzącego słońca?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
pb2487
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 121
Rejestracja: 03/08/09, 23:44

Pantone kraju wschodzącego słońca?

przez pb2487 » 10/08/09, 00:30

Za radą rozmówcy z forum Zastanawiam się podobnie jak ja, dlatego zadaję pytanie tutaj:
Dlaczego chińscy producenci nie inwestują w zasadę PANTONE dla swoich pojazdów, podczas gdy chińskie państwo wydaje (i tak maleje) fortunę na subsydiowanie ropy użytkownikom, którzy nie mają naszej siły nabywczej?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

przez Christophe » 10/08/09, 09:50

a) Hmm, czy kraina wschodzącego słońca nie jest raczej Japonią? :zaszokować:

b) Istnieje wiele powodów, dla których producenci nie inwestują w doping w wodzie, oto kilka: https://www.econologie.com/industriels-e ... -3669.html

Staram się ich nie „bronić”, ale zrozumieć ich pozorny brak zainteresowania…
0 x
pb2487
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 121
Rejestracja: 03/08/09, 23:44

przez pb2487 » 10/08/09, 10:14

a- Naprawdę jest mi źle, przepraszam... wstydzę się.

b- Spojrzałem na link:

- Są tym zainteresowani, ale marketing nie jest jeszcze zaplanowany?
Trzeba trochę poczekać, jeszcze jest dobrze....ale przyjdzie:?

-System zbyt prosty, aby zainteresować inżynierów?
Tak, u mnie jest tak samo, nie zaczynam, to zbyt proste. Ci inżynierowie są zbyt inteligentni i to oni decydują o budżecie na badania i rozwój....:?

-Bezwładność przemysłowa czy mentalna?
Ci producenci są za głupi....To taki obiecujący rynek...:?

-Poprawa żywotności nie jest opłacalna dla sprzedawców silników?
W dniu, w którym sprzedawca sprzedaje silnik, który wytrzymuje co najmniej 1 milion KM, myślę, że zbije fortunę… cóż, i tak go kupuję. :?

-Dotyczy starych silników, co nie sprzyja zakupowi nowych silników?
Te nowe mają chip anty-pantone?

- Słabe zrozumienie systemu?
Oczywiście to nie pomaga. Ten Pantone jest bardzo sprytny.


Co więcej, nawet jeśli ma tendencję spadkową, Chiny, Indie i inne kraje, szczególnie w Azji Południowo-Wschodniej, dotują paliwa, kosztuje ich to mnóstwo pieniędzy, nie pluliby choćby na bardzo mały procent zużycia paliwa .
Skoro P. Pantone najwyraźniej wyszedł z więzienia, to na pewno go zrekrutują, prawda?

Ta historia wydaje mi się podejrzana... Czy nie ma innego, bardziej przekonującego wsparcia?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

przez Christophe » 10/08/09, 10:25

Pantone to klown, paranoik i alkoholik... i oszust z pogranicza...
Więcej informacji znajdziesz na stronie...przynajmniej tak było w 2002 roku...
Jeśli pójdzie do więzienia, to nie z powodu „wielkiego spisku”…

Jeszcze takie pytanie do Waszych uwag: Wasz silnik ma przejechane 1 milion km, za ile chcielibyście go kupić?

Bo, przepraszam, ale w świecie akcjonariuszy, w którym żyjemy: trzeba by zapłacić 4 do 5 razy więcej niż ktoś, kto robi 0.2 do 0.3 mln km...

Faktem jest też, że według NASZEJ (nie ICH) wiedzy doping sprawdza się dobrze w określonych warunkach eksploatacji silnika i wcale poza tymi warunkami... Zakładam, że kilka milionów euro włożonych w rozwój dopingu by to zmieniło. ..

Potem zawsze możesz spróbować nazwać wszystkich użytkowników dopingu kłamcami... coś, co chcesz/masz zamiar wymyślić... czy się mylę?
0 x
pb2487
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 121
Rejestracja: 03/08/09, 23:44

przez pb2487 » 10/08/09, 10:47

Christophe napisał:Pantone to klown, paranoik i alkoholik... i oszust z pogranicza...
Więcej informacji znajdziesz na stronie...przynajmniej tak było w 2002 roku...
Jeśli pójdzie do więzienia, to nie z powodu „wielkiego spisku”…

Ale jeśli to nie P. Pantone wynalazł system Pantone?

Christophe napisał:[b]Bo, przepraszam, ale w świecie akcjonariuszy, w którym żyjemy: trzeba by zapłacić 4 do 5 razy więcej niż za 0.2 do 0.3 mln km...

Ach dobrze?

Christophe napisał:Faktem jest też, że według NASZEJ (nie ICH) wiedzy doping sprawdza się dobrze w określonych warunkach eksploatacji silnika i wcale poza tymi warunkami... Zakładam, że kilka milionów euro włożonych w rozwój dopingu by to zmieniło. ..

Tak, ale w takim razie dlaczego Chiny, które wysyłają pieniądze za okno, aby subsydiować ropę użytkownikom, których na to nie stać, nie inwestują w tym kierunku? O co chodzi?
Od tego czasu nie jest to nowy system.
Nie wiem, jeśli nie potrafią, podziel się z nimi „TWOJĄ” wiedzą. Przynajmniej będą mniej zanieczyszczać.

Christophe napisał:Potem zawsze możesz spróbować nazwać wszystkich użytkowników dopingu kłamcami... coś, co chcesz/masz zamiar wymyślić... czy się mylę?

Więc przesadzasz, jeśli chodzi o mnie. Niedopuszczalne jest udawanie trolla na służbie tylko dlatego, że zadaję istotne pytanie.
Mój teść, który jest bardzo przydatny, próbuje sam zrobić tego typu silnik do kosiarki, kupił sobie nawet stare R5, żeby wyglądało na większe.
Ale w żadnym wypadku nie uważam go za kłamcę, ale nie rozumiem, jak to może działać i dlaczego nikt tego nie rozwija?

Nawiasem mówiąc, zadałeś pytanie tylko w związku z jedną z moich uwag. I inni?
0 x
pb2487
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 121
Rejestracja: 03/08/09, 23:44

przez pb2487 » 10/08/09, 11:13

Dodam jeszcze (ponieważ stwierdzam, że się to powtarza i „niepokoi” mnie, powiedzmy, że przeszkadza), że:
To, że tysiące ludzi próbuje przy tym majstrować w swoich garażach, nie oznacza, że ​​uważam ich za idiotów i kłamców.
(Mógłbym zrobić to samo, ale w tym konkretnym przypadku nie)
Ale dla mnie to w żaden sposób nie świadczy o skuteczności systemu... i tyle.
Pochodzi z moda mającego na celu „demonizowanie” rozmówcy, gdy nie myśli tak jak on lub po prostu boisz się, że forum jest zdyskredytowany?
Zamiast tego odpowiedz na moje pytania, będzie to bardziej konstruktywne, nie sądzisz?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

przez Christophe » 10/08/09, 11:17

pb2487 napisał:Ach dobrze?


Hej, tak, wróć na ziemię...

Czy uważasz, że cena i-Miev wynosząca 40 000 euro jest technologicznie uzasadniona?

Na resztę nie odpowiem bo wszystko jest już na stronie lub forum musisz po prostu szukać odpowiedzi... jak dorosły!
0 x
pb2487
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 121
Rejestracja: 03/08/09, 23:44

przez pb2487 » 10/08/09, 11:37

Christophe napisał:Hej, tak, wróć na ziemię..

DZIĘKI, .....

Christophe napisał:Czy uważasz, że cena i-Miev wynosząca 40 000 euro jest technologicznie uzasadniona?


Ale od kiedy to technologia decyduje o cenie???
Raczej myślałem, że to podaż i popyt!!!!

Christophe napisał:Na resztę nie odpowiem bo wszystko jest już na stronie lub forum musisz po prostu szukać odpowiedzi... jak dorosły!

Tak, spokojnie....A wtedy to ja się wymykam, kto zmienia rozmówcę, kto zachowuje się jak troll????
No cóż, nie znalazłem, ale chyba jestem trochę głupi i widzę, że to trochę niepokojące. Ładny.....
No cóż, może znajdą się jeszcze inne osoby zainteresowane, które napiszą swoje hipotezy...na razie nic nie zaprzecza mojej..
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

przez Christophe » 10/08/09, 11:39

pb2487 napisał:Raczej myślałem, że to podaż i popyt!!!!


Obraz
Zatrzymywać się? Mam nadzieję, że nie mówisz poważnie...


Christophe napisał:No cóż, nie znalazłem, ale chyba jestem trochę głupi i widzę, że to trochę niepokojące. Ładny.....


Jesteś przeważnie leniwy...

https://www.econologie.com/forums/search.php
0 x
pb2487
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 121
Rejestracja: 03/08/09, 23:44

przez pb2487 » 10/08/09, 11:56

Christophe napisał:
pb2487 napisał:Raczej myślałem, że to podaż i popyt!!!!

Zatrzymywać się? Mam nadzieję, że nie mówisz poważnie...

Kiedy widzisz cenę mikroprocesora wygrawerowaną z dokładnością do kilku mikronów...
Myślę, że mówię całkiem poważnie... i nie żartuję z ciebie, ze mnie ani z tego, co myślisz.
NIE? tak samo, nie wydaje ci się to dziwne...

Christophe napisał:Jesteś przeważnie leniwy...

jeszcze raz dziękuję, mój dobry mod.

Widziałem już większość artykułów na ten temat i w ogóle mnie to nie przekonuje, więc mam jeszcze kilka prostych pytań.
Nie ma kto odpowiedzieć?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 146