Ekspresja wykonalności Odsetki pieca wapiennego badanie

Energia słoneczna we wszystkich jej formach: ogrzewania słonecznego, ciepła woda, wybierając kolektor słoneczny, koncentracja słoneczne, piece i kuchenki słoneczne, przechowywania energii słonecznej przez bufor ciepła słonecznego, basen, klimatyzację i zimna słonecznego ..
Pomoc, doradztwo, instalacje i przykłady osiągnięć ...
Sourdois
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 11/03/12, 20:19
Lokalizacja: Wagadugu

Ekspresja wykonalności Odsetki pieca wapiennego badanie




przez Sourdois » 26/02/13, 12:12

Kraj: BURKINA FASO


Nazwa projektu: Projekt Wspierania Konkurencyjności i Rozwoju Biznesu (PACDE II)

Źródła finansowania: Umowa o dofinansowanie nr H637-BF z dnia 21 lutego 2011 r

WNIOSEK O WYRAŻENIE ZAINTERESOWANIA NR 001/01/2013/COVEMI

Zatrudnienie indywidualnego konsultanta odpowiedzialnego za wykonanie studium wykonalności instalacji ekologicznego pieca do produkcji wapna na rzecz Compagnie Villageoise d'Exploitation Minière (COVEMI) z Burkina Faso.

Burkina Faso otrzymało finansowanie od Międzynarodowego Stowarzyszenia Rozwoju (IDA) na sfinansowanie projektu wspierania konkurencyjności i rozwoju przedsiębiorstw (PACDE) i zamierza wykorzystać część tych środków na wsparcie beneficjentów funduszu wsparcia opartego na podziale kosztów. W ramach przedmiotowego projektu beneficjent wystąpił o dofinansowanie z WPiSW na wykonanie studium wykonalności instalacji ekologicznego pieca do produkcji wapna.

Administrator COVEMI zaprasza do zgłaszania zainteresowania konsultantów posiadających udokumentowane doświadczenie w dziedzinie inżynierii ukierunkowanej na produkcję urządzeń odpowiednich do produkcji rzemieślniczej lub małych jednostek wykorzystujących ciepło jako środek produkcji (wypalanie wapna, ceramiki, cegieł itp.). Zainteresowany konsultant powinien posiadać wiedzę i doświadczenie w systemach produkcji energii odnawialnej (produkcja energii słonecznej, termicznej i/lub ekonomicznej produkcji węgla drzewnego)

Konsultanci muszą przedstawić informacje wskazujące, że posiadają kwalifikacje do wykonywania usług: szczegółowe życiorysy facylitatorów z wyszczególnieniem kwalifikacji i doświadczenia w wykonywaniu podobnych zadań
Konsultant zostanie wybrany zgodnie z procedurą selekcji opartą na stosunku jakości do ceny, zgodnie z Wytycznymi: Wybór i zatrudnianie konsultantów przez kredytobiorców Banku Światowego, wersja z maja 2010 r.

Zainteresowani konsultanci mogą uzyskać dodatkowe informacje na temat dokumentów referencyjnych pod poniższym adresem:
Siedziba COVEMI Bobo-Dioulasso 01 BP 611 - Dyrektor Zarządzający COVEMI/ Robert OUEDRAOGO – Tel: 00226 70 20 42 37/ 00226 78 80 68 16 – E-mail: robertouaga@mail.com

Zgłoszenia zainteresowania należy sporządzić w języku francuskim i zwielokrotnić w czterech (04) egzemplarzach oraz złożyć w zapieczętowanych kopertach nie później niż 14 marca 2013 r. o godz. 9:30 czasu lokalnego na poniższy adres:

Siedziba COVEMI Bobo - Dioulasso 01 BP 611 - Dyrektor Zarządzający COVEMI/ Robert OUEDRAOGO – Tel: 00226 70 20 42 37/ 00226 78 80 68 16 – E-mail: robertouaga@gmail.com

Koperta zewnętrzna oferty musi zawierać następującą adnotację: „Oferta wyrażenia zainteresowania wykonaniem studium wykonalności instalacji ekologicznego pieca do produkcji wapna” na rzecz COVEMI.

Oferty składane pocztą elektroniczną muszą dotrzeć na następujący adres najpóźniej do 12 marca 2013 r.: robertouaga@gmail.com

Koperty należy złożyć w sekretariacie COVEMI. W przypadku wysłania pocztą koszty wysyłki ponosi kandydat, a COVEMI nie ponosi odpowiedzialności za nieotrzymanie lub opóźnienie w otrzymaniu zgłoszeń zainteresowania.

Konsultanci wybrani na tym etapie wyrażenia zainteresowania zostaną zaproszeni, zgodnie z zakresem obowiązków, który zostanie im przekazany, do przygotowania i przedłożenia kierownictwu COVEMI oferty technicznej i finansowej opisującej ich rozumienie misji, zastosowane podejście techniczne i metodologię, a także szczegółowy budżet ich interwencji.

Dyrektor Zarządzający COVEMI


Roberta OUEDRAOGO
0 x
GUS
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 15/11/17, 22:01

Re: Zgłoszenie zainteresowania studium wykonalności pieca wapienniczego




przez GUS » 15/11/17, 23:07

Witam,
Z kilkuletnim opóźnieniem odpowiadam na tę wiadomość, ponieważ trafiłam na nią przypadkiem. To essqge jest w rzeczywistości kopią odpowiedzi udzielonej na inne pytanie, również sprzed kilku lat ....

Piec słoneczny Mont Louis (https://www.pyrenees-cerdagne.com/sites ... -louis.pdf) badali piec solarny do wypalania ceramiki w Maroku. Jako demonstrację przywieźli marokańskich garncarzy, którzy wytwarzali ceramikę przy użyciu eksperymentalnego pieca. Projekt najwyraźniej się nie powiódł, ponieważ Maroko zdecydowało się stworzyć gigantyczną elektrownię słoneczną (https://fr.wikipedia.org/wiki/Centrale_solaire_Noor)

Rozmawiałem 4 lata temu z kierownikami, którzy potwierdzili mi, że jest możliwość przystosowania ich projektu do produkcji wapna.


(Czy teraz nie jest trochę za późno?)
0 x

Powrót do "energia słoneczna: kolektory energii słonecznej CESI, ogrzewania, ciepłej wody, piecyki i kuchenki słoneczne"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 162