Powiedziałeś „lekko zanieczyszczony!”

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Powiedziałeś „lekko zanieczyszczony!”




przez Flytox » 05/01/08, 23:49

Bonjour à tous

Obraz

Widziałem, nie wiem gdzie, zdjęcie przedstawiające dzieci kąpiące się w takiej wodzie. Jaka może być średnia długość życia ludności żyjącej w takim miejscu?
:zaszokować: : Evil:
A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 06/01/08, 00:07

Gdzie to jest ? jest to widoczne zanieczyszczenie... ale istnieje również ukryte i podstępne zanieczyszczenie, którego nie widzimy, ale oddychamy i jemy.

Pewne jest, że dzieciaki, które tam pływają, jeśli nie mają problemów zdrowotnych, to dlatego, że są bardzo silne!!
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6980
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2905




przez gegyx » 06/01/08, 00:38

Wreszcie, patrząc na to z bliska, to zdjęcie jest piękne!
(Co myśli Christine?)
---
W przeciwnym razie technika na skróty...
Łodzie to „lodołamacze”.
Pasza-Kierowca-Pilot jest doświadczony, aby unikać gęstszych ciał pływających.
Radość dla entuzjastów majsterkowania: wystarczy schylić się, aby podnieść i wypełnić koszyk...
----
W Egipcie widziałem dzieci bawiące się na studzience kanalizacyjnej.
Również w kanale, przy drodze, która służyła również za kosze na śmieci.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79295
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028




przez Christophe » 06/01/08, 01:08

Moué...niezbyt duża różnica w porównaniu z tym, co robiliśmy jeszcze nie tak dawno temu w domu, na wysypiskach śmieci na świeżym powietrzu...

Nawet nie wiem, czy ten w Marsylii ma obecnie sieć gromadzenia i oczyszczania wody deszczowej, odprowadzanej z kopców i terenu... No cóż...
0 x
FUX.
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 20
Rejestracja: 06/02/07, 18:40




przez FUX. » 06/01/08, 13:22

Salut!

Ten obraz przypomina mi mały dokument, który widziałem nie tak dawno temu, zatytułowany Wyspa kwiatów.

Dobry dokument, tam smutna rzeczywistość =>

http://video.google.fr/videoplay?docid= ... &plindex=0
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 145