Liczniki działowe: instalacja, zdalny odczyt i zapis

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
Gerlo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 14/02/08, 21:43

Liczniki działowe: instalacja, zdalny odczyt i zapis




przez Gerlo » 14/02/08, 21:49

Bonjour à tous,

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat instalacji liczników podziałowych i oszczędzania wody, które można robić codziennie w domu, to moja praca!

oto adres mojej strony:
www.gerlo.net

a dla oszczędności wody możesz zapoznać się z naszymi eko-poradami:
www.gerlo.net/eco_advice.php

Wkrótce również znajdź nasz sklep internetowy pod adresem:
www.butik.gerlo.net

@ wkrótce
0 x
Gerlo

Kierownik działu wodomierzy
Gerlo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 14/02/08, 21:43

zdalny odczyt i wykrywanie wycieków




przez Gerlo » 16/02/08, 12:13

Aby rozwiązać problem wykrywania wycieków, wykonujemy zdalny odczyt; to znaczy zdalny odczyt indeksów liczników, które instalujemy.

W ten sposób możemy przeprowadzać bardzo regularne odczyty (średnio 2 razy w tygodniu) lub +, jeśli istnieją wątpliwości. Dane są skomputeryzowane, dzięki czemu możemy przetwarzać je z jego historią. W ten sposób nasz system bardzo szybko może wykryć nieprawidłowe zużycie.

Następnie zajmujemy się natychmiastowym informowaniem powiernika, a nawet właściciela, jeśli to z nim mamy do czynienia.

Ostatni przykład w dniu:
zauważyliśmy, że licznik pracował z prędkością 400 l / h przez nieprzerwany okres kilku godzin.
Poinformowaliśmy powiernika, który zadzwonił do danego najemcy.
Okazało się, że osoby tej nie było w domu; nie było jej na weekend, a kiedy wyszła, spłukała toaletę, która następnie pozostała zablokowana i ciągle płynęła.
Osoba natychmiast podjęła kroki w celu zatrzymania przepływu. W ten sposób zaoszczędziliśmy mu kilkadziesiąt euro rachunku za wodę!

aby uzyskać więcej informacji na temat zdalnego odczytu, http://www.gerlo.net/tele_releve.php
0 x
Gerlo



Kierownik działu wodomierzy

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 154