Umieszczenie silnika Pantone

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Luffy
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 18/03/09, 07:12

Umieszczenie silnika Pantone




przez Luffy » 18/03/09, 07:21

Witam wszystkich,
Nowość na ten temat forum Zastanawiałem się, czy są osoby lub organizacje, które organizowałyby kursy tworzenia systemów pantone.
Mam nadzieję, że ten temat nie został już opublikowany.

dzięki.
0 x
Moc snów
ta kamera
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 18/03/09, 09:32
Lokalizacja: Dax




przez ta kamera » 18/03/09, 13:52

u mnie to samo, jestem niedaleko Dax w Landes... :?
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 18/03/09, 17:46

Witam was
Tak, ten pomysł na staż jest dobry i do kopania..
W międzyczasie znalazłem to... płacenie... :?
http://www.ecopra.com/home/index491.html
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Luffy
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 18/03/09, 07:12




przez Luffy » 20/03/09, 09:53

Osobiście nie mam sprzętu do wyprodukowania takiego systemu, nawet jeśli pozostaje on dość prosty, trochę szkoda, że ​​tak mało osób jest zainteresowanych, zwłaszcza że fajnie byłoby stworzyć system z kilkoma osobami i podzielić się różne punkty widzenia. . Jestem w Vaucluse w Paca. Nie wahaj się, jeśli niektórzy są zmotywowani...
0 x
Moc snów
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 20/03/09, 12:12

I tak, Luffy'ego...
A jednak wydaje mi się, że narodziny ekonologii wywodzą się z Gillier pantom... :?
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 20/03/09, 12:18

Tak, LeJuste, to trochę gotowe, ale nie to… Wyjaśniłem tutaj, ostatni akapit: https://www.econologie.com/le-moteur-pan ... -1294.html

Narodziny econologie.com (grudzień 2002 -?)

Było to moje spotkanie w grudniu 2002 roku z Gabrielem Ferrone de la Selva, ekologiem lat 1970., podobnie jak René Dumont, który przyspieszył powstanie serwisu. W efekcie; Prezes stowarzyszenia EES, Ecologie Energie Survie, Gabriel miał na półkach tony dokumentów. Było to bardzo niefortunne, ponieważ wiele z tych dokumentów było bardzo interesujących: dlatego zaproponowałem mu bezpłatne utworzenie strony internetowej w celu rozpowszechniania tych informacji.

Po kilku tygodniach pracy strona Econologie.com była w sieci na początku marca 2003.

Niestety trudności w komunikacji z Gabrielem (77 l.) spowodowały niemal całkowite rozdzielenie EES i strony w lipcu 2004 podczas przejścia na wersję 2.

Na stronie pozostało tylko kilka tekstów i dokumentów z EES, ale nie promuję już tego stowarzyszenia, które, trzeba powiedzieć, umiera: aktywnie prowadziło kampanię w latach 80., ale obecnie straciło większość swoich członków (większość z nich do śmierć ze starości), nie ma już wagi potrzebnej jej ambicjom...

Niemniej jednak ta współpraca z Gabrielem była wzbogacająca, a przede wszystkim pozwoliła na stworzenie tej strony...


Na praktyki: jest dobrze i dużo mniej dobrze.
Niektóre są regularnie organizowane we Francji.

http://quanthomme.free.fr/qhsuite/Calen ... tone09.htm

W żaden sposób nie popieram wszystkich bzdur i bzdur, które można tam powiedzieć ...

W końcu stało się mniej gorzej niż 2-3 lata temu (econo przyczyniłoby się do sprzątania?), gdzie ekstremistyczni ekolodzy nie wahali się żądać 3 lub 400 euro za sprzedaż gówna...
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 20/03/09, 15:07

Halo

Byłoby interesujące mieć podsumowanie lub raport o tych, którzy uczestniczyli w tych kursach. (to dałoby wyobrażenie o tym, kto zrozumiał)
Wydaje mi się, że przy wieloletnim doświadczeniu pewne rzeczy powinny zostać poprawione w podstawowym systemie.
Aby zobaczyć różnorodność montażu materiałów w sposobie, w jaki wchodzi do reaktora, w jaki wychodzi z reaktora, w jaki wchodzi do silnika.

Uważam, że staże są specyficzne dla Francuzów, jak zajrzę do małego świata samolotów, to często mówią o kwalifikacjach
góra, koło ogonowe, narty itp.. kończy się bardziej, a nawet zobowiązuje pilota linii lotniczych do zakwalifikowania się na ULM?
Jesteśmy do tego przyzwyczajeni znacznie prościej radzimy sobie sami.


Powrót do dopingu wodnego
Uważam, że to trochę przesadzone, że potrzeba stażu, aby zrobić coś tak prostego, to trochę jak odbycie stażu, aby zbudować skuter

To, co wprawia mnie w zakłopotanie, to drobne szczegóły i subtelności (działającego zespołu), o których nie rozmawiali.
Wyniki rzadko są dobrze opisane
jak zużycie przejechanych kilometrów wody zużycie oleju napędowego na bardzo specyficznym teście to wydaje się, że niektórzy boją się wyruszyć w drogę zrobić 200km w sposób ciągły aby zmierzyć swoją instalację.

Śledziłem post renault 4L pomimo mojego małego doświadczenia w terenie nie zrozumiałem jak na wyjściu z reaktora trafia on do silnika (albo trochę mi brakuje) nie widziałem żadnych danych ze zużycia paliwa w wodzie? ?

Mam nadzieję, że na kursach nie mówią, że to nie działa na silniki benzynowe..

André
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 263