Informacje o boosterach

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
nicolas2810
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 03/06/08, 21:34
Lokalizacja: SARREGUEMINA

Informacje o boosterach




przez nicolas2810 » 03/06/08, 21:46

Witam wszystkich, zamontowałem zbiornik 5000l do zbierania wody i chciałbym podłączyć pompę wspomagającą do korzystania z WC. Garaż, w którym miałby się znajdować wzmacniacz (w garażu) jest na tym samym poziomie co górna część zbiornika, jedyny problem jest taki, że między garażem a moim zbiornikiem jest około 10 m, czy wzmacniacz będzie w stanie pompować wodę ze zbiornika (w odległości 10 m)? Jaki model mógłbym dostać za około 200 euro? Ewentualnie czy moglibyście mi podpowiedzieć na jakie cechy powinienem zwrócić uwagę przy wyborze tego boostera.
Merci d'avance wlać vos réponses.
Nicolas
0 x

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 177