Poszedłem na Tesla Roadster !! Doświadczenie!

Samochody, autobusy, rowery, samoloty elektryczne: wszystkie elektryczne środki transportu, które istnieją. Konwersja, silniki i napędy elektryczne do transportu ...
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes

Poszedłem na Tesla Roadster !! Doświadczenie!




przez NLC » 11/03/10, 10:11

Wszystko jest w tytule, wczoraj miałem zaszczyt „prowadzić” Teslę Roadster, pojazd elektryczny o dużym E !!

Niezwykłe, żadne inne słowo nie opisze tego uczucia! ! :zaszokować:
Ponieważ nie ma żadnego biegu do zmiany, jest bardzo płynny, przyspieszenie jest bardzo liniowe, ale naciska bardzo, bardzo mocno :zaszokować: :zaszokować:

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje mniej niż 4 sekundy i przylega do siedzenia : Lol: : Lol:

Ale nie wiem, czy dobrze zrobiłam zabierając go na przejażdżkę, teraz chcę taki :P
Ale będziesz musiał dużo zarobić... : Mrgreen:

Moim równie kiepskim telefonem komórkowym udało mi się zrobić tylko 2 kiepskie zdjęcia:

Obraz
Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 11/03/10, 10:55

:? Wydaje mi się też, że na zdjęciu widzę 2 klejnoty...

Jest mniej zabawnie, taniej, a dodatkowo pozwala na jazdę elektryczną i włosami na wietrze na 4 kołach...
: Mrgreen: : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 11/03/10, 10:59

Citro napisał::?: Wydaje mi się, że na zdjęciu widzę 2 klejnoty...

Jest mniej zabawnie, taniej, a dodatkowo pozwala na jazdę elektryczną i włosami na wietrze na 4 kołach...
: Mrgreen: : Lol:


Poprawnie, ale to nie to samo : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 11/03/10, 14:10

Chyba nie ma porównania z Lumerą, w której brałeś udział.
Jakie są jednak zyski z Lumery? Wydaje mi się, że był na Salonie Motoryzacyjnym w Genewie. Jakie echo?
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 11/03/10, 14:42

Lumera!?
Masz na myśli Lumeneo Smerę!!??? :D

No cóż, nie ma nic do zobaczenia :)
Facet, który umówił mnie na jazdę próbną Teslą, zamówił ją, najwyraźniej otrzyma ją w połowie kwietnia, czyli za 1 miesiąc!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 11/03/10, 14:47

Tak, masz rację, pomyliłem nazwę : Mrgreen:
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 11/03/10, 16:09

Zasadniczo… na tych maszynach? Czy istnieje funkcja zabezpieczająca, która uniemożliwia uruchomienie urządzenia, gdy jest ono nadal podłączone? (ta refleksja jest inspirowana drugim zdjęciem: już widzę ten knebel. Sprawa jest poważniejsza: powiedziano mi o instalatorze paneli słonecznych, który przymocował linię zapasową do zaczepu przyczepy swojej furgonetki… aż do momentu, gdy jeden z jego koledzy odjechali vanem. Na filmach to zabawne, ale w tym przypadku już go nie ma, żeby się z tego śmiać)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 11/03/10, 16:23

Nie mam pojęcia, ale w każdym razie w przypadku pojazdu elektrycznego jest to łatwe do skonfigurowania, ponieważ ładowarka wewnętrzna w samochodzie jest koniecznie podłączona do ogólnego komputera.

Zabawne, że zadajesz to pytanie, „sąsiad firmy” właśnie wyszedł z mojego biura i zapytał, jak mógłby zapobiec odjeżdżaniu autobusów, skoro dysza używana do tankowania jest nadal w zbiorniku! Ponieważ jest instalatorem pomp, a chłopaki regularnie zrywają węże lub eksplodują pistolety! Wyjeżdżają autobusem, gdy broń jest jeszcze w zbiorniku : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 11/03/10, 17:24

nie na temat, wysłałem Ci PW! (ale bez opóźnień w wysłanych wiadomościach)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 11/03/10, 17:33

Słoń napisał:nie na temat, wysłałem Ci PW! (ale bez opóźnień w wysłanych wiadomościach)


A zwłaszcza w mojej skrzynce odbiorczej nie ma śladu : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "elektrycznego transportu: samochodów, rowerów, transportu publicznego, samoloty ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 322