Domieszkowanie wodą w czasie 2

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12

Domieszkowanie wodą w czasie 2




przez abyssin3 » 18/02/08, 14:45

Po krótkich poszukiwaniach zdaję sobie sprawę, że liczba 2-suwowych domieszkowanych wodą nie jest ogromna. Przez 2 razy mam na myśli pojazdy inne niż kosiarki. Czy jest ktoś, kto próbował na tłumie lub czymś takim? (Wydaje mi się, że PITMIX próbował bez rezultatów)
A jeśli tak, to czy ekonomia jest ważna? to samo dotyczy połowów motorowych, zanieczyszczenia?
Dopingowanie wodą jest na ogół trudniejsze w przypadku benzyny, ale przy 2 pociągnięciach (które zanieczyszczają ...) może być bardziej interesujące.

Jeśli ktoś ma opinię ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 18/02/08, 22:44

Witaj Abyssin3

Mam ten projekt w pudełkach od 1 roku, ale nie mam czasu oprócz mojego samochodu ... Istnieje ogromna trudność, jeśli gazy wlotowe i opary przechodzą przez niski silnik, mają bezpośredni dostęp do wału korbowego, jego łożysk i igieł korbowodu.

Żywotność łożysk jest bardzo krótka, gdy wymagają nawet odrobiny wody. Ci, którzy zrobili Kart w deszczu, muszą wiedzieć, że ... : Mrgreen:

Wydaje mi się, że para nie może pochodzić z dolnego silnika, może być bezpośrednio na poziomie specjalistycznego transferu?
A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 103