Śmierć „małego” Internetu na korzyść gigantów web 2.0 ...

Ogólne debaty naukowe. Prezentacje nowych technologii (niezwiązanych bezpośrednio z energią odnawialną lub biopaliwami lub innymi tematami opracowanymi w innych podsektorach) forums).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Śmierć „małego” Internetu na korzyść gigantów web 2.0 ...




przez Christophe » 28/06/16, 09:39

Web 2.0 jest bardzo korzystna dla gigantów internetowych, takich jak FB, Youtube, Instagram... itd. wszystkich amerykańskich gigantów internetowych, którzy przywłaszczają sobie i wykorzystują treści użytkowników Internetu (za ich zgodą i bez robienia czegokolwiek...), to jest web 2.0 ...

A małe witryny oferujące treści o naprawdę wysokiej jakości powoli wymierają…
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Pinterest jest wciąż lepszy niż albumy! Przypiąć!




przez Obamot » 28/06/16, 11:01

A ty mnie o to wszystko pytasz! : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot:
Christophe napisał:(za ich zgodą i bez robienia czegokolwiek...)

z czy bez, ale raczej bez, konieczne jest zapoznanie się z ogólnymi warunkami, a zatwierdzenie jest warte zgody, podczas gdy nikt nie wyraża zgody.

Christophe napisał:Zatem Twoim zdaniem powinniśmy obejść się bez tych wszystkich witryn?

Moim zdaniem ty prosisz o głos, ja głosuję przeciw, basta.
Co do reszty, jeśli chcesz, żebym ci narysowałeW...?

Jeśli chodzi o metody marketingowe mające na celu wyprostowanie strony, myślę, że rozwiązania istnieją, ale nie mają zastosowania w państwie
► Pokaż tekst

Christophe napisał:Pokazałem powyżej, że na Pintereście było więcej treści związanych z określonymi słowami kluczowymi niż w grafice Google...

Mówiłem już wiele razy, że chodziło o zastosowanie tzw. metody „lejek" i że wszystko, co do tej pory zostało zrobione, sugerowało jednak kierunek diametralnie w przeciwnym kierunku (dobrowolnie czy nie, nie muszę oceniać, nie znając Twoich prerogatyw ani możliwości w branży "com", ale czasami kaszle mi to )
► Pokaż tekst
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Pinterest jest wciąż lepszy niż albumy! Przypiąć!




przez Christophe » 28/06/16, 11:37

Możemy bredzić w jedną lub drugą stronę... Wasze metody marketingowe (w dodatku niezrozumiałe) są bezwartościowe w obecnym stanie Internetu: wszystkie małe serwisy umierają (możemy mówić o Enerzine czy Terra Eco...oni też z pewnością nie miał odpowiednich metod marketingowych?... Krótko mówiąc, wszyscy idioci według CIEBIE, czy byliście kiedyś tylko webmasterami???)...

Internauci będą mieli sieć, na którą się zdecydowali, za 5–10 lat i nie jest ona ładna: 99% treści będzie znajdować się w mniej niż dziesięciu witrynach… poziom wolności słowa, jest lepiej!

Strona, jak każdy inny produkt, ma swój cykl życia, a cykl życia ekologii dobiegł końca. Dzisiaj doszedłem do ograniczenia moich osobistych ograniczeń.

Więc wstrzymuję koszty!

Przez rok zrobiłem 3 duże aktualizacje, postępowałem zgodnie ze wszystkimi radami SEO, spędziłem nad tym setki godzin i efekt jest taki, że jest gorzej niż wcześniej... więc chcę powiedzieć: Google, pierdol się! Jeśli algorytm Google faworyzuje negatywne odniesienia, a co za tym idzie zgniłe metody, i nie jest już w stanie zobaczyć interesujących stron z treścią (nawet tych starych), to znaczy, że nie jest już wiele wart...

Przepraszam, Panie Google, że nie spuściłem spodni przed Facebookiem, Google+ i wszystkimi sieciami społecznościowymi...

Potem tak, pan Obama może gadać długo, szeroko, w poprzek… zrzucaj na niego to czy tamto… krótko mówiąc, kogo chcesz (zwłaszcza mnie, jak to zwykle robisz)… to niczego nie zmieni!

Inteligencja to także wiedza, kiedy przestać...
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Pinterest jest wciąż lepszy niż albumy! Przypiąć!




przez Obamot » 28/06/16, 12:26

Byłbym bardziej zainteresowany rozmową o komunikacji technicznej, Marketing Mix, potrzebach, słuchaniu itp.
Christophe napisał:Możemy bredzić w jedną lub drugą stronę... Wasze metody marketingowe (w dodatku niezrozumiałe) są bezwartościowe w obecnym stanie Internetu: wszystkie małe serwisy umierają (możemy mówić o Enerzine czy Terra Eco...oni też z pewnością nie miał odpowiednich metod marketingowych?... Krótko mówiąc, wszyscy idioci według CIEBIE, czy byliście kiedyś tylko webmasterami???)...

Ponieważ nie zastosowano się do sugestii, jestem spokojny :D A jeśli chodzi o paralogizm...

Christophe napisał:Internauci będą mieli sieć, na którą się zdecydowali, za 5–10 lat i nie jest ona ładna: 99% treści będzie znajdować się w mniej niż dziesięciu witrynach… poziom wolności słowa, jest lepiej!

Ach, cóż, dla „wolność wypowiedzi„, arbitralna ocena jednostek nie jest szczytem (?) (No cóż, aby je też zatrzymać, jest gruźlica?).

Christophe napisał:Strona, jak każdy inny produkt, ma swój cykl życia, a cykl życia ekologii dobiegł końca. Dzisiaj doszedłem do ograniczenia moich osobistych ograniczeń.

Co za fatalizm! A jednak... I to nie ja to mówię. Ale co jeszcze możemy powiedzieć?

Christophe napisał:Przez rok zrobiłem 3 duże aktualizacje, postępowałem zgodnie ze wszystkimi radami SEO, spędziłem nad tym setki godzin i efekt jest taki, że jest gorzej niż wcześniej... więc chcę powiedzieć: Google, pierdol się! Jeśli algorytm Google faworyzuje negatywne odniesienia, a co za tym idzie zgniłe metody, i nie jest już w stanie zobaczyć interesujących stron z treścią (nawet tych starych), to znaczy, że nie jest już wiele wart...

No cóż, widać, że nie do końca się mylę, bo też to ustaliłem!

Christophe napisał:Potem tak, pan Obama może gadać długo, szeroko, w poprzek… zrzucaj na niego to czy tamto… krótko mówiąc, kogo chcesz (zwłaszcza mnie, jak to zwykle robisz)… to niczego nie zmieni!

Pewne jest, że ten, kto wyobraża sobie, że może korzystać z bankowości internetowej, aby „handlować” i zarabiać na tym, jeszcze tego nie zrozumiał. Web 2.0 to tylko mnożnik. Nie jest niczym więcej niż tym, czym jest plakat uliczny (reklama w czasopiśmie itp.), nośnikiem medium, jakim jest „produkt”. Marketing nie czyni cudów (no cóż, czasem jak z Hollande'em i kilkoma kłamstwami, ale wtedy dostajemy 17% pozytywnych opinii... i myślę, że przy takim wyniku rzeczywiście nie będzie drugiej kadencji) Ale paradoksalnie, dowolne medium (jako media) n'est pas produkt lub usługa:
- " Medium jest przekazem » (Marshall McLuhan)

Z drugiej strony, w przypadku tych, którzy podejmują błędne decyzje (lub mają zły produkt, usługę itp.), sieć może mieć doskonały efekt mnożnikowy, który ostatecznie doprowadzi do wypłukania tego, co „nierozsądne”!

Kolejną rzeczą, którą musisz wiedzieć o M-Mixie jest to, że działa on tylko wtedy, gdy wszystkie miksy znajdują się na górze (ich odniesienia w stosunku do „potrzeby”) w momencie „T”, czyli innymi słowy, jeśli któryś z mieszanek jest kiepski (na przykład za wysoka cena...) wszystko inne na nim spada (i to dotyczy także produktu i jego właściwości oraz "kawałki ciasta"). To wyjaśnia, dlaczego niektórym się to nie udaje, a innym wciąż udaje się wyjść z gry dzięki skutecznym przepisom. Ale przyznaję, to naprawdę trudne, amatorskie i surowo sankcjonowane. (D „gdzie gra słów McLuhana, słowo „wiadomość"może być usłyszany"masaż")

Trochę humoru na poprawę humoru, pamiętam metaforę podaną mi przez starszego oficera armii w Azji:
- to bardzo dobry pilot! Samolot się rozbił… tak… ale to był dobry pilot! [...]

: Lol:
Ostatnio edytowane przez Obamot 28 / 06 / 16, 12: 43, 2 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Pinterest jest wciąż lepszy niż albumy! Przypiąć!




przez Christophe » 28/06/16, 12:42

Skończył się czas działań rozwojowych, Twoje sumienie i sugestie przepadły. Nie obchodzi mnie to, myślisz, że jesteś mądrzejszy od wszystkich innych webmasterów, choć prawdopodobnie nigdy nie byłeś sobą! Obamot, mistrz Yapluka 6 dan Foktu!

Więc to nie fatalizm, to realizm... mała sieć umiera i jeśli nie masz zespołu profesjonalistów (z niezbędnym budżetem... skąd to się bierze? ? Czapki z głów?) cóż, mała witryna może nie daję sobie już rady! To niemożliwe...

Podziękujemy także użytkownikom programów blokujących reklamy: wkrótce będą mieli zbudowaną przez siebie sieć...

Znów bredzisz, to wina webmastera...blablablablablablabla...

Czy przez te wszystkie lata po prostu umieściłeś link zwrotny w innym miejscu w Internecie do econologie? Proponowałem ci to kilka razy... Myślę, że nie!

Z drugiej strony, a wszyscy pozostali członkowie to potwierdzą: podsycajcie jałowe dyskusje, konspiracyjne debaty, wzbudzajcie wstręt do innych członków… co wiedzieliście, jak to zrobić… I w pięknie!
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Pinterest jest wciąż lepszy niż albumy! Przypiąć!




przez Obamot » 28/06/16, 12:49

Cóż, potwierdzasz dokładnie to, co mówię (i dlatego powinieneś mnie lepiej przeczytać):

Christophe napisał:[...] jeśli nie masz zespołu profesjonalistów (z potrzebnym budżetem... skąd to się bierze? Z kapelusza?), cóż, mała witryna nie ujdzie na sucho! To niemożliwe...

Nadal pracowałem ponad miesiąc za darmo przy ocieplaniu izolacji... Gdybyś musiał zapłacić, kosztowałoby cię to 40 tys. euro... : Chichot: Prawie konieczne było negocjowanie z tobą każdego przecinka (chociaż com w ogóle nie jest twoją pracą) i ostatecznie prawie nic nie zostało zastosowane. To trochę tak, że nam się dziękuje, jestem do tego przyzwyczajony.
Ostatnio edytowane przez Obamot 28 / 06 / 16, 12: 53, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Pinterest jest wciąż lepszy niż albumy! Przypiąć!




przez Christophe » 28/06/16, 12:53

a) Zrobiłeś to z własnej woli, moja droga! Skoro miałeś tyle „dobrych” rad do przekazania, ale dlaczego nigdy nie założyłeś własnego projektu internetowego?

b) Do tego wszystkiego, co właśnie podałem jako argument, należy dodać brak zainteresowania internautów ekologią i energią... Powodów jest wiele!

Jeśli Enerzine, a jednocześnie bardzo bogata w codzienne informacje na temat energii, zatonęła, być może jest to powód zasadniczy!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Pinterest jest wciąż lepszy niż albumy! Przypiąć!




przez Christophe » 28/06/16, 13:03

I jeszcze jedno ogłoszenie o śmierci w małej francuskojęzycznej sieci: http://www.vs-webzine.com/

Serwis VS-WEBZINE (Francja - Webzine) ogłasza swój podział i zakończenie swojej działalności.

Założyciel webzine VsGreg wyjaśnia, że ​​„postanowił zakończyć przygodę chcąc ruszyć dalej”. Cała redakcja odchodzi w dobrych stosunkach.

Szczegółowe komunikaty prasowe kilku członków redakcji można znaleźć w Newz.

VsGreg pragnie podziękować wszystkim obecnym i byłym współpracownikom, którzy towarzyszyli mu przez 17 lat webzinatu: „za wszystkie poświęcenia, czas, pracowitość i chęci, które poświęciliście tej witrynie! To właśnie tych wszystkich elementów nie chcę już dzisiaj poświęcać. »

Założony w maju 1999 roku pod nazwą VIOLENT SOLUTIONS, VS-WEBZINE był jednym z prekursorów francuskich webzinów metalowych. Pozostawił po sobie łącznie 85 604 newsy za 507 000 komentarzy, 17 480 koron za 123 000 komentarzy… a także liczne wywiady, akta i relacje na żywo.

Sayonara, Adios, auf wiedersehen, żegnaj,
Żegnaj, dobranoc, guten abend… (Zmarnowany)


Z pewnością także głupich webmasterów, którzy nie posłuchali „dobrych rad”…
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Pinterest jest wciąż lepszy niż albumy! Przypiąć!




przez Obamot » 28/06/16, 13:06

Christophe napisał:a) Zrobiłaś to sama, moja droga!

Tak i... ?

Christophe napisał:Skoro miałeś do przekazania tyle „dobrych” rad, dlaczego nigdy nie zacząłeś własnego projektu internetowego?

Ale co ty o tym wiesz (właściwie wiesz, po części ci mówiłem).

Christophe napisał:b) Do tego wszystkiego, co właśnie podałem jako argument, należy dodać brak zainteresowania internautów ekologią i energią... Powodów jest wiele!

Stało się diametralnie odwrotnie, wszyscy zaczęli robić na „zielono”, więc jest pewne zmęczenie, bo stało się „normalne”. To już nie jest Plac galijski do obrony przed wszystkimi » jak Asterix... JEŚLI chciałeś podążać, musiałeś spojrzeć na to inaczej. Nie ma rzeczy niemożliwych, ale już ci to wyjaśniłem.teoretyczna krzywa zapomnienia”, dlatego opanowanie marketingu jest obecnie niezbędną koniecznością dla rozwoju biznesu. Ale ponieważ jest to lustro, trzeba zachować szczególną ostrożność.

Christophe napisał:Jeśli Enerzine, a jednocześnie bardzo bogata w codzienne informacje na temat energii, zatonęła, być może jest to powód zasadniczy!

Enerzyna? VS-WEBZINE? VsGreg? itd., itd... wow! System jest POSZUKIWANY (przez kartel miliarderów kierujących prasą), aby media działały na progu swojej rentowności, a nawet poniżej: tak żadne media nie mogą „osiągnąć sukces"), więc trzeba być trochę naiwnym, żeby sądzić, że "poza prostym faktem bycia mediami, mogłoby to działać» (lub egochoz).

Jest to niezwykle dobrze wyjaśnione/zademonstrowane tutaj 7m32 >>>:

https://youtu.be/41lAe0mgjjU?t=7m32s

To są rzeczy, którymi się zajmuję od ponad 30 lat. Mogę podać kontrprzykład: Médiapart... ale prowadzony jest przez ludzi, którzy mają coś między uszami.
Ostatnio edytowane przez Obamot 28 / 06 / 16, 13: 31, 4 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Pinterest jest wciąż lepszy niż albumy! Przypiąć!




przez Christophe » 28/06/16, 13:24

Obamot napisał:Stało się diametralnie odwrotnie, wszyscy zaczęli robić na „zielono”, więc jest pewne zmęczenie, bo stało się „normalne”. To już nie jest Plac galijski do obrony przed wszystkimi » jak Asterix... JEŚLI chciałeś podążać, musiałeś spojrzeć na to inaczej. Nie ma rzeczy niemożliwych, ale już ci to wyjaśniłem.teoretyczna krzywa zapomnienia”, dlatego opanowanie marketingu jest obecnie niezbędną koniecznością dla rozwoju biznesu. Ale ponieważ jest to lustro, trzeba zachować szczególną ostrożność.


Wreszcie trochę zdrowego rozsądku z Twojej strony...

Znasz marketing, który sprawdza się dzisiaj w Web 2.0?

Zawsze otwieraj go większym niż inne, z największą zawartością o niskiej lub przeciętnej jakości intelektualnej z dobrą warstwą trywialności...!

To właśnie działa. Po prostu otwórz go szeroko na temat wiadomości (oszustwa lub nie), aby wywołać szum, ale i tak nie jest to zbyt mądre...

Krótko mówiąc, 2 koncepcje niezgodne z moim pojęciem ekonologii (inteligencja i zrównoważony rozwój), więc przepraszam… to nie mogło zadziałać!

Nadal możesz mówić, że to moja wina :) przepraszam, nie interesuje mnie robienie gówna!!

ps: koncepcja did67 jest doskonała, ale o jej filmach, choć bardzo dobrych, nigdy nie zrobi się szumu (100 000 wyświetleń to już dla mnie szum...) ponieważ jest zbyt niedostępny dla mózgu i motywacji przeciętnego człowieka Internauta 2.0... który będzie miał znowu świat i cyberświat, jakiego zapragnie... i basta! Ja też będę miała czyste sumienie!
1 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Staszica"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 128