Ségo oblany w ustach?

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7

Ségo oblany w ustach?




przez słoń » 02/05/07, 23:53

Drodzy przyjaciele, obawiam się, że SR poniósł porażkę ustną: Sarko to bestia!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 03/05/07, 00:07

Wiedziałem, że jest zła, ale w tym momencie :zaszokować:

Wszystko jest puste, wszystkie odpowiedzi będą w różnych dyskusjach z partnerami społecznymi itp.

Krótko mówiąc, nie zmieniam stron! 8)
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 03/05/07, 00:11

nlc powiedział:

wszystkie odpowiedzi będą przedmiotem różnych dyskusji z partnerami społecznymi itp.


wiesz, w Belgii, w praktyce, tak to robimy od dziesięcioleci!
w rzeczywistości nie rządzimy sami!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 03/05/07, 00:18

Tak, ale możemy mieć czelność WYDAĆ TWOJĄ OPINIĘ.

Łatwo jest nigdy nie wyrażać swojej opinii, odwołując się do przyszłych dyskusji. Aby Francuzi mogli wyrazić swoją opinię, muszą wiedzieć, czego się spodziewać. Od Ségo nie możemy wiele oczekiwać, ponieważ nie ma ona osobistego zdania na wiele tematów. Trochę łatwa strategia!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lapin
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 823
Rejestracja: 22/07/05, 23:50
x 2




przez Lapin » 03/05/07, 00:20

Nie jestem Francuzem i nie mieszkam we Francji.Jednak orientacja
Francuska polityka będzie miała wpływ na nasz mały kraj
Belgia I właśnie tam interesuje mnie to, co się tam dzieje.

Segolene była bardzo silna, ale dla mnie była bardzo mściwa
niejasne i oczerniające. Najbardziej niepokoi mnie ten ostatni punkt.Kiedy my
spędza więcej czasu na oczernianiu niż na przekonywaniu, oznacza to, że odmawiamy
walkę i nie jesteśmy pewni, co proponujemy.
Sarco ze swojej strony był równy sobie, pewny siebie, demonstrując swoje
wyroków skazujących i obiecując poddanie się wyrokowi
Francuz.

Uważam, że Sarco był przekonującym kandydatem, jeśli nie tym
czas będzie następny, ale powiedziałbym, że będzie bardzo dobrym prezydentem
chociaż tak będzie (pod warunkiem, że dotrzyma obietnic) a
polityczny przykład do naśladowania.

O ile Sarco był w stanie przekonać mnie podczas kampanii wyborczej,
czasami mnie to przeraża.Z drugiej strony politycy
musi się zmienić, a Sarco z pewnością będzie detonatorem
ważnej zmiany w Europie.Widzę w nim człowieka
przekonania, które nie ma na celu podobać się, ale wypełnić misję
która polega na podniesieniu Francji i umieszczeniu jej z powrotem w centrum Europy.
Pewne jest, że spowoduje to zmiany, które będą przeszkadzać
ale te zmiany są konieczne i najwyższy czas, aby a
Liderze, miej odwagę wskazać palcem miejsce, w którym boli, i powiedz to
i postępuj zgodnie z tym.

Mam nadzieję, że pewnego dnia Walonia będzie miała Sarco do przejęcia
jego przyszłość w rękach.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6989
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2913




przez gegyx » 03/05/07, 00:27

to ciekawe! To wcale nie jest moje odczucie.
Myślę, że było bardziej pozytywnie.

Rządzić oznacza konsultować się, a następnie decydować.
To nie jest „ja ja… ja ja…”, udawanie, że jestem wielkim marabutem i mówienie o genetyce… Czynienie systematycznych sprzeciwów między stronami, zamiast próbować się pogodzić, dojść do konsensusu.

Kiedy mówi się wyłącznie o dyscyplinie i szacunku jako o celu programowym szkoły, rozwija się znacznie bardziej, w dość szerokim zakresie miar.
Podeszła do ekologii ze swoim pomysłem rozwoju energii odnawialnych z VAT==0%, co będzie korzyścią w zakresie oszczędności energii i przeciwdziałania globalnemu ociepleniu, ale przede wszystkim wygeneruje tysiące nowych miejsc pracy.
Wszyscy zauważyliście, że dla Sarko energia jądrowa stanowi 50% (zamiast 90%) energii we Francji. Być może brał pod uwagę także produkty ropopochodne, a nie tylko elektryczność EDF?

Doceniam, gdy powiedział: „Kiedy spotykam kogoś na ulicy…. »
Czy zapomniał, że ma połowę kompanii CRS z przodu i tyle samo z tyłu?
Kiedy obecny przewodniczący UMP powiedział: „Nie jestem kandydatem partii…”, podczas gdy on infiltrował instytucje i media…

Żałowałem, że nie odniosła się do sedna sprawy wasalizacji Busha przez Sarko i jego zdrady jako ministra stanu reprezentującego Francję za granicą, gdy ogłosił, że wstydzi się zachowania Francji, która sprzeciwiała się wspieraniu USA w wojnie w Irak.

Kiedy rzuciła w niego salwą zielonego drewna, opuścił głowę i skurczył się na siedzeniu.

Ojciec Sarko mówi wszystko i jest odwrotnie.
Dziś otrzymałem kopertę wyborczą. Na 3. i 4. stronie jego „wyznania wiary” można by pomyśleć, że czytamy program Laguillera, czyli innej lewicowej osobistości…
To naprawdę naśmiewa się ze świata! Ani razu nie mówi o zwolnieniach z opłat dla szefów.
Ostatnio edytowane przez gegyx 03 / 05 / 07, 01: 00, 2 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 03/05/07, 00:29

Uważam, że Sego jest całkiem niezła, nawet jeśli jasne jest, że była trochę zbyt mściwa i często odcinała się od ludzi.

Sarko był śmieszny, jeśli chodzi o nuklearne 50% energii elektrycznej lub rozwiązanie o zerowej stawce podatku dla biopaliwa, podoba się to kierowcom, ale doskonale wiemy, że biopaliwo jest bardzo ograniczone, szczególnie w jego obecnej postaci (biodiesel lub etanol) i będzie bardzo drogo kosztować Stan.


Co do reszty, było to zwięzłe, a Sego nadal jest dość niejasny.
Ostatnio edytowane przez nonoLeRobot 03 / 05 / 07, 00: 57, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 03/05/07, 00:29

Królik napisał:Segolene była bardzo silna, ale dla mnie była bardzo mściwa
niejasne i oczerniające. Najbardziej niepokoi mnie ten ostatni punkt.Kiedy my
spędza więcej czasu na oczernianiu niż na przekonywaniu, oznacza to, że odmawiamy
walkę i nie jesteśmy pewni, co proponujemy.


Całkowicie się z tym zgadzam, a ja dodałbym, że nigdy nie moknie się, nie wyrażając swojej opinii. Trochę wstyd dla kandydata opowiadającego się za zmianami!

Z resztą zgadzam się w 100%, w szczególności z tym, że NS nie stara się zadowolić i utwierdza swoje idee, w przeciwieństwie do sego, które stara się zadowolić wszystkich, nigdy nie wyrażając swojej opinii, aby nikogo nie zniechęcić.

W przeciwnym razie Bayrou jest gorszy od Sarko, a potem jest do niczego i próbuje zbliżyć się, aby odzyskać głosy centrystów, przepraszam, ale to żałosne.

To naprawdę pokazuje, na co ją stać. Hipokrytka i fałszywa dupa, oto czym ona jest.
Szczerze mówiąc, Ségo mnie przeraża. Zmienia zdanie, podobnie jak jej koszula (lub garnitur). : Chichot: ), kiedy odważy się je ujawnić.

: Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 03/05/07, 00:43

W każdym razie po przeprowadzeniu kontroli Sarko ma 0 w ekologii, patrz artykuł wstępny kyot-home.com

Mówi, co mu się podoba, absolutnie niczym się nie kieruje, może ja też byłbym bardziej za EPR, ale widzimy, że powody Sarko są zerowe i że ani razu nie martwił się ekologią.
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 03/05/07, 00:47

gegyx napisał:Rządzić oznacza konsultować się, a następnie decydować.

Chodzi też o to, żeby mieć jakieś pomysły do ​​zaprezentowania bazie, prawda? Inaczej trochę łatwo, następnym razem się przedstawię.

gegyx napisał:To nie jest „ja ja… ja ja…”, udawanie, że jestem wielkim marabutem i mówienie o genetyce… Czynienie systematycznych sprzeciwów między stronami, zamiast próbować się pogodzić, dojść do konsensusu.

Na tym właśnie polega duża różnica pomiędzy przedstawianiem swoich pomysłów i opinii, aby ludzie mogli dokonać osądu, a nie nie mieć zdania na żaden temat.
A gdzie Sarko robi opozycje między partiami!? Proponuje mieć w rządzie przedstawicieli opozycji! Czy nie jest to zbliżenie i nowa wizja polityki?

gegyx napisał:Kiedy mówi się wyłącznie o dyscyplinie i szacunku jako o celu programowym szkoły, rozwija się znacznie bardziej, w dość szerokim zakresie miar.

Powiedział dokładnie to samo, z nieco mniejszym zamieszaniem i bardziej zwięźle. : Chichot:

gegyx napisał:Podeszła do ekologii ze swoim pomysłem rozwoju energii odnawialnych z VAT==0%, co będzie korzyścią w zakresie oszczędności energii i przeciwdziałania globalnemu ociepleniu, ale przede wszystkim wygeneruje tysiące nowych miejsc pracy.

Chce też obniżonego podatku VAT, ulg podatkowych itp.
Musisz słuchać!

gegyx napisał:Doceniam, gdy powiedział: „Kiedy spotykam kogoś na ulicy…. »
Czy zapomniał, że ma połowę kompanii CRS z przodu i tyle samo z tyłu?

Utwierdzając swoje poglądy, tworzysz wrogów. A w przeciwnym razie sego wychodzi bez opieki?

A jeśli istnieją CRS, to dlatego, że są potrzebne, prawda? Dlaczego jest to potrzebne? Zauważam jedną rzecz. Prawica szanuje lewicę znacznie bardziej niż odwrotnie. Dowodem tego był dzisiejszy wieczór, kiedy kandydaci musieli ze sobą rozmawiać. NS zagrał w tę grę i wiedział, jak znaleźć cechy w Sego. Co ona zrobiła? Jak zwykle nie brała udziału w grze i ani chwili nie wspomniała o NS. Poświęciła ten czas wystąpienia na coś innego.

Na ulicy jest tak samo, lewica nie szanuje prawicy. W tym sensie zawsze istnieje agresja. Skąd może pochodzić CRS?

Ale jest też fakt, że zmieniając zdanie jak krawiec i nigdy nie wyrażając swojej opinii, nie zniechęcasz ludzi, a oni nie przychodzą i nie robią gówna na ulicy.
0 x

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 183