Co sądzisz o PMC Pantone?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Avatar de l'utilisateur
noelkiller
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 03/12/04, 18:41
Lokalizacja: NANTES




przez noelkiller » 06/12/04, 13:14

Wyraź swoją opinię na temat PMC pantone.
Czy w to wierzysz: dokładnie, trochę, wcale?
0 x
Avatar de l'utilisateur
noelkiller
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 03/12/04, 18:41
Lokalizacja: NANTES




przez noelkiller » 06/12/04, 13:30

Oto moja odpowiedź:
(Może powinienem był dodać to do listy możliwych odpowiedzi w ankiecie... :( )

Biorąc pod uwagę wszystko, co przeczytałem na tej stronie i innych stronach referencyjnych na ten temat, naprawdę chcę w to uwierzyć!



Na razie marzę o tych wszystkich entuzjastycznych komentarzach na temat tego systemu…

Zacznę najpierw od kosiarki modelu podstawowego, aby spróbować swoich sił z przyjacielem
(Jestem do bani w mechanice i silnikach)
aby następnie spróbować ulepszyć i dostosować się do innych silników, wypróbuj inne systemy
(silnik wodny, wodór), osiągnąć zero zanieczyszczeń, ...
Oula delikatnie wszystko w swoim czasie! : Lol:
Już przeglądam listę materiałów potrzebnych do wykonania maszyny i do
nullos-mechanicos jak ja to nie jest łatwe...

@+
dobra kontynuacja i gratulacje dla wszystkich, którzy posuwają się naprzód w badaniach tego systemu
i #§£àç@# wszystkim lobbystom próbującym zdusić/zamaskować/powstrzymać/ukryć/kupić ich
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 07/12/04, 21:10

Odpowiedziałem, że: „TAK, ALE działa tylko na benzynie, woda jest bezużyteczna!” poza tym, że jest to niedokładne, ponieważ woda znacznie przyczynia się do oczyszczenia (w 100% lub w dopingu) ... Zobacz na stronie https://www.econologie.com/mesures-de-la ... s-321.html odczyty otwartego/zamkniętego zaworu wody....

Pewne jest, że oczyszczanie jest więcej niż potwierdzone i ponownie potwierdzone przez system ... teraz nigdy nie udało mi się przekroczyć 20 do 30% zysku z dopingiem wodnym (Zx) ... co już nie jest takie złe ... ale przejście na hamowni ciągnika nie wykazywał żadnych wyraźnych różnic pomiędzy ON/OFF....Więc to wszystko pozostaje zagadką...no nie aż tak bardzo: https://www.econologie.com/analyse-des-t ... s-458.html
Ostatnio edytowane przez Christophe 03 / 04 / 15, 12: 12, 2 edytowany raz.
0 x
szczęście.luc
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 19/01/05, 21:19




przez szczęście.luc » 26/01/05, 23:03

SALUT
JA, mówię, że to działa, widziałem kilka prototypów z i bez gazu na silniku wysokoprężnym.
Więc TAK, jestem PRZEKONANY.
LUCKY LUKE :D :P
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 80