Metoda Grandera

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
lalito
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 19/02/05, 13:50




przez lalito » 05/09/05, 08:59

Witam,

teren www.grander.com jest teraz dostępny w języku francuskim

oferuje wiele informacji na temat zasady działania tej technologii,
jego zastosowania i opinie użytkowników w wielu sektorach działalności.

Korekta: zasada wirowania opisana przez Schaubergera nie jest bezpośrednio stosowana w technologii Grandera.

Lalo
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 05/09/05, 16:25

Witam,
proces ten może być bardzo dobry, ale nie zrozumiałem, co robią z wodą, czytając na stronie, w którą uwierzylibyśmy w przemówienie polityka
pełna wypukłych słów, by nic nie mówić, pusta skorupa.
Nic nie dodaje, niczego nie usuwa, przekazuje informacje do wody?
Spróbuję podać informacje mojemu bubblerowi!

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 05/09/05, 20:19

naturalny napisał:Halo
Chcę wiedzieć, czy ktoś ma jakieś informacje na temat oczyszczaczy wody Johanna Grandera
Metoda, która (jeśli dobrze zrozumiałam) polega na zastosowaniu wirów Schaubergera
Urządzenie, które podłącza się za wodomierzem i nadaje mu „pierwotną” czystość

Dzięki za informację

Mówię bardzo źle po angielsku, ale dla tych, którzy go rozumieją
http://www.grander.com


Moim zdaniem się mylisz, metoda Grandera nie używa wirów (Schauberger). Metoda jest trochę podobna do metody Plochera. Woda jest ożywiona przez kontakt (nie bardzo, ale dobry) z wodą poinformowaną.

Cytuję witrynę:

Proces Grandera obejmuje efekt pola, który jest generowany przez wysoce ustrukturyzowaną wodę (tak zwaną wodę „poinformowaną”). Szczegóły techniczne metody, za pomocą której Johann Grander wytwarza tę świadomą wodę, stanowią tajemnicę handlową.
Woda poinformowana, zawarta w komorach aparatów wiwifikacyjnych (na zdjęciu na czerwono), przekazuje za pomocą rezonansu molekularnego swoją informację do innych bliskich cieczy, znajdujących się w strefie wpływu jej pola elektromagnetycznego. Struktura wody przepływającej przez obudowę (niebieski obwód na zdjęciu) jest modyfikowana: jest rewitalizowana.
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 146