Dobry pomysł na ekologiczne i oryginalne toalety

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen

Dobry pomysł na ekologiczne i oryginalne toalety




przez Rulian » 22/03/07, 10:19

Pomysł, że jest dobry do oszczędzania wody, miejsca i nie zapominając o umyciu rąk po przejściu do toalety:

To jest na Blog Enerzine, post z 21 marca 2007 r.

Zrealizuję go, jak tylko będę mieć własne mieszkanie.

Na tym blogu jest wiele zabawnych rzeczy z dobrymi pomysłami.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6991
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914




przez gegyx » 22/03/07, 11:26

Już stosowane przez niektórych.
---
Ale myjemy ręce energicznie, szczególnie po usługach.
Oznacza to wolniejsze napełnianie spłukiwania, co pozwala na dodanie wody z mydłem niezbędnej do umycia kałuż w zbiorniku do spłukiwania przed jego zakończeniem. W przeciwnym razie zostanie utracone i przejdzie przez przepełnienie.

Kolejna krajowa wada ...
Po umieszczeniu za misą musimy się schylić, a nieuchronnie istnieje ryzyko, że spadną, rozsypią się wszędzie…
Ponieważ mają one charakter nieokreślony, można zrozumieć pewne podejrzenia następującego użytkownika.
Ponieważ w domu obecność resztkowych kropli wody wokół zlewu lub zlewu jest już czynnikiem wywołującym niekończące się historie z gospodynią, nie śmiem przewidzieć przyszłości z tym projekt ...

sugestia: Jeśli jest miejsce, sugeruję zamiast tego konwencjonalny zlew. Ewakuacja zlewu odbywa się bez syfonu, w rurze, która powoduje jego odrzucenie, nieco dalej w zbiorniku spłukiwanej toalety… Po prostu.

Wreszcie, jest to dobry pomysł, ekonomiczny i ekologiczny, lepiej: econological.
: Arrow: Wystarczy sprowadzić ewakuację istniejącej umywalki bezpośrednio do zbiornika spłukującego, oszczędzając na syfonie.
(zawsze możesz umieścić cienki ekran na wylocie rury, jeśli masz tendencję do zgubienia kolczyków lub pierścionków)
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 22/03/07, 13:58

gegyx napisał:Ale myjemy ręce energicznie, szczególnie po usługach.
Oznacza to wolniejsze napełnianie spłukiwania, co pozwala na dodanie wody z mydłem niezbędnej do umycia kałuż w zbiorniku do spłukiwania przed jego zakończeniem. W przeciwnym razie zostanie utracone i przejdzie przez przepełnienie.

Możemy znaleźć wskazówki, na przykład, że polowanie wypełnia się, gdy zaspokajamy nasze potrzeby. A może coś innego. Gorzej, nawet jeśli go stracimy, zawsze jest to część ratunku.
gegyx napisał:Ponieważ w domu obecność resztkowych kropli wody wokół zlewu lub zlewu jest już czynnikiem wywołującym niekończące się historie z gospodynią, nie śmiem przewidzieć przyszłości z tym projekt ...

Dobra uwaga, ale to nie mój problem, mieszkam sam : Mrgreen:
gegyx napisał:sugestia: Jeśli jest miejsce, sugeruję zamiast tego konwencjonalny zlew. Ewakuacja zlewu odbywa się bez syfonu, w rurze, która powoduje jego odrzucenie, nieco dalej w zbiorniku spłukiwanej toalety… Po prostu.

Absolutnie się zgadzam. Można sobie nawet wyobrazić odzyskiwanie wody z prysznica przez pompowanie i filtrowanie. Lub woda deszczowa (ale niestety nie jest to legalne).
gegyx napisał:Wreszcie, jest to dobry pomysł, ekonomiczny i ekologiczny, lepiej: econological.

Doskonale. To właściwe słowo! 8)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 269