Dieta medialna: czy podołasz wyzwaniu?

Ogólne debaty naukowe. Prezentacje nowych technologii (niezwiązanych bezpośrednio z energią odnawialną lub biopaliwami lub innymi tematami opracowanymi w innych podsektorach) forums).
Florian Ryszard
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 06/03/20, 09:05
x 1

Dieta medialna: czy podołasz wyzwaniu?




przez Florian Ryszard » 06/03/20, 09:46

Bonjour à tous!

Dzisiaj chciałbym podzielić się z wami znaczeniem diety medialnej dla was i środowiska.

W tym artykule wymieniłem 8 zalet diety medialnej, https://lecologie-pour-changer-de-vie.f ... ediatique/ ale chciałem opowiedzieć ci o dwóch.

Już teraz dieta medialna nie wymaga sieci społecznościowych, mediów (telewizji, radia, gazet) i wszystkich źródeł informacji o złej jakości.

Pozwala to codziennie zwolnić dużo czasu, które możesz wykorzystać później do napędzania pasji lub działania na rzecz środowiska!

Ponadto, jeśli chodzi o środowisko, dieta medialna nie powoduje cyfrowego zanieczyszczenia. To niewidoczne i obecne zanieczyszczenie, które nadal stanowi znaczną część globalnego zanieczyszczenia!

Rzucam więc ci wyzwanie, abyś spędził 30 dni bez mediów społecznościowych i bez mediów, tylko po to, aby zobaczyć wszystkie korzyści, jakie może mieć w codziennym życiu

1 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12298
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2963

Re: Dieta medialna: czy jesteś gotów na wyzwanie?




przez Ahmed » 06/03/20, 12:35

Nie będziemy musieli na nas polegać, aby ci odpowiedzieć! : Mrgreen:
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Dieta medialna: czy jesteś gotów na wyzwanie?




przez GuyGadebois » 06/03/20, 13:06

Spędziłem 20 lat mojego życia na diecie medialnej.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
dede2002
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1111
Rejestracja: 10/10/13, 16:30
Lokalizacja: Genewa wsi
x 189

Re: Dieta medialna: czy jesteś gotów na wyzwanie?




przez dede2002 » 06/03/20, 13:06

Właściwie brak odpowiedzi można porównać do działań na rzecz środowiska! : Mrgreen:

W przeciwnym razie jednym ze sposobów „diety medialnej” byłoby śledzenie wiadomości ze świata tylko w ten sposób. forum, gdzie możesz dyskutować i wymieniać pomysły ... :)
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Dieta medialna: czy jesteś gotów na wyzwanie?




przez Janic » 09/03/20, 09:30

dieta nie jest całkowitym zaprzestaniem, ale zwykłą redukcją spożywanych produktów, której nie należy mylić z postem.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

Powrót do "Staszica"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : ne 44 i goście 132