Podatek od produktów importowanych z obszaru spoza Kioto

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Avatar de l'utilisateur
bob_isat
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 290
Rejestracja: 26/08/05, 18:07

Podatek od produktów importowanych z obszaru spoza Kioto




przez bob_isat » 13/01/06, 09:38

Wracam do pomysłu wprowadzenia podatku na produkty importowane z obszaru spoza Kioto, rozwijanego w dzisiejszych wiadomościach.
Jest to po prostu niemożliwe, ponieważ nasze kraje są członkami WTO iw związku z tym muszą przestrzegać jej zasad. Mianowicie „CIĄGŁE ZMNIEJSZANIE BARIER CELNYCH I PODATKÓW NA PRZYJAZNE PRODUKTY”

Zasady WTO, podobnie jak „swobodna i niezakłócona konkurencja” traktatu europejskiego, uniemożliwiają jakąkolwiek zachętę ekonomiczną do eko-odpowiedzialności przedsiębiorstw.

Jak co, i tak jest dobrze zrobione.

NB: dla tych, którzy zadają pytanie:
„tak, tak, WTO jest rzeczywiście ciałem kilku osób, które nie są wybierane w wyborach powszechnych i których decyzje wpływają na życie 6 miliardów innych…”
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 13/01/06, 10:02

Doskonałym pomysłem byłby podatek importowy do obszaru Kioto.
Ale to jest i pozostanie słodkim snem :płakać:

Naprawdę są dni, kiedy mówię sobie, że powinienem zająć się ekoterroryzmem… Wysadzić rurociągi i Wall Street
: Evil:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1




przez Asgard Tyr kości » 13/01/06, 10:22

Przed ekoterroryzmem istniała już ogromna praca, aby zjednoczyć wysiłki wszystkich tych, którzy krążą wokół tego forum!!!
Nasze osobiste zaangażowanie zadziała znacznie więcej niż tyle bomb ile tylko zechcesz!!! SZCZEGÓLNIE nie lekceważcie naszego potencjału (indywidualny kolektyw DS) Jeśli jest w Tobie i innych tyle samo energii, co inteligentnie spożytkowanej, może to mieć wpływ!!! Więc kto co robi? ,Gdy? i jak iz kim?Jeden z tej czwórki powinien podjąć wspólne działania!!! Wiem, że to nie jest oczywiste, ale wszyscy, którzy tam są, są tam po to samo!!!
TAK wystarczająco dużo podatku od rozmów lub żadnego podatku importowego lub eksportowego, nie dbamy o podstawowe elementy bycia zjednoczonym, zjednoczonym i SZYBKO WYDAJNYM.
BEZ PRZEMOCY i SPRAWIEDLIWE DZIAŁANIE!!!
CA to jest po coś... reszta : Evil:
PS Przemoc to głosy za FN, Akcja lokalna i solidarnościowa to głosy za ekonologią!!! :D :D :D
0 x
Avatar de l'utilisateur
bob_isat
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 290
Rejestracja: 26/08/05, 18:07

Re: Podatek od produktów importowanych z obszaru spoza Kioto




przez bob_isat » 13/01/06, 10:56

bez przemocy, to na pewno!:
nie dawajmy pretekstu, aby nasz obecny był nieślubny!
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 13/01/06, 11:02

Hej uspokój się!! To była tylko myśl w powietrzu!! : Mrgreen:
Nie podpalaj się!! : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1




przez Asgard Tyr kości » 13/01/06, 11:10

Chcę tylko powiedzieć, że nadszedł czas, aby trochę porozmawiać i zrobić dużo więcej!
kiedy to mówię, wiele osób mówi: nie mamy czasu lub pieniędzy itp.. Mówię razem, że wszyscy musimy, problem polega na tym, że bardzo ciężko jest pracować razem, a jednak tylko to może nas z tego wyciągnąć!
:D
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 13/01/06, 16:38

Asgard Tyr kości napisał:PS Przemoc to głosy FN,


To także głosy dla The Reds! :zaszokować:

Proszę! nie ma polityki w tej sprawie forum !! I będziesz słuchany o wiele więcej :: :płakać:
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1




przez Asgard Tyr kości » 13/01/06, 19:12

Mówiąc o słuchaniu!!! LAU
Nie wyraziłeś swojej opinii na temat tego, co mówiłem w dziale skojarzeń!!!
Powinieneś zastosować to, co powiedziałeś!
Odpowiedz od razu, ponieważ są 2 niefortunne listy, które Ci się nie podobały, to nie jest zbyt przemyślane!!!
jeśli się mylę, to tyle z mojej strony!
ale nie słyszałem cię w sprawie wszystkich propozycji, które złożyłem!!! Czy mnie nie słuchasz??? (na wszelki wypadek spójrz na wiadomości, które zostawiłem i powiedz mi szczerze, czy nie warto słuchać dla mnie trochę!!!
Sekcja Stowarzyszenia lub kliknij na mój nick : Chichot: Dziękuję za wysłuchanie!!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 13/01/06, 20:16

Asgard Tyr kości napisał:Mówiąc o słuchaniu!!! LAU
Nie wyraziłeś swojej opinii na temat tego, co mówiłem w dziale skojarzeń!!!
Powinieneś zastosować to, co powiedziałeś!
Odpowiedz od razu, ponieważ są 2 niefortunne listy, które Ci się nie podobały, to nie jest zbyt przemyślane!!!
jeśli się mylę, to tyle z mojej strony!
ale nie słyszałem cię w sprawie wszystkich propozycji, które złożyłem!!! Czy mnie nie słuchasz??? (na wszelki wypadek spójrz na wiadomości, które zostawiłem i powiedz mi szczerze, czy nie warto słuchać dla mnie trochę!!!
Sekcja Stowarzyszenia lub kliknij na mój nick : Chichot: Dziękuję za wysłuchanie!!!


Uważam, że twoje zaangażowanie jest odważne i to twoja zasługa, że ​​chcesz, aby coś się wydarzyło.
Więc mówisz wyraźnie, że w tej sprawie forum jest wielu, którzy pompują wiele informacji na swoje konto osobiste i psują się jak błoto, to prawda, prawdopodobnie masz rację.
Nie wyraziłem swojej opinii na temat stowarzyszenia. z tego prostego powodu, że nie skończyłem pantone (jest w toku) i nie potrafię wyjaśnić tego, czego nie powiedziałem, poza tym, że nie lubię rozmawiać o polityce, to drażliwy temat, zwłaszcza w obecnych czasach i są forums za to i znowu… nawet tam nie mamy już prawa mówić, co myślimy.
O wynikach poinformuję na pw forum i kto wie, może mój pojazd znajdzie się wśród zdjęć na stronie quantHomme.
Myślisz, co chcesz, ale już jest obywatelskim nieposłuszeństwem dopingowanie swojego głównego pojazdu z powodów, które znasz.
A ponieważ nie jestem psem, we wtorek dokonałem małej symbolicznej wpłaty na rzecz Econologie, bo ta strona dała mi bardzo dużo wiedzy.
Możemy dołożyć na plus ale na swój sposób ja na przykład byłbym kompletnie sparaliżowany żeby przejść do TF1... podejście relacyjne nie jest w zasięgu każdego jeśli wiesz co mam na myśli..
Mając nadzieję na szybkie zakończenie dopingu, mogę uczestniczyć w promocji procesu, jeśli warunki mi odpowiadają.Obraz
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1




przez Asgard Tyr kości » 13/01/06, 21:12

Mogę może pomóc ci dokończyć, jeśli chcesz ??? :D
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 157